Ay biri yardim etsin?

Kizlar birlesme yerinde yani tam deligin orda bir et parcasi var ve sanki igne yapar gibi batan bir aci var bu ne olabilir.

0|0
2|8

En İyi Erkek Görüşü

• burada salaklara soracağıns doktora neden gitmiyorsun

0|0
    0|0
    • En azindan gizli basligi altinda soeunumu dile getiriyorum. Benim gibi bir kiz varsa onunla konusuyorum vs. Doktorlarin tavrini bilmezsin. burada gelin gelin diyorlar gidince ne b*k yedinde oldu o gibisinden elinin tersiyle muayene edp ginderiyorlar

• Guzel aman gene dkkt rt sağlık bu

• saol kanka :D

Erkekler Ne Diyor 7

• rahim ağzı miyomu ihtimal. detaylı sorularımı yanıtlarsan tam tetkik edebilirdim.(E. ünv. tıp. fak. uzman)

0|0
    0|0
    • Fotograf istemeyecekseniz tabi 😄

• Valla ben bu yontemi sizin gibi doktordan ogrendim kac hesapla arkadaslik kurdum surda surekli bir fotograf isteme cabasindaydiniz. İsiniz belki anlarm ama forograftan teshisi koymakta bana sacma geliyor. Tesekkur ederim gidecegim

• senden fptoğraf veya bişey istemiş değilim sen ne anlatıyorsun onuda anlamıyorum paronayak cevaplarından

• Zarından bahsediyorsun galiba..

0|0
    0|0
    • Ya yok et parcasi bu ele gelen birsey zar gibi degil deligin onunde

• Vajina anatomisi diye arat google dan bak.

• bir turlu anlamadim offf

• Zar olmasın?

0|0
    0|0
    • Olur mu? Et parcasi bu bildigin ya zar seklinde degil ama ay nefret ettim vucudumdan ya ne oldugunu bilmiyorum ve batiyor bende kizligin bozulmasindan korktm

• Oyle yapayim en iyisi

• En mantıklısı.

• Hahahahahshhsha

0|0
    0|0
  • foto atsana çekipte anlamadım içi dışına mı çıkıyorr?

0|0
    0|0
  • penis olabilir

0|0
    0|0
  • Herkeste var ondan

0|0
    0|0
    • Nasil yani kimsede yokmus kizlar bende yok diyip duruyor ama deligin onunde ucgen seklinde iki et parcasi?

Kızlar Ne Diyor 2

• büyük olasılıkla mantar

0|0
    0|0
    • Ya hayir enfeksiyon vardi gecti doktora gittim yani ama acip gostermedim bu et parcasi tam giriste iki parca ucgen seklinde her kizda olur mu birde

• Kil donmesi tarzi bir sey olabilir enfeksiyon olduysa kistlesir orasi

0|0
    0|0
    • Kil donmesi degil hayir ta icerden cikan bir et oarcasi bu baska birsey cogu kiside var

Yükleniyor...