Lezbiyenler clublerde etrafımda dans ediyor

Ben lezbiyen değilim ancak girdiğim clublerde özellikle lezbiyenler etrafımda dans ediyor göz kırpıp dansa kaldırıyor iltifatlar ediyor. 3 erkekle gittiğim halde bugün gene aynısı oldu. Esmer olmamla alakalı bir durum mu bu nedir fikir yürütebilen var mı gerçekten merak ediyorum sebebini :s

0|0
5|17

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 17

• Özet ; ilgi çekiyim,güzelim karşı cinsi bırakın hemcinslerim bile bana geliyo,ayrıca clublarda takılıyorum,3 erkekle gidiyorum 1 tanede yetmiyor,esmerim bombayım,tiki değilim ama,tamam mı ? :D

10|1
    0|0
  • Simdi ben yazinca Kötü ben oluyorum Türkiyenin bilinen bide bilinmeyen yönü var.

Sen Yasi Genc ve Güzel vede iyi niyetli bir kisilige Sahip birisin diye düsünüyorum degilsende cogunlukda Böyle Kizlari hedef alan gruplar var Lesbiyen olarak Kadinlari öne Sürüp Türkiyede Genc Kizlari Tuzaga düsrüyorlar.

Simdi ben bunu böyle acik ve net yazinca Insanlar bana belkide uyuz oluyor ama dedim yaa bilinen bir gercek Türkiye var bide bilinmeyen .

Benim Tavsiyem itinali olun böyle durumlarda vede Cevrenizdeki Insanlara Dikkat edin kim olursa olsun isder Erkek isder Kiz isder Kadin. Sonucda Zararini Siz cekersiniz.

Bende Abi Tavsiyesi

0|0
    0|0
  • olur öyle.

0|0
    0|0
  • Bataklıkta gezen çamura bulanır.

2|0
    0|0
  • Bunu merak etmek yerine gittiğin clubu değiştirmen daha mantıklı olacaktır

3|0
    0|0
  • ben bir tane klüp bilirim GALATASARAY spor klübü! ordada öyle bişe olmaz:))

1|0
    0|0
  • özenti olman durumundan ötürü

0|0
    1|0
  • heralde almancı fransacı hollandacı gibi bişisin ... Nede olsa bizimkilerin en büyük özelligi haftanın 8 günü solaryumda canavarlaşmak...

1|0
    0|0
  • Onların lezbiyen olduklarını nerden biliyorsun ? Belki biseksüellerdir.Seni de kendilerinden sanmışlardır ayrıca.Olabilir, bunda sorun edecek birşey yok.

0|0
    0|0
  • Hacı bir günde bize dans etseler ne kaybederler ya :)

0|0
    0|0
  • lez. değil onlar kons .d

0|0
    0|0
  • melissaya sor işin uzmanı ;)

1|0
    0|0
  • senı belkı ıçlerınde grmek ıstıyorlar sen neler yapıosun bu durumda peki

0|0
    0|0
  • bence onlar travesti

0|0
    0|0
  • gittiğin yeri bir analiz et. bir de kendini. sen neyin peşindeysen o yolda git.

0|0
    0|0
  • dunya bozuluyor ablasi ne olsun.

0|0
    0|0
  • Genelde club ortamlarında olan şeyler bunlar.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Etrafında dans eden kızların lezbiyen olduğunu nereden çıkarıyorsun? Ayrıca kendine pay biçmene gerek yok. Bu yaptığın, tıpkı erkeklerin 'baktı, kesin verecek' zihniyetine benziyor.

3|1
    1|0
  • Seçicilikmi arıyordun bahsetiklerinde, oraya gidende aynı zihniyette diye düşünmüşlerdir.

1|0
    0|0
  • lezbiyen soruları arttı bu günlerde. Burası lez club olacak yakında. Yok canım esmer olmanla değil,bayan olmanla alakalı..kapiş?

0|0
    1|0
    • kötü mü olur birde soru başlıklarının oldugu yere ''LEZ CLUB'' eklense? :))

• potansiyel varsa demek ki.

0|0
    0|0
Yükleniyor...