Ben gayim, saygı duyar mısınız?

sitedeki gayler olarak bu durumlara cok uzuluyoruz

gecen gun fotograf cekildim dudagimi buzup opucuk bile attim sonra benim cevaplarimdan etkilenen ve asik oldugunu soyleyen bana siirler yazan burdan tanistigim bir adama samimiyetine inanip yolladim fotografimi erkek oldugumu gorunce bana kufretmeye basladi ana baci birakmadi

burda bir suru pembe gay arkadaslarim var isim vermek istemiyorum fakat hepsi birbirinden cici insanlar ve sitedeki gaylar olarak bu durumdan sikayetciyiz

cok mu sey istiyoruz size kiz gibi davranmak kimligimizi gizlemek bizi cok yoruyor bizde sizin sevgi sozcuklerinizi istiyoruz bu arada ben o gaylerle sevgili olamiyorum cunku maco erkek seviyorum benim giydigime karissin arkadaslarimla gorusmemi kisitlasin hatta gerekirse vursun dudagimi patlatsin istiyorum ben cok dertliyim benim hic maco sevgilim olmayacakmi ? bana kimse saygi duymayacakmi ? cok yanlizim cok

Güncellemeler:
hani benim bes yildizim :( saygi duyanlar noldu hani saygiliydiniz nerde benim bes yildizim

0|0
12|18

En İyi Kız Görüşü

• Duyarım hemide beş yıldızlı saygı :D

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• ben eşcinsellikle ilgili yoğun olarak yapılan "onun da elinde olan bir şey değil" yorumuna katılmıyorum. tamam kızlara ilgin olmayabilir ama erkeklere ilgi duyup cinsel beklentilere girmek bence kesinlikle psikolojik bir rahatsızlık. sapkınlık seviyesine ulaşması ise çok basit. tabiki de toplumdan saygı duyulmasını beklemek en doğal hakkın, görmelisin de ama bir psikologtan randevu alman senin adına fena olmayacaktır.

2|0
    0|1
    • bu psikolojik bir durum değil sadece anatomik ve hormonal.. biraz araştır, global ol anlayacaksın.. psikolojik sorunlar çok ayrı bir durum.. hemen buna bağlamak tabi sizin işinize geliyor ama yanlış düşünüyorsun..

• kesinlikle...

• Dalgamı geçtın bılmıyorum ama samımı oldugunu dusunerek cevap yazıyorum.

Birçok gay arkadaşım mevcut hepsıde cok iyi insanlar dünya görüşleri daha geniş ve bazı yorumları gerçekten can alıcı olabılıyor.

Soruna gelince , durust davranmamışşın adama karşı kımlıgını gızleyrek hareket etmişsin tepki göstermesı normal .Baştan kendini tanıtabılırdın.

0|0
    0|0
  • Tercihinize saygı duyarım. Ama bir erkeğe tercihinizi belirtmezseniz sonradan tepkisi sert ve ağır(saygısızlık anlamında) olabilir.

1|0
    0|0
  • Sitedeki gayler mi? Oha.! Kimlerin içindeyiz anasını satıyım.

3|0
    0|0
  • toplumumuz henuz alısık degıl ama ben gercekten arkadasım olarak gorurum tercıhlerı sorgulama hakkımız yok nede olsa

0|0
    0|0
  • Valla ben sana saygi duymam. hatta şu an yanimda olsan sana kafa atmak isterdim. sende bana saygi duyarmisin ?

0|0
    0|0
  • korkmaya başlıyorum ama bu korku yerini iğrençliğe bırakıyor sanırım oha noluyo lan

Ah bu rocco steffiler - pierra woodmanlaar yokmu hep bunların başının altından çıktı

0|0
    0|0
    • ayh kiyamam bizimde buralarda oldugumuzu unutmayin yakalarsak :*

• bazen buranın tamamının gay olduğunu düşünüyorum...

