1 haftadir sertlesme ve ereksiyon sorunu yasiyorum perisan haldeyim :( Erkekligim bitmis olabilir mi? Ben artjk escinsel mi oldum?

Psikolojik sikintilarimdan oturu gecen hafta doktora gittim, bana icime kapanik olma sebebim escinsel olmandan kaynaklanabilir filan dedi sok oldum... Ben escinsel degilim dedim doktorda bir ihtimal olarak soyledim escinsel olup olmadigini en iyi sen bilirsn dedi.

Ogunden beri psikolojim daha cok bozuldu arkadaslar bir haftadir sertlesme sorunu yasiyorum ve boyle birsey inanin hayatimda ilk defa basima geldi resmen hicbirseyden zevk alamiyorum sanki penisim ölmüs, hissizlesmis gibi :( gecen bii kiz arkadas ile iliskiys giricektik 1 haftadir oyaliyorum kiiz en sonunda anlayacak durumu... kisacasi alt ust haldeyim. Yok mudur bu derdin caresi?

Güncellemeler:
Antidepresan ilaclar yan etki yaparda hani faliyet bir sure icin durur... iste o moddayim

0|0
2|1

En İyi Kız Görüşü

• Hala kızlardan hoşlanıyorsan eşcinsel değilsin demektir. Eşcinsel olup olmadığını hissedemiyor musun? :) Gerçekten erkeklerden hoşlansaydın hissederdin, güven bana :) Ayrıca eşcinseller ereksiyon problemi yaşar diye genel geçer bir kural yok..
    Yaşam tarzında ufak değişiklikler yap. Bunlar psikolojini de yeniden yapılandıracak ve bu problemin geçecek.

0|0
    0|0
    • Kesinlikle bayanlardan hoslaniyorum doktor beni sasirtti. Hicbi erkek cekici gelmedi bana bugune kadar bazen fantezi amacli dusunurum mast yaparken filan ama kesinlikle gercekte en ufak egilimim bild yok bunu biliyorum. Sorunum psikolojik olabilir mi yani

• Bedensel de olabilir. Fakat ben şuna inanıyorum. Vücudumuzda her gün milyonlarca hücre ölüp yenisi üretiliyor. Psikolojini değiştirdiğinde değişen psikolojinle beraber bedeninin yenilendiğini, yeni bir sen olduğunu hissedersin. Bu da eski problemlerinin, eski vücudunda kalacağı anlamına geliyor :)

Kızlar Ne Diyor 1

• Of saçmalama ne eşcinselliği ya öyle bir şey mümkün değil erkeklerden hoşlanmıyorsan psikolojiktir o sıkmana gerek yok canını düzelir bir süre sonra merak etme

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Ne eşcinseli kardeşim erkek gibi düşün o ihtimal olarak söylemiş Dr sana. Git bir eczaneden o haplardan al kendine güvenini kazan seninki psikolojik takılma bunlara Sakın öbür ihtimali Düşünme bile

0|0
    0|0
Yükleniyor...