Aşk için zarını diktiren kadın?

Bugün jinekolog bir arkadaşımla görüştüm. Sohbet sırasında bana senaryoluk güzel malzemeler çıkar her zaman onunla konuşurken.

Şöyle bir olay anlattı; 27 yaşında bir bayan gelmiş hastaneye, kariyerli ve güzel bir bayan. Bu bayanın şu an evlilik hazırlığı yaptığı ve kendisinin bakire olmadığını bildiği de bir sevgilisi var. Arkadaşım sormuş toplumsal baskılardan dolayı mı diktirmek istiyorsun diye. Kadın şunu söylemiş;" Sevgilim asla bu konuyu takmadı, en baştan anlattım herşeyi ona. Ama ben Sevgilime bekaret bozma zevkini yaşatmak istiyorum. Ben bunu yaşadığımda küçüktüm ve o zaman bu olaya bu kadar anlam yüklememiştim. Bu yüzden böyle bir şey yaptırmak istiyorum"demiş. İşlemi gerçekleştirmiş arkadaşım da.

Bu olayı herkes farklı yorumladı grup içinde ama bence bu kadın sevgilisine aşık olmasa bıçak altına yatmayı tercih etmezdi. Ben kadını taktir ettim bir yandan. Sizlerin de fikirlerini merak ediyorum.

Mesela bayan olsanız bunu yapar mıydınız? Erkek olsanız hoşunuza gider miydi?

0|0
18|34

En İyi Erkek Görüşü

• büyük bişey degil çok kolay yapılıo risk sıfır aslında soru şu riskli bi bıçak altına yatarmıydı olmalıydı? erkek bakre olmadıgını bilmesine ragmen ona böyle bi süpriz hazırlamak kesinlikle hoşuna gider aldatılma yok sonuçta ..yurtdışında çok yaygın olan bir olay bu evlilik yıldönümünde sevgililer gününde dogum gününde bayanların gerçekleştirdigi süpriz...

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 33

• zikerim ben oyle askın sevdasını insan sevgilsine alan soyler mi?

o*yum desin yeter ki durust olsun ister bir erkek

3|0
    2|1
    • soruyu dikkatli okuyunuz sayın guru!

• okudum simdi:)))) yanıt veriyorum: gereksiz bir eylem:)

kızlık bozmak gibi bir zevk duymadım hayatta. olmaz olsun boyle zevk:)

• Benim hoşuma gitmez hiç de gerek yok. Bekaret bozmakmış, kan akıtmakmış gibi garip fantazilerim yok..

severim , sarılırım, oynaşırım, ıslanmış kadınımın içine girmek ve o anı sonuna kadar paylaşmaktır benim için önemli olan.

İkimizin de bundan zevk alabilimesidir. O ne garip bir şey ya..

bakire fantazisi..

bana garip geliyor. hani bakire kız isterim diyenleri de bir yerde anlarım o kukuya benimkinden başkası girmesin takıntısı onun ki..

Peki bu ne aq. yaa..

:))

3|0
    0|0
  • Ilginc ben evlilik oncesi iliskiye karsiyim ama onun sevgilisi madem onu oyle kabul etmis kizi takdir etmek duser sevdgi adami dusunerek yapmis

2|0
    0|0
  • kadın kabak gibi açılmış bilmem kaç senedir... giriş cıkış hasarlı... sonra gel de diktir sevgiline içi bilmem ne dışı bilmem ne kakala... ohh yaa...

0|2
    2|0
  • evimizde pencere yok ama ben sana perde aldım demekle aynı mantıkta olan bir durum ama kadına helal olsun hiç yoktan ki mertce itiraf etmiş ben şöyle oldu,böyle hataydı, böyle yanlıştı dememiş.

1|0
    0|0
  • namusu kadın ruhunda aramak yerine bacak arasında arayanların tabiki hoşuna gidecek. malesef biz erkeklerin yaptığı en büyük hatalardan biri de bu. birisinin ilki olmak tabiki çok güzel bir duygu. ama kızlık zarı dikimi sadece bekaretin kanıtı olarak algılanan kan çıkması için yapılıyor. fiziksel tatminden daha ziyade psiklojik tatmin sağlar...

2|0
    0|0
    • evet haklısın.Ancak partneri zaten sorun etmemiş hiç bunu kadın ona bu zevki tattırmak istemiş sadece.

• ince bir düşünce ama bence gereksiz.. yine de kendi tercihi takdir etmek lazım..

