Vajina yalamayı gerçekten biliyor musunuz?

Anlatım alıntıdır.

link

Vajina yalarken girebileceğiniz pozisyon sayısı kısıtlıdır. Öncelikli tavsiye edeceğim pozisyon kadının sırt üstü yattığı ve bacaklarını ayırdığı klasik oral pozisyonudur. Kadının kıvranmasını izlemek size zevk veriyorsa kasıklara küçük öpücükler ve ısırıklar, ardından Vajinanın dudaklarını ayırarak uzun uzun üflemeniz size yardımcı olacaktır.

Dilinizi, dudaklarınızı ve gerektiğinde dişlerinizi ustalıkla kullanmanız gerekir. başlangıçta dilinizin ucu ile klitorisi bulup belirgin hale getirmelisiniz. Daha sonra Vajinayı boylu boyunca dilinizle yararak deliğe ulaşmalısınız. Deliğin en alt noktasına dilinizi değdirip çekmeniz kadının küçük kramplarla doğrulmaya çalışmasına yol açacaktır. Dlinizle deliğin etrafında daireler çizin dilinizin ucunu hafif hafif delikten içeri kaydırın.

Kadın dilinizi daha fazla içeri sokmanız için başınızı tutup bastıracak kadar atik değilse bunu fazla uzatmadan çeneniz Vajina ile Kalça arasında kalan boşluğa yapışıncaya kadar yüzünüzü bastırın ve dilinizi deliğin içinde hareket ettirin. Siz bu aşamaya geçtiğinizde kadını zaptetmek artık daha da güç hale gelecektir. beli, kalçaları ve sırtını istemsiz şekilde kasıp hareket ettirecektir. Size tavsiyem kollarınızla kalçayı dışarıdan sararak kadının hareket etmesini engelleyin. bir elinizin baş parmağı ile klitorisi çok bastırmadan okşayın. ( bu işlemleri gerçekleştirirken burnumuzdan nefes almamız gerektiğini unutmayın. çoşup orda boğulmayın sonra)

arada kafanızı seri ve kısa hareketlerle sağa sola ve yukarı aşağı yönlerde sallayın. uzun süre bu vaziyette*yalamak mümkün değildir. dilimizin Başlangıcına hafif kramplar girmeye başladığında dilimizi deliten çıkarıp tekrar klitoris ile ilgilenmemiz daha iyi olur. Zevk suyuna bulanmış yanak ve çene sakın sizi rahatsız etmesin. partneriniz bu aşamada boşalmadı ise bile az sonra zevkin doruklarına ulaşacak sabırlı olun.

Klitorisi dudaklarımızın arasına, bazen dişlerimizin arasına alarak ( dikkatli olun sakın ölçüyü kaçırmayın acemiler başlangıçta bundan kaçınsınlar) partnerimizin beynine şimşekler gönderirken bir parmağımızıda hem kendi zevk suyu hem bizim salyalarımızla sırıl sıklam olmuş deliğinden içeri kaydırın.

partnerimizin vereceği tepkiler ışığında bir tempo belirleyerek parmağınızı sokup çıkarın. ( parmağınız vajinanın içindeyken dilinizle oynadığınız klitorisin olduğu yere içerden dokunmaya çalışın. bu bölgede cidden çok hassas sinirler var)

bir müddet bu tempo ile çalıştığınızda yüksek ihtimalle partneriniz kesik kramplar geçirerek bacaklarını kapatmaya çalışacaktır. Bu esnadan sonra ister partneriniz boşalırken ağınızı deliğine dayayın, ister diğer parmağınızı Kalça deliğinin üstüne getirip büzülüp açılmasını hissederek yaşadığı orgazma biraz daha yakından tanıklık edin. Soru 234135

  • A seç Bu anlatım işime yaradı
  • B seç Bu anlatım pek işime yaramadı
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|3
2|20

En İyi Erkek Görüşü

  • güzel yazı.

    2|0