Boşalamıyorum of nolucak benim halim :( ?

Yasım 20 ve ben buvyasıma kadar ne mast. Ne de bir cinsel ilişki sırasında boşalabildim bilmiyorum olmuyo bişeyler geliyo ama onu dışarıya atamıyorum biri bana yardım etsin nolur rahatlamk istiyorum artık :(

0|0
1|31

En İyi Erkek Görüşü

• yatağa uzanıyosun ve rahatlıyosun (rahat olacağım diye kasma, yalnızca gevşe.) zorunda olmadığını bil. yanlış bir şey yapmıyorsun.

-hayal kurmaya başla. bir olay örgüsü olsun. nasıl dokunulacağını, nasıl dokunacağını düşünün. buna zaman ayır.

-kendini hisset. doğrudan "oraya" dokunma. başka yerlerini okşa. göğüsler hassastır, ya da dokunulmaktan hoşlanacağın diğer yerler. daha sonra malum yer.

-ıslaklık şart. şart. parmağınıı ıslat. hafifçe yuvarlak, düzenli hareketlerle bastırmaya başla.* hoşuna gittiği şekilde devam et, kendine dokunmaya devam et. hayal et. ıslat parmağını arada yine.

- vajina girişine içeri doğru bastır, ıslaklığı hisset, isteğine göre iki şekilde de dokunmaya devam et.

-illaki bir sonuca ulaşmak zorundayım diye kasma. rahat ol. dokunuşundan zevk almaya çalış. daha çok bastır.

-hayal et. bazen yavaşla. vajina kaslarını hareket ettirmek diye bir şey vardır. bunu araştır. kegel egzersizi idi sanırım. bunu normal zamanda da uygulayabilirsin ama, mastürbasyon sırasında biraz ilerledikten sonra durup bunu yapmak farklı hissettirir. vs. vs. :)

Gerekirse 2-3-4 ve 5. yöntemleri de yazarız :)

3|0
    0|1

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 30

• Küreği alıp geliyorum... :)

0|0
    0|0
  • sekste nelerden hoşlanıyorusn okşanmak anal ya da ne biliyim başka neler seversin senin sevdiğin şeyler olursa tahrik olurusn

0|0
    0|0
  • patlıycan yakında desene.

0|0
    0|0
  • Tecrübeli ve sabırlı biriyle uzun bir sevişme yaşa, eğer bunda da boşalamazsan psikolog yardımı al.

0|0
    0|0
  • Josam çağırın Mevzu derin...

0|0
    0|0
  • Tecrubesizlik #D

0|0
    0|0
  • Pompayla gelip acmam lazim lavaboyu

0|0
    0|0
  • Kafanı meşgul eden bir şeyler mi var?

0|0
    0|0
  • beni çağırmışsın :)

0|0
    0|0
  • doktura git bence

0|0
    0|0
  • demek ki sorun büyük

0|0
    0|0
  • Tamam ben sana yardım etmek için geldim...
    Evet seni bekliyorum gel bakalım...

0|0
    0|0
  • bütün gücünle fırtlat gitsin ya

0|0
    0|0
  • Biriniz yardım edin şuna ya!

0|0
    0|0
  • Kıyamam sana el atsammı acaba patlama yaşatırım :/

0|0
    0|0