1|0
    0|0
  • farketmezdi ama beni düşünüp böyle bir şey yapamsı güzel gercekten sevdıgını gösteren birsey bence.yalnız ben bunun için narkoz yemesini bıcak altına yatmasına razı gelmezdim o başka tabii..

1|0
    0|0
    • senden habersiz yaptı ve düğün gecesi bu sürprizi yaşadığını düşün?

• benimle berber olan bir insanın benden gizli böyle birşey yapması imkansız. güzel olurdu. tabıı.. ama sonrasından dedıgım gıbı en basıt amelıyat bıle bence tehlıkelı yınede kızardım.

• Gereksiz bir düşünce ve uygulama olmuş...Sağlıksal nedenler dışında cerrahi müdahaleleri tasvip etmiyorum...Ayrıca dikilen zarın ömrü en fazla 2 yada 3 gündür ve doğuştan gelen zar hassasiyetinde değildir.

0|0
    0|0
    • bu konuda bilgi eksikliğin var.Eğer flep kaldırma yöntemi ile dikilse ruhun duymaz zira doktorlar bile anlayamıyorlar sonra:)

• bunu gayet iyi biliyorum da bunu sadece dr ların anlayabildiğini sen biliyor musun acaba? Kısacası sevgilin yapsa ruhun duymaz ohh ilk erkeğiyim der gerim gerim gerinirsin.

• Sevgilim bunu yapacak kadar düşük karakter de birisi değil emin ol...Ayrıca birisinin ilk erkeği olmak gibi bir saplantım da söz konusu değil...O nedenle yanlış kişiyle diyologtasın

• kesinlikle hoşuma giderdi, çünkü her erkeğin isteğidir bekaret bozmak. Bu da bilinçaltı ya da güdülerden kaynaklanıyor galiba. Yani bir kızın vajinasını ve vücudunu erkegine ilk defa sunması erkek için müthiş bir duygu. Erkeklik egosunuda çok muazzam bir şekilde tatmin ediyor. Tabi olay sadece kızlık bozma değil aslında erkeklik içgüdüsünde, kadına az da olsa acı cektirme psikolojisi de yatıyor altında.

0|0
    0|0
  • Mantık yanlış...Kızlık zarının anlamı ilk olmak o zevki ilk yaşatan erkek olduğunu bilmektir.Bu duygu ona zevk ve heyecan verir.Ama defalarca bu işi yapmış olarak kızlık zarının pek bir anlamı olmayacaktır erkek için.Kadın sevdiğinden değil fantazi olsun diye istemiştir.Zaten kızlık zarı heryerde satılan bişey oldu araştırın rahatlıkla bulursunuz

0|0
    0|0
  • Bu operasyonlarin pahali oldugu ve her jinekologun yapmadigi donemdd bi yazi okumustum, zengin kadinlarin evlilik yildonmlerinde esine supriz icin bile diktirdikleri oluyormus bunlar hep ask icin

0|0
    0|0
    • Yok bu bayan uzun süreli dikim yöntemini kullanmış.İki yöntemi var bu işin biri düğünden hemen önce yapılan biri de ömürlük olan eskisinden yeni hale getiriyorlar..Kadın şunu söylemiş eğer eşim o olmazsa evlenmeyeceğim.Sen olsan ne düşünürdün.Sonuçta biliyorsun sevgilinin bakire olmadığını düşünsene ama kadın sana bir gün bunu söylüyor.Bence bir erkek için inanılmaz bir ego olmalı,kadın aşkı için bıçak altına yatıyor.Ne şanslı adam diye düşündüm.

• E mutlaka bende de aynı egoyu uyandıracaktır sonuçta ruhen ilk olmanın yanısıra bedenen de ilk oldugunu hissetmek güzel bi duygu olabilir.

• kendimde

herhangi birinin doğum gününe giden

mumu sahibi üfledikten sonra

üstüne aa pipoo hadi mumu yakalım sen üfle, gönlün geçsin yavrum!

şeklindeki

çocuk ezikliğini hissederim.

1|0
    0|0
  • Vay beeee hisli hatunmuş. Tebrikler =))

1|0
    0|0
  • başkasının altına yattıysa bıçak altına yatmasının bir anlamı yok ...

0|3
    3|0
    • bu tabir pek hoş olmasa da siz partnerinin bu durumu takmadığı gerçeğini atlamışsınız.

• bende diyorumki madem bu kadar düşünceliydi başta aklı nerdeydi

• Bu tür konuları benimle paylaşmışsa ben zaten kabul ederim.Benim için de böyle bir operasyon geçirmesi gerçekten mutluluk verici olurdu ve bende böyle birşey yapmasına izin vermezdim.

