O'na gerçek beni nasıl gösterebilirim?

Bir süredir biriyle beraberim. Tanıştık konuştuk buluştuk vs iyi hoş eğlendik fena değil. Çıkmaya başladık o da zar zor haftalarca acab biz neyiz, duygularımızdan emin değiliz vs. Hiç duygusal biri değil çok nadir içten bakışlarını yakalıyorum. Çok mantıklı ve vok bencil hatta bazen o kdar ki bana bişey söylerken ya o benim sevgilim alınır mı düşünmüyor. İstediği bi kız profili var kafasında. Bazı yönlerden buna uyuyorum bazı yönlerden uymuyorum galiba. Bu kendim gibi olmamı engelledi ilişkiye o kadar çok odaklandım o kadar hızlı yaşadımki çok saçma bi noktadayım. Bana ne aşkım bitanemhayatım diyor ne romantik bir cümle duydum ne seni seviyorum. Sürekli demiyorum ama hiç mi olmaz? Ben rahat biri olduğum için beraber diye düşünmeye başladım. Ama inat değil mi bana aşık olsun istiyorum. Güçlü bir kadın gibi görünmek ona ihtiyacım yok hayatım ondan ibaret değil bunu göstermek istiyorum ki gerçekte de böyle ama ilişkiye başlayınca saçmalıyorum işte. Şimdi aklım başıma geldi. Ayrılmadan, soğuk davranmadan, hani eline koz vermeden nasıl yaparım bunu? Aklımın başına geldiğini gerçek beni gösterdiğimi nasıl hissettirebilirim?

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• Bir insan nerde olursa olsun her zaman kendisi gibi davranmalı rahat olmalı yoksa ilerde bi yerde taklıp kalır ne yapacagını bilmez bi halde durur. işte bu senin hatan . şimdi hatanı telafi etmen için yani onun karşısında güçlü biri ona destek çıkacak bi insan görünmen için onun yaptıgı yanlışları veya düşünceleri düzeltmelisin mesela bi konu hakkında yanlış davranıyorsa yaptıgı yanlışı karşındakinin gururunu oynamadan bu konuyu oturup düşüncelerinle fikirlerinle yenmelisin onu ben böyle düşünüyorum. bide sürekli ona muhtaçmış gibi davranmamaya çalış kendinen fazla değer verme ya kendine zarar veririsn yada onu kaybedersin herşeyin bi ölçüsü vardır o ölçüyü kaçırma derim. onun sürekli yanında olmalısın ona hem arkadaş hem dost hemde bi sevgili gibi davranmalısın .

0|0
    0|0
    • Anladim cok haklisin. Mis gibi davrandigim icin sorunlar oldu artik acik olmaliyim kotu biseyde soylemeliyim. Bide iliski hakkinda cok konusuyodum cok takiyodum akisina birakmaliyim galiba.

Erkekler Ne Diyor 5

• Çok basit..aramayacaksın...o seni arasın, mesaj filan atmayacaksın, o atıp sorsun, sana her saygısızlığını ( davranış veya telefuz olarak ) ciddiye alıp yüzüne vuracaksın..Tolerans gösterme..Ya mücadele eder..yada çeker gider ...

0|0
    0|0
    • Peki bir anda aramayi vs kesince dusunmeyecek mi bak bir anda sogudu ayrilmaya calisiyor istemiyor diye?

• Uygun cevap ne?

• Mesela şöyle olabilir " Neden yadırgadınki birtanecik Aşkım, sadece ve sadece senin bana davrandığın gibi davrandım o kadar..! " diyebilirsin...

• :) hiç bişey yapmadan gösterebilirsin. bence sen ondan şikayetcisin ve uzaklaşmak istiyosun bunun farkında değilsin. içinden geçeni yap onu terk et!

0|0
    0|0
  • kendin ol yeter

0|0
    0|0
  • olunmaz doğulur sen bizden değilsin moruk :D

0|0
    0|0
  • Sende aynı şekilde davran. Saldırıyı ancak bir saldırıyla püskürtebilirsin.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Bugüne kadar yapamadıysan gerisi zor

0|0
    0|0
Yükleniyor...