Erkek arkadaşım prezervatif konusunda...

erkek arkadaşım bana şöyle bişey dedi.diğer birlikteliklerimde hep prezervatif kullandım ama sende hiç kullanmıyorum dedi.bende hiç bişey demedim.ne demek istedi bu allah aşkınıza?bu adamla evlilik düşünüoruz fikirleriniz yorumlarınız?

0|0
3|20

En İyi Erkek Görüşü

• Gülü maskesiz koklayanlardanmış.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 19

• prezervatif kulanmıyorsa nasıl korunuyorsunuz?dışarı boşalıyosa hamile kalma riskin var haberin var mı?

0|0
    0|0
  • sana dıyor ki vucudumda cinsel yolla bulaşan hiçbir hastalık yok. seninle olmak istiyorum diyor. ama bu arada eğer rahim içi araç veya hap kullanmıyorsan dışarıya boşalma muhabbetine güvenmeyin derim. zevk suyuyla bile 1000 de 8 oranında hamile kalma oranın var.

0|0
    0|0
  • sanki niyeti "nasıl olsa evleneceğiz" bir intibası var gibi.. yalnız sen sormadınmı kaç kişiyle beraber oldun diye? sanki çok meziyetmiş gibi bunu sana söyleye biliyor.. aynı şeyi sen ona söylesen o sana nasıl bir tepki verirdi? bence hemen karar verme diyecem ama.. birliktelik esnasında prezervatif kullanmamışsınız... belkide hamile kaldın...

0|0
    0|0
    • yuhhh bee hamileee :D ne demek bu cahilmiyiz hamile olduğumu bilmeyecek kadar.belki diyosun bide

• yok canım cahil değilsinde arkadaşın sana birlikteliklerini sıralamış.. sende kuzu kuzu dinlemişsin..

görüş istiyorsun..bu benim görüşüm.. bir yorum getirmişim.. "hayır olmadı" demek yerine yuhh bee

yi kullanıyon.. işte cahilliğinin neticesi.. o sözü olduğu gibi sana iade ediyorum..

• O zevkini düşünüyor, başka bir şey çıkarma.

0|0
    0|0
  • Sende saldım çayıra mevlam kayıra diyor :D

0|1
    0|0
  • yani hamile kalsan korkmam çünkü senle evlenmeyi düşünüyorum demiş sankiii

0|0
    0|1
  • elin adamlarının altına yatmayın yaaaaa :(

0|2
    0|0
    • evet haklısın ...

• bende senin gibi düşünüyorum plain ama malesef artık herşey bozulmak üzere kültürümüz bozulmuş inançlar bozulmuş insanlar bozulmuş bu ilişkiye aileler göz yumuyorsa benim birşeye demeye hakkım kalmaz sorun yok derken aileler demekki göz yumuyor o yönden sorun yok demek istedim ama bu durum başlı başına bir sorun yoksa..

• eyvallah

• Yaa hayat kadınlarına çok gidiyordu onlardan hasatlık kapmamak için söyledi bunu ya da seninle evlilik düşündüğü için kadını olmanı istiyor ondan söyledi.

0|0
    0|0
  • kondom'un ne lanet bişey olduğunu anlamış, gerçek zevki keşfetmiş.

0|0
    0|0
  • nasıl bi ilişkiniz var dierlerinde böyle yapmış onda bunu yapmış bu ne ya nasıl bişey bu dierlerinde bilmem ne kullanmış yuh lan yuhhhhh

0|0
    0|1
    • açık sözlülük her zaman iyi değilmidir?

• kızım kendini fahişe gibi hissetmiyormusun yaa harbiden ?

şunu onda yaptım sende bunu yapıcam böğğğğğ

• Düşünsene tam senin üstünde bak bak bak ayşeyede böyle yapıyodum diyip devam etmesi ... böööyyyğğğğ

• ne dediğinin önemi yok sadece,

sen bir eşekle arkadaşlık ediyorsun..

sonuç bu...

0|0
    0|0
  • hap al bacım

0|0
    0|0
  • Gülü susuz seni aşksız bırakmam diyor.

0|0
    0|0
  • sizin iş olmaz ,

0|0
    0|0
  • Senden çocugu olsun istiyor...Veya prezervatif zevk vermemiş,geri çekme yöntemini kullanıyor..

0|0
    0|1
  • senden çocuğum olsun istiyorum demiş

0|0
    0|2
  • Seni daha çok hissetmek istiyor, senin özel olduğunu düşünüyor.

0|0
    0|0
  • seni onlaran daha çok seviyomuş :)

0|0
    0|0
  • al sana cevap link

0|3
    0|0
    • ahahaha :D :d bu platform bu gibi srular için var

• Hadi şerefsizlik ve kandırmacayla dolu hayatında başarılar sana ama unutma aldatan aldatılır her zmaan...

Kızlar Ne Diyor 3

• ben o ötekiLER keimesini duyunca bile ne hissederim bilmiyorum.prezervatifle bile hamile kalma riski varken prezervatifsz daha çok var.deneyimli olması hamile kalmayacağın anlamına gelmez.nişanlıların bile evlenme ihtimali yüzde yüz değilken sen nasıl olur da evlnemekten bahsedersin.gerçekten sizleri anlaıyorum.madem seni bu kadar seviyormuş neden önce annenden babaneden gelip seni istememiş.hep bi muamma böyle adamlar.hiç bi net sözleri yok.hep sen yorumluyorsun öyle mi böyle mi diye.bi kere başlamışsın zaten .yani artık nasiht vermek felan çok saçma.veee şu şarkı sana gelsin link yine de dikkatli ol şaka bir yana.bu şarkının da gerçeklik payı var

1|0
    0|0
  • 2 gün sonra hamileyim dersin hem nikahsız ilişki hem korunmasız... sonuç kürtaj masası.. sankın okadar bilgisiz değilim deme zevk suyunda bile milyonda 1 ihtimalde olsa sperm olabilir

0|0
    0|0
    • partnerin tecrübeli olduktan sonra gerisi muamma , o dediklerini allah vermesin başıma

• o konuyu şansa bırakma bence ve istediği kadar tecrübeli olsun farketmez işini şansa bırakma derim

• ne kadar cesaretlısın 2 gun sonra hamıle kalmısımmıdır dıye sormaya da gelırsın...pes..

0|3
    0|0
Yükleniyor...