0|0
    0|0
  • şahsen bir erkek olarak o kadını kabul etmzdim... başlarım öyle aşka...

0|1
    0|0
  • gereksiz olmuş bence sevgilisi de gereksiz bulacaktır.

0|0
    0|0
  • gerçekten o düşünceyle yaptırdıysa takdir ettim..

0|0
    0|0
  • evlilik veya tanışma veya ne ise işte, yıldönümlerde sevgisini/eşini şaşırtmak için kızlık zarı yaptırtan tanıdıklarım var... hoş bir sürpriz.

-yıllardır beni bakire değilim diye kandırdın leyla.

- dur mecnun, açıklayabilirim.

0|0
    0|0
    • İnanılmaz. Böyle sürprizlerde mi var? Nereye gidiyoruz haha

• okumuyorlar ya soruyu

• soruyu okudum. takdir de ettim (kadrini -değerini- bildim).

ama taktir etmedeim (katrelerine ayırmadım - damıtmadım).

yani takdir yerine taktir yazılmış olmasına kadar dikkatle okudum soruyu. bazen bende harf unutmaktayım, yanlış yazmaktayım ama asla kelimelerin yanlış bilinmesini yapmıyorum:)

• bence gereksiz olsada, böyle birşey olsaydı dikilmişi nasıl bir his olurdu merak ederdim.=) ama şimdi düşününce kandırmaca gibi geliyo.

0|0
    0|0
  • Bence de bakirelik bozmak güzel dir

0|1
    1|0
  • Hımm Bir Erkek oLarak sahsen benim hoşuma giderdi :D

1|0
    1|0
  • Hiç gerek yoktu.

1|0
    0|0
  • asktan değil, farkli arayistan... bunu defalarca yapan var partneri icin

1|0
    0|0
    • Ben öyle düşünmüyorum.Kadın da erkekte bunu hiç dert etmemiş ama kadın bunu düşünmüş erkeğin egolarını düşünerek.Bana çok extrem geldi doğrusu.

• evet ama var bu, ask da gerekmiyor, yeni tatlar icin yapiyorlar

• hoşuma gitmezdi, kan falan istemem ben

bakireyse de eliyle bozsun

2|0
    1|2
  • sanırım kendimi özel hissederdim...güzel olurdu yani...

1|0
    1|0
  • Hoşuma gitmez evlenmem o kişi ile kabul etmem bakire olması şart her açıdan

0|0
    0|0
  • Sadece şaşırıp kaldım. İlginç bir durum

0|0
    0|0
    • Evet bencede:) Ama ben bunu ancak aşkla isimlendirebildim.Düşünsene nede olsa bakire olmadığımı biliyor dememiş,ona bu hazzı yaşatmak istiyorum demiş.Garip

• aşkta olabilir , bir fantezide olabilir. İlk gece fantezisi yaşamak istemişlerdir

• Bakire olmadıgını biliyor ve diktirior zarı o hazzı yasaması için o durumda bi haz alınmaz bence

aksine dalga gecer gibi o ne öyle hiç yapmasa daha iyi

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    3

Kızlar Ne Diyor 18

• Bence tamamen gereksiz bir olay.. Yahu ben bunun tersini yaptım.. Gerçekten tersini yaptım..

Sevgilimle ilk defa seks yapmadan önce ben kendi kızlık zarımı parmağımla parçaladım ve ertesi gün de onunla seviştim..

Ama, ben bunu sevgilime açıkladım, senin kızlığımı bozmak için zorlanmanı, herhangi bir sebeple de olsa problem yaşamanı istemiyorum o nedenle de kızlığımı kendim bozmak istiyorum dedim.. O da bana, sen ne yaparsan en iyisini yapıyorsundur, dedi.. Sevgilim de aynı zamanda bakir bir erkekti ilk sevişmemizde..

Şimdi iki olaya bakacak olursak, biraz bir birine benzeyen yönleri olmakla birlikte benimki bir yerde beni olduğum gibi kabul ettiğini onaylatma bakımından ve onun zarla uğraşmasını önlemek için yapılmış bir eylem.. Bu kadının yaptığı ise tamamen göstermelik bir davranış.. Her neyse, yine de kendi tercihleridir, üzerinde yorum yapmamız yanlış olur..

