Arkadaşlar ben anlayamadım sizce?

sevgilimle ilişkiye girdim ama kızlıgımın bozulmadıgını düşünüyorum kan vs akmadı ve çok zorlamadı sonrasında pek ağrı falanda olmadı. ama girdi sonucta boşalmadı boşalsa hissederdim. ama zevk suyu akmış olabilir hamilelik durumu yaratır mı?

0|1
1|12

En İyi Erkek Görüşü

• zevk suyu sperm öncesi gelir , içerisinde sperm barındırabilir. bu iş çok zor olmakla beraber ihtimal dahilinde. ayrıca zarın esnek muhtemelen ama buna güvenerek sürekli ilişkiye girme.

0|0
    0|0
    • yok daha asla olmaz zaten korktum zaten hamile olma olasılıgından bu stres yapıyo. adette stresten gecikirse daha çok korkarım gibi geliyo

• germe kendini sıkma canını.

• stres oldum cok

Erkekler Ne Diyor 11

• Adet gününe kaç gün vardı ilişki olduğu zaman?

1|0
    0|0
  • Siddeti ve temasi sen daha iyi bilirsin burdan gelecek yorumlar seni uzmesin rahatlatmasinda en iyisi bir jinekologa gorunmen

0|0
    0|0
  • Esnektir Zar..
    Boşalmadı derken o boşalma sırasında kalkar gei çekilme felan nereye boşaldı içine boşalmadıysa?

0|0
    0|0
    • boşalmadı ben uzun tutmadım cekildim

• Bişi olmayacak baby. Hamile kalmazsın sperm yok onda.

• inşallah

• %20 de bekaret elastikliği bilinen bir istatistiktir. bunu evde kendinizde tesbit-tetkik edebilmenin yolları var. geçmiş olsun.(E. ünv. tıp. fak. uzman)

0|0
    0|0
    • nasıl yani

• nasıl ögrencem ya

• oofff kezbanmısın? sana yazdıklarımı okusana. öğrenmek istiyorsan bana yazıcaksın işte bende ordan sana yazıcam

• sevgilin kısır değilse hamilelik durumu yaratabilir :)

0|0
    0|0
  • Sevgilinin pipisi 4 cm değilse bozulmuştur ya da zarın esnektir :D

0|0
    0|0
  • seni bir burun mendili gibi çekip atarsa görürsün gününü o zaman :)

0|0
    0|0
    • :):) :) hahah sanmıyorum ama bakalım sorumun yanıtı değil ama :D

• böyle gülenleri çok gördük ama sonradan ağlamaya başladılar inşallah hep gülersin:(

• inşallah

• neden düşünüyorsunki
    zevkle vermişsin olsada babası var
    güvenmiyormusunn

0|0
    0|0
    • zamanı değil cok genciz daha

• o zaman keşke özelini özel insanlarla özel günlere saklasaydınn
      ilerde başkasıyla evlenirsen üzülmezmisinn

• Soğuk su iç :D

0|0
    0|0
  • Yazık la kullanıp bırakıcak seni sonra burada bu sefer bakire olmaya kızla evlenirmiydiniz diyede soru sorarsın :S hamile değilsindir

0|0
    0|0
    • yok zaten aramızda sıkı bir güven var bu bakımdan sıkıntım yok ama hamile kalmak başka bişey böle bişey olmasını istemiyorum.

• Ben biliyorum o güvenleri hamile kaldım diye test et kaçmazsa ben bu işi bilmiyorum çok safsınız

• sru şimdi ne tam olarak yırtılma olup olmadığımı, hamilelik riski mi
    hamile olma riski var

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...