Neden bebişim olmuyor acaba?

2 ay oldu evleneli ha ben ben zaten çalıştığım için çokta istemiyorum ama eşim çok istiyo bebeğimizin olmasını.. Evlilikten önce ilişkiye girmiştik zaten o zamanlar içime boşalmıyodu geri çekiliyodu.. 2 aydır korunmuyoruz içime boşalıyor.. 2. Aya girmemize rağmen hamile kalmadım. Çaktırmasam da içim içimi yiyor neden olmuyor diye.. Napsam ki?

0|0
4|11

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 10

• bir süre daha devam edin,8 ay sonunda hala olmuyorsa tıbbi destek alırsınız

0|0
    0|0
  • Bir yıl boyunca korunmadan deneye devam.

0|0
    0|0
  • Doktora görük.

0|0
    0|0
  • 6-8 ay deneme yaparak kulucka donemini yakalayin o donemlerde deneyin diyelimki olmadi teknoloji gelisti cocuksuz kalmazsiniz

0|0
    0|0
  • Adamıı degıştırrr nenceee

0|0
    0|0
  • Genelde sitres kaynaklı oluyor bit tatile gidin rahatlayın nasipse olur

0|0
    0|0
  • Dur bakalim ya sendee

0|0
    0|0
  • Spermleri ölü olabilir

0|0
    0|0
  • acele etme bence bırak keyfini çıkar işte zmana bırak hamile kalmak istiyosun sevişin hergün koyver gitsin :))

0|0
    0|0
  • Esiniz ise mi yaramiyor?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• 2 ay cok kisa sure biraz daha bekleyin, olmazsa esiniz ve siz muayene olursunuz, sorun varsa tedavi olunur.

0|0
    0|0
  • muayene ol bakalım başka türlü nasıl emin olacaksın.

0|0
    0|0
    • Çok öncesinde jinekolojik muay. yaptırmıştım. Herhangi bir problemim olmadığını söylemişti..

• saglık ile ilgili sorun yoksa sıkma kendini.
      olur daha erkenmiş 2 ay ne ki.

• Bende öyle düşünüyodum. Teşekkürler :)

• En az 1 sene falan denemek lazimmıs tutturman gerek günleri doktora gitsen daha iyi bilgi alırsın

0|0
    0|0
  • 2 olmus daha panik yapma erken daha bekle bir 6 ay gecsin kalamazsan dr. git intahap tarzi bisey olabilir varsaki zor kalirsin bide iliski sonrasi hemen kalkma bacaklarinin altina bir kac yastik koysun esin yuksek kalsin olur ins kalirsin canim hayirli evlat nasip olsun :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...