Seksle sevginin bir bağlantısı var mı?

şimdi diyorlarki evlenmeden cinsellik yaşarsan erkek gider .. ama benim arkadaşlarım var herseyide yaşamış arkadaşlarım var ama erkek arkadaşları bırakmadı hatta evlenenler var. ama ben hiç cinsellik yaşamayıpta terk eden erkek arkadaşımda oldu.. ben şunu düşünüyorum eğer bir erkek seviyorsa cinsellik yaşar yada yaşamaz buna bakmaz sevginin bununla bir bağlantısı yok siz ne düşünüyorsunuz?

0|0
1|10

En İyi Erkek Görüşü

• Her zaman diyorum cinsellik ayrıdır, sevgi ayrıdır, ikisini bir birine karıştırmayın.

Sevgi ne olursa olsun bir süre sonra bite bilir, saygı daha kalıcı bir unsurdur.

O yüzden sevgi yerine saygıyla başlayan bir ilişki, saygı üstüne kurulmuş bir ilişki çok daha uzun süre biliyor.

Cinsellik ise bunlardan çok ayrıdır, cinsellik zevk tir, ihtiyaçtır. Aynı bir yemek gibi, su gibi, sevgi bitse bile cinsellik devam edebilir.

bir insanı sevgide ayrı, saygıda ayrı ve cinsellikte ayrı değerlendirmek lazım.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• erkeğin senin yanında durmasının seks ile alakası yoktur.. seni seviyordur bu yuzden yanındadır. aşıksa sana dokunmayı düşünmeden duramaz. cinsellik herkesle yaşaman gerken birşey değil. adam gidecekse gider. sana en kaba tabirle (vermezsen) giderim diyen adam zaten gider.

0|0
    0|0
  • Evet sevği gerçek sevğiyse var,saygıda olmalı,tam güven olmalı,güven saygı ve sevğidir baglamı,

0|0
    0|0
  • Hiç bir şeyin garantisi olmadığını düşünüyorum :)

0|0
    0|0
  • Olmaz mı? Sen verme başkasına kaçar..

0|0
    0|0
  • Var ama kesinlikle ilk planda olmamali.karsindakine iyice guvendikten sonra belki biseyler olabilir

0|0
    0|0
  • insan sevdiğini ipermiş :)

0|0
    0|0
  • yoktur. bağlamak zordur. ama bağladınmı işte en güzel ilişki odur.

0|0
    0|0
  • yüzde yüz değil ama yüzde yetmiş istatistiklerle kanıtlanmış bir durum, genelde biter o ilişki

0|0
    0|0
  • yok...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...