Büyük tabu kızlık zarı hakkında soru?

Arkadaşlar bütün kadınlar anne olmaya adaydır, ama ondan önce çocuk yapabilmek için cinsellik yaşamak gerekiyor pek tabii.. :D Benim sorum şu; kızlık zarı bozulduktan sonra kanaması ne seviyede olur ve birkaç gün kanar mı? Ayrıca bazıları sanırım birkaç iliskide kanıyormuş. Bilgilendirme istiyorum. Yaşımız kemale erdi artik birkaç sene sonra evlenicez. İnternetten baktım tam bir bilgi bulamadım. Abuk subuk cevaplar istemiyorum. Özellikle bu sorum bayanlara.. Teşekkürler şimdiden cevaplar için :)

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• Esenlikler.

Bir Erkek İle Bir Kadın İlk Seks Deneyimlerini Yaşarlar..

Sonra Biri Milli Olurken, Biri O*osbu Olur..

Fahişelik Kafadadır.

Bir İnsanın Bakire Olup Olmadığı Değil, Bekaretini Nasıl Kaybettiğidir Önemli Olan..

Kocasının Koynuna Kız Oğlan Kız Girip, Daha Sonra Kafasındaki Boynuzlardan Kapılardan Sığamayan Kocalar Bilirim.

Evleneli Henüz Bir Ay Olmuş ve Boşanmış Bir Dul Kadınla Evlendiği İçin Çok Yadırganan ve Hatta Cehaletten, Yüzüne Karşı Değil Ama Arkasından Ayıplanan Bir Arkadaşımızın Mutlu, Mesut Yaşantısını Bilirim.

Bekaret Önemli Değildir.

Herkes Aldanabilir.

Herkes Aldatabilir.

Erkek Egemen Toplumlarda Biz Erkekler Aldatan, Aldattığı İçin Keyif Alan ve Bunu da Sağda Solda Ballandıra Ballandıra Anlatan Bir Toplumken, Bizimle Birlikte Aynı İşi Yapan Kadınlara o.. spu Yakıştırmasını Yapmaktan da Ayrı Bir Keyif Alan Aşağılık Mahlukatlarız.

Bu Aşağılık Mahlukatların İçerisinde Geçmişte Kısmen de Olsa Bende Olduğum İçin Rahatlıkla Bunları Yazabildim.

1|0
    2|0
    • Çok doğru yazmışsın tebrik ediyorum fakat sorumun cevabı bu değil :D

• Sorunun Cevabı İçerisinde İdrak Et Yeter..

Erkekler Ne Diyor 5

• yapısına göre degişir.

1|0
    0|0
  • o kadar kanamıyor beybi :D

1|0
    0|0
    • Bazıları yok bir kaç gün sürer yok öyle yok böyle yazmış.. Noluyo dedim ya mantıken bencede olmaması gerek :D

• Vay şimdi boyle olduk djsvsjsvs

• vermessen vermeeeeeeeeeeeee

• Zarın yapısına bağlı hiç kan gelmeyebilirde 4-5 ilişki boyunca kan gelebilirde

1|0
    0|0
    • Peki ilkinden sonra birkaç gün daha ilişki olmasa da kanamaya devam eder mi? Öyle yorumlar görmüştüm de..

• Aynen öyle 2 kız arkadaşımın almıştım fazla kan akmamıştı ama şans işi işte seninki hangisi bilemem eğer ıne kadar kan akacağını merak ediyorsan o işi yapmadan jinekoloğa gidebilirsin.

• Teşekkürler :)

• Doğumda açılan bile var herkes farklı şeyler soyleyecek o konuda bence olması gereken neyse o olur sana da vucudunun yapısına göre. Burdakiler cok kazıma

1|0
    0|0
    • Mevzu o değil de kulaktan solma bilgilerle yaşıyoruz, tam öğrenmek için internete başvuruyoruz orda da adam gibi bilgi yok en azından bunu deneyimleyen birileri olursa bir fikrimiz olur diye şeettim :)

• Yok artık Le Bron James. Adamın / Kadının işi o, cehaletimizi baska nasıl giderecegiz, bir bilene soracagız.)

• Tamam o zaman gideyim bakalım napıcak :D :D

• hiç bir kızı bozmadığımdan mütevellit bilemiyeceğim. bakirim. net

2|0
    0|0
    • Abovv evlenilcek adam var burada, kaçırmasak mı :D

• Bakirsen tabiki bakire istemen normal bu konuda destekliyorum seni :D ama bakire olmayıp bakire kız isteyenlere hasta oluyorum hatta evlenirken falan oyle birine denk gelirsem pisliğine bakire değilim dicem sjsh :D

• gel işte riske atma beraber mutlu olalım :D

Kızlar Ne Diyor 1

• Bir kaç gün falan kanamaz, çeşme mi bu. Ayrica evet eğer zar esnekse ilk ilişkide patlamayabiliyor.

0|0
    0|0
Yükleniyor...