Vajina cevresinde kararma olabilir mi?

Vajinanin bu buyuk dudak kisminda sertlesme ve kararma neden olur?

0|1
221

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 20

• Sertlesmesini bilmiyorum da,
    Beyazlatmak icin bunu deneyebilirsin

Bitkisel Vajina Beyazlatma

Elma suyu ( 1 çay kaşığı )
    Limon suyu ( 1 çay kaşığı )
    Vazelin ( 1 çay kaşığı )

Hazırlanışı ve Uygulanışı: Bütün malzemeleri elma suyu, limon suyu ve vazelini bir kapta karıştırın ve vajina bölgenize uygulayın. Karışım kuruyana kadar beklemesini sağlayın ve kuruduktan sonra ılık su ile kese yaparak durulayın. Daha sonra vajina bölgenize bebek pudrası sürüp işlemi bitirin. Bu uygulamayı her gün ya da gün aşırı cildinize yapın. Aynı zamanda genital bölgeye uygulanan bu bitkisel formül kararan koltuk altı içinde aynı etkiyi göstermektedir.

Limon yağı da tek başına olarak vajina beyazlatma da etkilidir. Epilasyon ve ağda sonrası pamuk ile cildinize sürdüğünüz limon yağı hem ten renginizi açacak hem de cilt lekelerinizi önleyecektir.

0|0
    0|0
  • Jinekologa goster.. yapisi oyleyse normaldir.. ama iticidir.. yine de jinekologa goster, daha farkli bir sey de olabilir..

0|0
    0|0
  • Derhal Uzman Bir Jinekolog İle Görüşün.

0|0
    0|0
  • agdan kaynaklanıyor

0|0
    0|0
  • jiletle ve ağdayla aldığın için olabilir

0|1
    0|0
  • çamaşır suyuna yatır kamki :D asfhahgfasd

0|0
    0|0
  • jilet miş kullanıyosun?

0|0
    0|0
  • olur neyle alıyorusn vajınanı

0|0
    0|0
  • Nasıl bir kararma? Sadece dudaklarda mı?

0|0
    0|0
  • temizliğini jiletle yapıyorsan ondan

0|0
    0|0
  • ben de pipi etrafına düşünüyorum ama kısır yapıyormuş diye duydum lazeri.

kararmayı önlemek için orayı liflerken 1 2 damla saf olmayan çamaşır suyu ile lifle

0|0
    0|0
  • Fazla gunes almiyordur

0|0
    0|0
  • sertleşen kararan vajina candır

0|0
    0|1
  • ben korku filmi izleyince yüzüm bembeyaz oluyor sen de onu korkut bol bol AT EŞŞEK ziki videoları izle bak bakalım nasıl kireç kesiliyor :D

0|0
    1|0
  • Ağdadan oluyormuş sanırım fazla sıcak olunca

0|1
    0|0
    • Sicak yapmiyorum

• Bilemem o kadarını da ağda yaptıranlarda oluyor zamanla falan krem sür belki geçer

• ay bir kararamadınız içimiz karardı artık :/

0|0
    0|0
  • Olur, eşimde de var aynı sorun. Bu urunu kullandı şu an gayet duzgun hersey.

askdukkani.com/.../product&filter_name=whitening&filter_description=true&product_id=2770

0|0
    0|0
    • Cilde zarar vermesin

• Zannetmiyorum, bir kaç arkadası daha kullandı bildigm kadarıyla esim biraz esmer ama beyaz tenli arkadasları da kullandılar onlar da memnundu.

• Hmm sagol

• Bir anda olduysa sorun vardır yoksa agdadan olur

0|0
    0|0
    • Agda yapiyorum :(

• Napiyim peki

• Lazer

• ağda yaptıgınız ıcın

0|0
    0|0
    • Evet agda yapiyorum

• farketmez zaten sıcak daha da karartır, lazere git

• Tamam :(

• Eskiden p*rno yıldızlarında görürdük öyle vajinayı şimdiki kızlarda böyle sorunlar var hayret

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Herkeste var çok takma

0|0
    0|0
  • Erkekler sanki bu konunun uzmanıymış gibi nasıl da yorum yapıyorlar sanki başlarına çok geldi onların da vajinaları var da bizim mi haberimiz yok :)) canım en Tüysüz insanın bile vajinasında kıl oluyo ve vücuda göre sert oluyorlar derisi de hassas olduğu için ağda jilet vb. şeyler oraya çok zarar veriyo pigmentlerini değiştiriyo o yüzden eğer imkanın varsa lazere git kurtul en etkili genital bölgede oluyo zaten jilet çoğaltır ağda da hem sarkmasına neden olur hem de karartır

0|0
    0|0
    • Hmm :( baska lazerden sonra acilir mi

• Evet ben buğday tenliyim vajinamın bazı yerleri ağdadan dolayı koyulaşmıştı bunu farkettiğim gibi lazer yaptırdım ve hemen bitti hem de tenimle hemen hemen aynı duruyo şimdi. Çok fazla tutmaz lazer bence git derim müsait olduğunda ömür boyu ne acı çekiceksin ne de eziyet

• Tamam :D sagol

Yükleniyor...