Anal daraltma ameliyatı diye birşey gerçekten var mı?

Anal bölgenin aşırı genişlemesinden dolayı o bölgenin elastiyetini kaybetmesi sonucu ameliyatla daralılıyor diye duydum özelikle anal ilişki yaşayanlar gizlice yaptırıyormuş mecburen.. ama gerçekten bunu yaptıran kişiler var mı çok merak ettim doğrusu bilen bir arkdaş bilgilendirirmi kızlar en daha iyi bilir sanırım?

0|0
0|2

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 2

• Var. anal ilişki kesinlikle ne erkek için ne de kadın için sağlıklı değil. (tıp okuyorum)

0|0
    0|0
    • kardeş biraz bilglendirimisin beni.. peki gerçekten ülkemizdede var mı anüsünü daraltan bayanlar?

• çok şaşırdım şu an okadar olcağını sanmıyordum.. peki gençlermi bunlar yaşlar nsl? birde ben olsam utanırım yaa gerçekten bir kız açıp gösteriyormu ne şiakyetle geliyor acaba zor ve komik biraz :)

• Tıpta utanma yok senin de her hangi bir tıbbi konuda utanmamanı öneririm ileride çok dah kötü olarak karşına gelir. Dediklerim gerçek. Geçenlerde bir haber okudum 13 kişi anal tecavüz etmiş acile kaldırmışlar sen düşün rektal duvarlada yırtılmış eminim danmla damla kan akıyordur ame yinede o durumda tecavüz etmeye devam etmişler.

İnsanlarımızın bazıları hayvan kadar değeri hak etmiyor orası bana göre kesin.

• ben genişletmek için ameliyat oldum neden daraltmak istiyorsunuzki

0|0
    0|0
    • benimkisi sadece merak :) kızlarınki çok genişliyor diyorlar dartıyorlamı diye

Yükleniyor...