Özel bir sorum olacak lütfen ciddi cevaplar verin?

Erkek arkadaşımla ilk defa ters ilişki yaşadık kremde sürdü ama yinede Arkam çok kanadı ve cok acıdi üstelik acisindan tamamini katamadi içeri

0|0
2|17

En İyi Erkek Görüşü

• kanaman olur kılcal yırtılma olmuş damarda. sen yanlış yapmışsın. kaydırıcı kullanacaktınız bol sürecek tiniz. yarım girecek çıkıp tekrar kaydırıcı döküp tekrar yapacaktı. şimdi işin zor.1 ay yara iyleşmez.

0|0
    0|0
    • Yapma yaaa biz kullandık kayganlastirici ama

• Kaşıntı mi olcak bide Eyvah

• tabiki azda olsa olur. gündüz nerdeydin çalışıyonmu

Erkekler Ne Diyor 16

• yuzde 90 sevgilinin abazaligindan. cunku orasi esneyebilen bir dokuya sahip bunu esnete esnete yawas yawas yapmali birden hepsini sokmaya calisirsa olmaz bu is. bak bnden sana tavsiye bir daha ki sefere prezervatif kullanin. dk da 1 cm girecek sekilde cok cok hafif git gel yapsin. 10 dk sonra deliler gibi zevk veren bir iliski sizi bekliyor ;)

0|0
    0|1
  • ilk denemeyse normaldir.

0|0
    0|0
  • Ben o çocuğun yerinde olsam orayı yırtardım bir daha da oturamazdın hakediyorsunuz

0|0
    0|0
  • Kendini kasmissin
    deligin kucukmus
    oglanin mal saglammis
    sevgilin senden fiziken baya buyuk
    bunlar neden olabilir

0|0
    0|0
  • Ön taraf Egs
    Arka taraf şehiriçi otoban

0|1
    0|0
  • adı üstünde ilk olduğu için

0|0
    0|0
  • normali dururken anal ne

0|0
    0|0
  • acı olması normal ama kanama olduysa iş sıkıntı geçmiş olsun

0|0
    0|0
  • Gümrükten kaçak mal sokmuşlarr :D

1|0
    0|0
  • Ver arkadan arkadan sonra da bakireyim felann ohhh ne guzelll. Bakalım evlencen adam senı nasıl bılcek. d. d. d

0|0
    0|0
  • Bende de o sıkıntı var. sokan adım gitti arkadaş

0|0
    0|0
  • Götümü siktirdim desene şuna

5|5
    1|0
  • vajinanaı niye vermedin

0|0
    0|0
  • Kapi acilmistir millete hayirli ugurlu olsun giris serbet..

1|0
    0|0
  • Büyük günah.. Sağlık açısından aşırı kötü... Oradaki yapıyı bozdun.. Bakire değilsin sakın bakire bir adamı yakma.. Sizin gibiler yüzünden evlilik öldü bu memlekette... Allahsızlar

2|1
    1|0
    • sende lütfen saçmalama. insanlar bir ömür geçirmek için evleniyo seks yapmak için değil.

• Ben evliliği o amaçla olduğunu söylemedim sen nasıl anlıyosun.. Evlenmeden önce yapmış.. İşte.. Üstelik bir de günahsız eklemişler peşlerine tabi doğru söyleyince saçma oluyor bir daha yorum yapmamanı rica ediyorum

• l*n anal yapmış bakire kalmadı ülkede iyi olmuş

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...