1|0
    1|2
  • özellikle kadın doğum gibi mahrem bi bölümde hekim arkadaşın kendisine gelen ve özel durumunu anlatan hastaları kimliğini versede vermese de anlatması tıp etiğine aykırı.özür dilerim ama sizde bunu sosyal paylaşımlarda anlatarak büyük bi hata yapmışsınız.belki o bayan da bu siteye üye ve sorunuzu okudu.doktoruna bidaha güvenir mi sizce.bu durumdan dolayı yaşadığı burukluğu söylemiyorum bile

1|1
    0|0
  • O kadar gidilcek motor sıfırlanıcak ve o gün gelip çatıcak-

k- hadi aşkım gir biran önce dikişler açılmadan

e- tamam yavrum... al sanaaa

k- süpersin aşkım

e- e hani nerde kan ?

k- sanırım benimki esnek

e-lan yürü çekil altımdan onca para verdin diktirecem diye git salonda yat şevkimin içine sçtın.

1|1
    2|1
  • Bunu bırçok kez yaptıranlar var..

Bılemem kendı tercıhlerı sonuçta..

yadırganacak bır durm yok

1|0
    0|0
  • Annem kuzenime anlatırken duymuştum erkekler o duyguyu çok merak eder ve çok severlermiş kadında bunu düşünüp gözü arkada kalmasın diye yapmış olabilir çok doğal

1|0
    0|0
  • bu hikâyeye inandınız mı siz?

0|1
    2|0
    • işkembe-i kübradan atmıyorlar canım arkadaşım.aynı hastanede abim de jinekolog yeterince açıklayıcı oldu mu senin için?

• aslında bu soru sanaydı canım arkadaşım.-canım arkadaşım ne ya?-neyse konu bu değil.bana kadının diktirme sebebi uyduruk geldi anladın mı ?bahsettiğin kadarıyla modern bir kadın görüntüsü var ama yaptığı şey yani kızlık zarı diktirme işini oldukça gerici anlayışa sahip insanlar yapıyor.oysa o modern gürünmlü erkekler bile bu duruma takıklar.bakire isteriz de bakire isteriz diyorlar.belki kadın gurur yapmıştır bu durumu ve erkeğini mutlu etmek ayaklarına yatmıştır. olmaz mı?

• o hissi yasatmakla ne alaka ya?

sonucta bakire olmadigini biliyor karsi taraf hangi hissi yasicak sorun sadece kan gelmesiyse okadar zahmet etmeseydi, regl oldugu bi dönem yasatabilir ayni hissi ((:

2|0
    0|0
    • :D olabilir.Ama ben şunu düşündüm erkeklerin hep isteğidir ya ilk olmak sanırım sevgilisine bekaret bozma hissini yaşatmak istiyor

• bencede :)

• bu kadın evleneceği erkeği çok seviyor .. bunlar cok mutlu olur dıye dusunuyorum erkek cok sanslı bence boyl bır bayanla evlendiği için .

1|0
    0|0
  • şıpşevdiler aynı kafayla giderse patchworke dönerler vallahi,dik sök dik sök

1|0
    0|0
  • ya orda olay kan gelmesi değil bence, erkeğin o kız için ilk olma isteği. ki zaten biyolojik olarak her kızdan kan gelmeyebilir bu yapısına bağlı...

0|0
    0|0
  • bencede saçma

0|0
    0|1
  • Güzel bir hikaye doğrusu.. :)

0|0
    0|0
  • allahım sana geliyorum

bu nasıl bir iğrenç dünya

0|1
    1|0
  • enteresan ama yapmazdım ben ,

0|0
    0|0
  • valla takdir ettim

0|0
    0|0
  • çok kız biliyorum bakire ama birsürü kırığı var tabiricaizse aynı anda biçok kişiyle kırıştıran agzını açınca namuslu olan arkadan ölümüne veren önüne dokundurtmayan ozmn noluyo namus nerde hani ..doganın kanunu cinsellik isteyen yapmaz yapanıda saçma sapan eleştrmeyede kimsenin hakkı yok..herkes namuslu burdada valla gülüyorum bazı yorumlara yok böylelerini ascan ibret olcak bilmem günah sen sanki neysen acaba .. kadını taktir ettim valla helal olsun..sevgilisini mutlu etmek için yapmış bunu da bizimle paylaştığınız için teşekkürler=)

1|0
    1|0
  • Ne kadar saçma

1|0
    0|0
  • çok şahane bir durum gerçekten aşk için yapılamayacak durum yoktur o kişi bence doğru insanı bulmuş ve onun için yapmayacağı hiçbir şey yok ben evlendiğimde bakireydim bende kocamda ilk kez bu zevki yaşadık ama eğer evlendiğimde bakire olmasaydım kesinlikle bende düşünürdüm böyle birşey yaptırmayı...

1|0
    0|0
Yükleniyor...