Evli degilim hamileyim.. Bebegi aldırmak istiyorum yardım?

Sevgilimle yaklasık 2 yıldır birlikteydik. Ama ben aptallık ettim ve ona bekaretimi verdim. Hamile oldugumu ögrenince beni terk etti. Şimdi 2aylık hamileyim ailemin haberi yok ögrenirseler zaten beni öldürürler. Kürtaja verecek param napayım şimdi ben! Ölmek istiyorum

Güncellemeler:
Arkadaşlar kusura bakmayın görüşlerinize yorum yapamıyorum ama merak hepsini okuyup degerlendiriyorum. Allah hepinizden razı olsun..

0|0
9|30

En İyi Erkek Görüşü

• Çok sıkıntılı konu, şimdiden geçmiş olsun da vakit aleyhine işliyor biliyorsun..
    bir an önce bişeyler yapmalısın yoksa geç olabilri, özel hastanelerle bir görüş ne kadr fiyat istiyorlar, uçuk fiyatlar olmaması lazım diye düşnüyorum.

0|0
    0|0
    • Eig icin tesekkurler.
      Ne yaparsan yap, yalan ve samimiyetsizce bisry yapma, bu senin icin hataydi ve bunu gerektigi zaman gereken insanlarla mutlaka paylas..

Erkekler Ne Diyor 29

• Bu durumda yapacağın tek şey var.. Bir kadın yardım kuruluşuna gidip derdini anlatacaksın ve onlar sana bir yol bulacaklar kimsenin üzülmeden halledileceği.. Ahhhh be kızım ahhhhhhh işte sonuçları düşünmeden atılan adımlar böyle sonuçlara götürüyor.. O erkeğim diye dolaşan hayvan oğlu hayvanda yine gezsin erkeğim diye şerefsiz köpek.

2|0
    0|0
  • 40 günden sonrası cinayet. ve zaman geçiyor. hayati tehlikeye giriyorsun. az daha zaman geçerse hiç bir doktor yapmaz. senin için hayati tehlike oluşur buna da doktorlar girmez.

o şerefsizin peşine düş. ailene de tecavüz etti de. yakalat polise

0|0
    0|0
  • Ölmede, o asalağa söyle bari çocuğu aldırsın.. Yaparken iyi..

0|0
    0|0
  • o canın ne suçu var bari yapıyosunuz bu işi korunun be akılsızlar...

0|0
    0|0
  • Çocuğun babasına söyle maddi yönden destek çıksın. Yoksa çocuk doğduktan sonra babalık davası açacağını ve nafaka vermek zorunda kalacağını vs ilet. Ve 3,5 ay geçmeden , yani cenin can olmadan aldırman gerek. Sonrasında yasalar izin vermiyor.

0|0
    0|0
  • Kızım senin yasin kac madem bunu yapıyorsunuz önlemini neden almiyorsunuz..
    Bu kadarmi kafaniz calismiyor.

Evdenmi kacarsın ne yapıyorsan yap ama Dokunma bebege aldirma bu kürtaj yapanlarada ayri sinir oluyorum.

0|0
    0|0
  • Bebegi aldirirsan vicdanin rahat edecekse bisy diyemem

0|0
    0|0
  • 10 haftaya kadar devlette kürtaj ücretsizce yaptırabilirsin.

0|0
    0|0
  • aldirma bakabiliyorsan dogur

0|0
    0|0
  • Ahlaksız Pisliksin... Birde Cocugun Günahına Gireceksin!!! Aslında Sizdede Suc Yok, Size ALLAHtan Korkmayı, Günahı Haramı Öğretmeyip Sahip Çıkmayan Ailenizde Suç... O Cocugu Aldırma, Onun Vebali Ailenin Sana Yapacaklarından Daha Tehkikeli.

1|0
    0|0
  • Vicdanınız rahat edecekse aldır bana kalırsa üzerinde dur ya evlensin seninle ya da çocugu aldırsın sen akıllı oyna tehdidet

0|0
    0|0
  • allah düşürmesin böyle duruma hiç kimseyi
    sana madı destek vermek isterdim çünkü gerçekten zor bir olay, ama bir can aldıracağın için banada günah olur :(

0|0
    0|0
  • öyle bir aile hekimine gi sgk ile yardımcı olurlar yalnız reşit isen

0|0
    0|0
  • bana ulaş.

0|0
    0|0
  • Çocuk tam bir p&çmiş. Kürtajı paran olsa bile resmi yerler yapmaz sanırım 2 aylık olmuş sonuçta. Ailene bu durumdan bahsetmelisin sanırım

0|0
    0|0
  • Az önce evlilik dışı bebek normal diyorsunuz. Bırak yaşasın. Yaşamasına neden engel oluyorsun. Anormal bir durum mu?

0|0
    0|0
  • Hak etmissin Sen Gibiler Gebermeli o Çocuga yazık senin gibi annesi olucak

0|0
    1|0
  • kürtaj öyle ahım şahım bir para tutmuyor... ortalama 1.500 civarı...

0|0
    0|0
  • ne diyim ben sana cevrende hıcmı para alacagın kımse yok o kadar pahalı bısı degıl

0|0
    0|0
  • Az dur ya ne olmesi

0|0
    0|0
  • Bu konuda yardım veren sağlık kuruluşları var. Yanlış bir şey yapman sana da zarar verecektir

0|0
    0|0
  • Zaten ölmek istiyon söyle ailene dileğin gerceklessin

0|0
    1|0
  • yaşın kaç

0|0
    0|0
  • Babası olcak p. ç nerde ona söyle

0|0
    0|0
  • Aklin nerdeydi

0|0
    0|0
  • yaşin 18 den ufaksa zor ama buyukse cok basıt manitana de aldrsın :D

0|0
    0|0
  • Erkek arkadaşına aldırmak istediğini söyle paraya ihtiyacın olduğunu söyle Hayır derse de tehdit et polise gidip kendisine tecavüz ettiğini söyleyeceğini söyle çocuğu kabul etmezse adliyeye başvuracagini çocuğun kendisinden olduğunu dna testi ile ispatlayarak onu hapse attiracagini söyle

0|0
    0|0
  • Aldırmak istiyorsan acele etsen iyi olur. Ama en temizi aileni ikna edip çocuğu doğurmak olur bence. Sonuçta kızlarısın elbet affederler. Kontrolsüz ilişkiye girmenin sonuçları bunlar işte.

0|0
    0|0
  • Senin gibi kızlardan nefret ediyorum iyi oluyor ohhh olsun ohhh

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 9

• 10. haftadan sonra yasal değil biliyorsun değil mi? Erkek arkadaşıma aldırmak istediğini ama maddi yardıma ihtiyacın olduğunu söyle. Sonuçta bu işi tek başına yapmadın.

2|0
    0|0
  • Sevgilini öldur.

1|2
    0|1
  • Sevgilinin altına yatarken zevkten 4 köşe olurken bizemi sordun da şimdi hamile kalınca bize soruyorsun

1|1
    4|0
  • Kaç haftalıkken öğrendin? Ve şu an kaç haftalık?

0|0
    0|0
  • Öl bence ;)

1|0
    3|2
  • Allah n verdigi cani alma. Bubir cinayet.:'( erkek arkadasini bul ya da baskasi ile evlen

0|1
    0|0
  • Kizi yargilamayin lütfen, olmuş bir keree yapacak bir şey yok. