Hamile kalmak o kadar kolay mı?

arkadaslar bir cok soru ve cevap var arkadan iliskiyle hamile kalınır mı falan gibii kalınabilecegini söylüyorlar bu nasıl mümkün olabilir ki yani hamile kalmak o kadar kolay bir sey miii?

0|0
4|14

En İyi Erkek Görüşü

• Cahiller be rahim arkadan mi ulasiliyo o zaman butun cocuklari siciyolar bagirsaktan mi cikiyoruz hepimiz biraz arastirin be

2|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• 0|2
    0|0
    • bilmemek degil ögrenmemek ayıp demezler mi merak ettim yani trolleme hemen

• okulda öğretiyorlardı dersi dinlemeliydin ha gitmemişsindir belki ayıplamıyorum fakat buraya sorana kadar araştırsana google'da. doğru bilgiyi orda bulacağına burada arıyorsun

• Bismillah!

0|0
    0|0
  • herkes kalcak diye bişey yok sürütnme yoluyla hamile kalanlarda var her insanda aynı olmaz korunmak gerekir her ne olursa olsun ben prazarvatif kullanmadan ilişkiye girmem kendimide korumuş olurum bir hstalığı varsa

0|0
    0|0
  • kondom denen bir şey var 20 tanesi 17 lira filan

0|0
    0|0
  • noldu kız anal mı yapıyorsun :)

0|0
    0|0
  • Bu burundan yemek yiyerek karın doyurmak gibi bir şey :)

0|0
    0|0
  • hayır yallan arkadan hamilemi kalınır yaa:D

0|0
    0|0
  • ya yeterki vajina spermi kapsın bak bakalım yapmıyomun çocuğu milyonda bir tane yeter

0|0
    1|0
  • Sen biyoloji dersini kaçırdın mı okulda? :D

0|0
    0|0
  • çok kolay tabiki

0|0
    0|0
  • deneyelim istersen gizli bayan : )

0|1
    0|0
  • vajinal bölge seks yapılmadıktan sonra kalman imkansız

0|0
    0|0
  • çok kolay yarra yedinmi tamamdır

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Vajinal ilişki yaşamadığın sürece hamile kalman nerdeyse imkansiz. Vajinal iliski yasarsan hep risk olur düşük de olsa

0|0
    0|0
    • yani vajinal ilişki dışındakiler teoride var ama normalde çok zor diyebilir miyiz

• bosalma olmadıgını varsayarsak dedigin sekilde yani dısa falan olsa ihtimal sıfırlanır mı sencee?

• Evet sıfırlanır

• İşini bilen bir adama denk gelirsen çok kolay... :p

0|2
    0|0
  • O kadar kolay olmasa gerek.

0|0
    0|0
  • Arkadan kalinmaz tabiki ama sans bu ya tutarsa hesabi azicik sperm bulasir iceri kacar hamile kalirsin icine icine akitir kalmazsin cok var oyle azicik bosaldi diyip hamile kalan

0|0
    0|0
Yükleniyor...