Ama rahat ol gülüm

0|0
    0|0
  • biz saygı duyarız da sen bunu fazla duyurma bence :D

0|0
    0|0
  • oha lan simdi tum pembelerden suphe duyuyorum ayrica saygi duymuyom

0|0
    0|0
  • Teknik olarak lez olman lazım.

0|0
    0|0
  • Allah yardımcın olsun.

0|0
    0|0
  • pembe bir gay mi ohh mondiyö :((

0|0
    0|0
  • sıkıntın var belli cok zor bi durum allah yardımcın olsun diyorum .

0|0
    0|0
  • Saygi duymam

0|0
    1|0
  • KS yönetimi sizi turuncu veya başka renkle göstersinler . hem biz süpriz yaşamayalım hem siz. bahsettiğin adam haklı...sizlere saygım maalesef benden uzak durduğunuz kadardır.

0|1
    0|0
  • Hemnen bu siteyi terk ediyorum bidaha davosa gelmem

4|1
    0|0
  • -hayır yapmayin kinamayin dostlar ben de gayim

ben de gayim

hayir gay benim

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 11

• Bu soruyu dürüstçe sorduğunu düşünerek (biraz inanmakta zorlansam da) ciddi olarak bi cevap vemek istedim.

şahsi görüşüm bu konuya saygı duyarım. fakat bu yaptığına saygı duyamadım üzgünüm. demek istediğim pembe profilin olduğu için insanlar seni kız zannediyor, fakat aslında erkeksin. sen konuştuğun adama durumundan bahsetmeden değişik bi pozda resmini gönderirsen haliyle küfreder adam. sen onun tercihlerine saygı duymuş musun ki bu hareketi yaparken? ben sarışın mavi gözlü minnoş bişeyim derken esmer sıradan kahverengi gözlü bi kız çıksa karşısına gene ters teperdi adam. esmer hatunumuz güzel olsa da beklenen değil. anlatabildim umarım.

hem ülkemizde hem de dünyamızda aseksüel insan oldukça var. bunların işi gerçekten zor. kız erkek ilişkisi normal kabul görürken bile her isteyen dilediği gibi bir sevgili bulabiliyor mu? hayır.

Umarım ki bulursun böyle bir adam seni dilediğin gibi seven. ama yolun yol değil kardeş senin. Sonucun doğru olabilir belki (sonuç=saygı duyulmasını istiyorsun) ama gidiş yolundan kırdım puanını.

0|0
    0|0
  • hasan senmisin anam?

0|0
    0|0
  • Biz erkek bulamıyoruz evlenecek size ne oluyor sıranızı bekleyin

1|0
    0|0
  • gay olmana saygı duyarım... bende lezbiyenim..

ama tek bir konuda sana tavır alabilirim neden kullanıcı profilin mavi değil de pembe!?

çünkü senin bunu yapman benim gibilerin ters tepki almasına sebep oluyor...

bilmem anlatabildim mi?

0|0
    0|0
    • benim ruhum pembe o yuzden

• hahahah canım benim..

• Duymaaaaaaaaaam ...! Allahin karsi koydugu hicbiseye saygi duymam Ben ...

0|0
    0|0
  • Saygı duyarım, herkesin kendi tercihidir.

Ama pembe nick almana ne gerek var ki?

Kimseden kaçmak ya da saklanmak zorunda değilsiniz ve kimsede siz laf söyleme hakkına ya da haddine sahip değil.

0|0
    0|0
  • Ben saygı duyarım.. Ama yeminle bayanım :D

0|0
    0|0
  • Oldugunuz gibi gorundugunuz surece saygı duyarım.

1|0
    0|0
    • olmadigim gibi nasil gorunebilirim

• kız gibi davranıp kimliginizi gizlemeyerek baslayabilirsin

• - Adamın biri yolda giderken düşmüş.

+ Niye?

- Gaymış.

:((( fldsjghfdlh

0|0
    0|0
  • Olaya saygı duyarım tabii kime ne bana ne düşüncede senin istekte senin zevkte senin

0|0
    0|0
  • evet öyledir

0|0
    0|0
Yükleniyor...