Sizce o normal bir sıvımı doğal birşeymi yani?

Arada sırada bende bir ıslaklık oluyo tuvalete gidip bakıyorum bir yaşlılık. aynı meni gibi kokuyo. ama boşalmadım biliyorum. sizce o normal bir sıvımı doğal birşeymi yani?

0|0
2|11

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 10

• kadınlarda iki türlü akıntı olur. biri enfeksiyonle patolojik akıntılar. diğeri normal fiziksel akıntı. patolojik olanlar pis kokar ve renkli olur. hastalıktan dolayıdır.

fiziksel akıntı ise normal olması gereken akıntıdır. vajinayı mikroplardan korumaya yarayan bir akıntı. ovulasyon dönemlerinde yani iki adet ortasında kıvamı biraz koyulaşır sümüksü kıvam alır.

pis iğrenç koku yoksa normaldir sorun yok.

0|0
    0|0
  • Yaş 13 falan heralde.

0|0
    0|0
    • hadi işine bak

• 19 yaşım

• Üstteki yorumunu silmeyeceğim. Yaşın 19 ve hala bunu bilmiyorsun. Pek inandırıcı gelmedi o yüzden yazdım.

Neyse gelelim soruna,

Bu sıvı vajinanın mikrop kapmaması için salgılanan asitli bir sıvı. Her sağlıklı bayanda olur. Asitli ortamlarda bakteriler ve mikroplar barınamaz. Eğer gereğinden fazla salgılanıyorsa doktora gitmenizi tavsiye ederim. Zira enfeksiyon kapmış olabilirsiniz.

• Hamilesin

0|1
    0|0
  • meni değil mezidir koku üşütme belirtisidir detaylı bilgiyle tam tetkik yapabilirdim.(E. ünv. tıp. fak. uzman)

0|0
    0|0
  • Kedi şeyini görmüş yara zannetmiş.

0|0
    0|0
  • Menihi ndrden bilihsun seni babana sohliy em

0|1
    1|0
  • yok sülfürik asit.

0|0
    0|0
  • normal bence sorun yok :)

0|0
    0|0
  • Meni gibi koktuğunu nereden biliyorsun çok yüz göz oldun galibA :) enfeksiyondur geçmezse git doktora

0|0
    0|0
  • Kokusu harika bişi

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• İşemişsindir jkş

0|0
    0|0
  • Bayanlarda bunun olması çok normal. O sıvı her zaman ilişki deliğinden mevcut ve o bölgeyi mikroplardan, dış etkilerden koruyan bir sıvı o. O gün mesela uzun yürüyüş yaptıysan bile o sıvı akar. Çok normal. Adet dönemine yakın daha çok sıvı gelir

0|0
    0|0
Yükleniyor...