Arkadaşlar penisim tenime göre epey esmer sizce neden olabilir?

Evet arkadaşlar, esmer bir tene sahibim, eskiden hemen hemen hergün, sık sık yüzerdim ve sürekli bronz dolanırdım, baya koyulaşmıştı tenim. 2-3 senedir hiç yüzmedim ve öğle sıcağı gibi yakıcı sıcaklarda pek dolaşmadım, o yüzden ten rengim epey açıldı. şu an çok hafif bir esmerliğe sahibim. Ancak penisim bildiğiniz çikolata renginde. Kesinlikle güneş görmedi, penisimle bacağımı yanyana koyduğumda çok ciddi bir ten farkı söz konusu. Normal midir? Herhangi bir sorun varsa nedeni ne olabilir?

ÖNEMLİ NOT: Asılsız bilgiler, KP kasmak için, bilgisizce, sadece moral bozmak için atılan cevaplar itina ile -lenecektir.

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• Fonksiyonlarında bir sıkıntı yoksa, idrarını yaparken yanma hissi yoksa, Yüzeyinde veya etrafında herhangi bir çatlaklık, kızarıklık, kaşıntı vs. yoksa eğer düşünmene bile gerek yok :)

Belliki ten rengin açıldığında veya koyulaştığında penisinde herhangi bir değişiklik olmamış. Dert etme bence...

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 3

• Genelde öyle olur zaten.

0|0
    0|0
  • Sürekli çıkartıp masaya vurursan öyle olur

0|1
    0|0
    • Bilgini benimle paylaştığın için teşekkürler kardeşim bundan sonra daha az vurmaya özen göstereceğim.

• Çikolata dedinde canım çekti ama normal çikolata değill :D asdsa

0|0
    0|0
    • Bu yorumu kızlar atmaz zaten şansımı öpeyim ki :D

• yaa gül gül sen gıcık :D canımı çektir sonra gül çok ayıpp. s. s

• Heveslenme kardeşim benimki sana kalkmaz :D

Yükleniyor...