Zamanla düzelir mi bu durum?

Senelerdir çok sıklıkla (günde en az 2) mastürbasyon yapıyordum ancak bunun vajinal zevke engel olacağını ve klitorisin zamanla hissizleşeceğini öğrendiğimden beri azaltmaya karar verdim (haftada en fazla 1-2 yapmaya karar verdim). Zamanla düzelir miyim yoksa artık iş işten geçti mi vajinal zevk alamayacak mıyım?

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• Az önce ne dediğini anlamadığım soru :) Admin ne güzel düzenlemiş.

İş işten geçmedi. Düzenli bir ilişkiniz olduğu zaman, biraz zorlansanızda vajinal orgazma ulaşacaksınız; )

0|0
    0|0
    • mastürbasyonu en aza indirsem de mi böyle olacak

• Mast. sayısının bir önemi yok artık. Orgazm konusu için söylüyorum. Ruh sağlığınız için haftada 2 yapmanızı öneririm.

Klitoral orgazma alıştınız artık. Düzenli ve bilgili bir partneriniz olursa ilerde vajinal orgazma geçebilirsiniz sıkıntı yapmayın :)

Erkekler Ne Diyor 6

• belliki cok bos zamanın var hergünde olurumu haftada 1 neyine yetmiyo :)
    ne kadar takarsan okadar cok uğraşırsın kafanı dağıt uzak dur.
    alışkanlık olmus belliki sonra evlenince ben niye boşalamıyorum deme :)

0|0
    0|0
    • bıraktım işte korkutma beni yaaaaaaa

• ee nasıl erkekelr erken boşalıyorsa bu yüzden sizde tam tersi geç boşalıyorsunuz :)
      bıraktıysan zamanla düzene girer :)

• kararınız uygun ve dsağlıklı. endişe etmeyin. vücut yapınız-kilonuz-beslenme şekliniz vs etken fonksiyonlardır. ayrıca 2 değil 4 türlü orgazm vardır ama biçoğumuz bunu 2 çeşit bilir. (E. ünv. tıp. fak. uzman)

0|0
    0|0
  • Düzelirsin azalt evlendikten sonra seks yaptıktan sonra birde mast yaparsın üstüne boş yere azaltmazsan :)

0|0
    0|0
    • bende öyle olmak istemiyorum. teşekkür ederim

• alırsın neden alamayacaksın sonucta ıcıne bısey gırıyor partnerın ıyıyse once senı bosaltıl kendı bosalmadan once

0|0
    0|0
    • bakir bir erkek arkadaşım var. evlenmeyi düşünüyoruz.

• ilk zamanlar sorun etmem ama eğer ben de olduğundan geç boşalırsam bu aramızda sorun yaratabilir. bana yetemediğini düşünür.

• aynen bende onu dıyorum bence senın zevk alman daha onemlı cunku erkek arakadaın cabuk bosalırsa sende seksten sogurusn bence

• haftada 14 ten 2 ye birden bire inebileceğini cidden düşünüyor musun? :)

0|0
    0|0
  • Olur mu öyle şey alırsın tabi

0|0
    0|0
    • yani geri dönüşü mümkün.. teşekkürler

Kızlar Ne Diyor 1

• Ya yaptıktan sonra kasıkların filan ağrıyor mu :/ karnın bir garip oluyor mu :/

0|0
    0|0
    • çok abartırsam yumurtalıklarıma kramp giriyo belim ağrıyo. karnıma havlu sarıp biraz yatıp dinleniyorum geçiyo.

Yükleniyor...