Eşcinsellik nedir? Eşcinsellik ile ilgili ne düşünüyorsunuz?

Sizce eşcinsellik nedir? Eşcinsellik ve eşcinseller hakkında ne düşünüyorsunuz?

Güncellemeler:
Arkadaşlar şunu unutmayın ki; eşcinsellik bir hastalık değil,bireyin kendi seçimi de değil (!)

0|0
19|9

En İyi Erkek Görüşü

• Cinsel tercihler en büyük özgürlüklerden biridir.Ben kimseyi kınamam.Kınayan da gün gelir kınanır.Hor gördüğün şey başına gelir demişler.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 19

• saygı duyarım hatta gayleri çekici bulduum bile olmuştur belki de çekiciler gay oluodur o konuda pek emin değilm.

0|1
    2|0
  • Rabbim onlarıda öyle yaratmış.Kiminin kadınlık duygularını fazla vermiş kiminin az bu durumda kimi erkekken kadın içgüdüsüne,kimi de kadınken erkek içgüdüsüne sahip olmuştur.

0|1
    0|0
  • saygı duyarım,o kadar.

0|1
    0|0
  • Saygı duyuyorum insanların tercihini yargılamak hakkımız değil. Hem gayler çekici geliyor bana.

0|1
    1|0
  • wuuuuu bu gece sorularda hep bu yönde sanki.. saygım sonsuz.. zevkler ve renkler tartışılmaz

0|1
    0|0
  • Haram olan biseye saygi duyamam, ALLAH kadinla erkegi bosuna yaratmadi

1|1
    2|2
  • Oyş yakışıklısındır da şimdi sen >3

0|0
    1|0
  • ço hoş bişe.

0|1
    0|0
  • tercih meselesi tercihlere saylıyımdr

0|1
    0|0
  • Ben hiçkimseyı yargılayamam. hatta normal bakıyorum geylere. çünkü onların elinde olmayan bir anormal durum. Ama hiç estetik gelmiyor iki erkegin birlikte olması. ama lezler bana estetik geliyor. çünkü kadın nede olsa ikisi de zarif.bir toplantı düşünün. hepsi erkek. kaç saat devam edebilirki sıkılmadan. ama kadınlardan ibaret toplantı günlerce sürebilir :DD

0|0
    0|0
  • Allaha inaniyorlar dinimizce yasak diyorlar aga sormazlarmi bu cocuguda allah yaratti neyapsin cok ayip (c.c)

2|0
    2|0
  • Bir şey düşünmüyorum.

0|0
    0|2
  • iyi arkadas olabiliriz, hatta belki dost bile olabiliriz fakat ozur d,leyerek soylemek istiyorum, kendimi o durumda dusundugumde migdem bulanıyor :(

0|0
    0|0
  • kafa yorduğum diğer şeyler netliğe kavuştuğunda ilk işim bu konuyu irdelemek olacak.

1|0
    0|0
  • Eşime cinselim.

1|0
    0|0
  • yakışıklı erkeklerin %90ının eşcinsel olması diye bi gerçek var bknz:francisco lachowski

1|0
    0|0
  • Dinimiz lanetlemiştir,onlara da bu tercihten dönmeleri için yardımcı olmak gerek.

1|0
    5|1
  • Yargilamam herkesin tercihine saygi duyuyorum

0|1
    0|0
  • alah ayrımcıuşarı olsun

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• insanların cinsel tercihlerine saygı duyuyorum. herkes istediği kişiyi veya cinsi arzulayabilir.

Cinsel özgürlük saygı duyulması gereken bi olay bence.

2|2
    0|0
    • Tebrik ederim,herkes senin gibi düşünebilse,ahh ahhh

• ne düsünebilirizki onlarin ruh halini anlamak icin o durumda olmak lazim allah korusun.. simdi allah korusunu kücümseme manasinda söylemedim yanlis alasilmasin sahsi düsüncem istemezdim yani... hatta bence hastalik.. kendileriyle barisik gözükselerde dislanma hissi iclerinde hep vardir isleri kolay degil yani..

0|0
    1|1
    • Hastalık değil,yanılıyorsun

• :) iyi niyetini anlıyorum :) Homofobik olmadığın belli :) Yine de teşekkür ederim iyi niyetli olduğun için :)

• haddime degil rica ederim :) yargilamak bize düsmez kimseyi.. kendimiz neyizki insanlarin tercihlerini yargilayalim.. her can tasiyan insana saygim var din dil irk tercih herneyse iste..

• ensest olmaktan iyidir.

0|1
    0|0
  • genelde babadan zulüm görmüş erkekler erkekliği reddediyor diye biliyorum..kızlar hakkında da çevrelerinde o kadar kötü erkek tipleri olduğu için olabiliyor bunlar kesin bilgiler değil ama..

1|0
    0|0
    • haklısın hastalık değil ... dedim ya bazen karşı cins yüzünden bazen hemcinsleri yüzünden kendi cinslerinden soğuyorlar

• Normal bir durum değil. Engellerim, ignorlarım falan filan yani...

0|1
    1|0
  • lezbiyen olasım var

0|0
    0|0
  • iyi bari ulu orta yapmayın

0|0
    0|0
  • Tercih değil Allahdan gelen kadınsı iç güdü, kimi onu taşır kimi ilgi duyar. Kimileri Allah şaşırtmış desede buna katılmıyorum çok tanıdıklarım var ve bu duruma üzülüyorum. Eş çinselsen bunu gizli olmadan , dişarıdada yansıt. Normal olan sensin ve kınayanlar değil.

0|1
    1|3
    • Tebrik ederiiiiiiiiiiim :) Senin gibi düşünen Türk çok az,çooookkk ...

• Çoook haklısın,çooooookkk

• Allah'ın yolundan yinede şaşmamak gerek. Taktir Mevlamindir bizlerin değil. Yanlizca insanların dışlanmasından hoşnut duymuyorum. Tatlı dil yılanı del..çıkartır misali.

Yükleniyor...