Kullanıldım mı acaba?

Daha önceden tanıdığım bir arkadaşım İstanbul'a geldi, gezdirdim, bende kaldı ve aramızda önsevişme gibi bir şeyler oldu (bakire kalmak istiyormuş). Daha önce sadece arkadaştık, benim de aklımdan geçmezdi yani birlikte olacağımız, ama burada olduğu sürece ana hep sıcak davranmıştı, sevgili gibiydik. Yalnız gelmeden birkaç gün öncesine kadar (kendini aldatıp ayrılan) eski sevgiliye facebook'tan laf sokmaya çalışmış, ara sıra da hala görüyorum buna benzer üstü kapalı iletileri. Beni kardeşiyle falan tanıştırdı, anneme senden bahsettim dedi ama emin olamıyorum, acaba telafi malzemesi mi oldum ya? Ne yapmalıyım tamam mı devam mı?

• Tamam
    29% (2)25% (1)27% (3)Oy Ver
  • Devam
    43% (3)25% (1)36% (4)Oy Ver
  • Sen yanmışsın oğlum!
    28% (2)50% (2)37% (4)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Üstü kapalı bir şekilde ona kaçış için açık kapı bıraktım. "Bir anlık bir şey olabilir pekala, bu şekilde düşünürsen anlarım" dedim, "senin için öyle miydi?" dedi, "hayır" dedim. "Benim için de" dedi.

0|0
4|3

En İyi Kız Görüşü

• Eğer aklında böyle bir şey varsa bence devam etmeden önce kıza sormalısın,ama ben herhangi bi kızın "telefisiyle" ön sevişme durumuna gelebileceğini düşünmüyorum.Sen yinede emin olmak için sor.Eski sevgili olayıda şudur ki; aldatılmayı kendine yedirememiş ve hala intikam alamadığı için çocuk aklındadır.Yoksa sevginin devam etmesi olayı mümkün değil gibi gözüküyor.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Kullanmış diyebiliriz de öyle çok seyde olmamıs aranızda yani duygusal anlamda falan çok özel yasadınız mı ki?

0|0
    0|0
    • ya evet gezerken hep el eleydik, sarılıyorduk falan, otelde kalıyordu ben bana gel dedim, benim için bir gün uzattı, gece ayrı yatak hazırladım, tam sabah gitmesine yarım saat kala böyle bir şey oldu yani. Hatta gece neden yanıma gelmedin dedi, hoşuma gidiyor ama aşık değilim.

• hmm salla o zaman sende kafana göre takıl :D

• Aynen ole

0|0
    0|0
  • bunu bilemeyiz ki yani bence kıza sor çnkü bana göre sadece seni kullanmış olsaydı sevgilisine karşı gelip sende kalıp sevişmezdi herhalde

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• bence duygularına ket vur ve kızı görmeye devam et, arada sevişirsiniz falan en kötü. diğer yandan başka kızlarlara flört et ki aşık olup dağılma.

0|0
    0|0
    • evet kulağa hoş gelmiyor ama kendimi korumam lazım.

• Peşindeysen sevdiğini adamı unutmasını beklemen gerekiyor. laf sokmaya çalışması sdaha aklında olduğunu gösteriyor

0|0
    0|0
  • Ver odunu gitsin.Kız olan o,bunu o düşünmeli bilader.

0|0
    0|0
Yükleniyor...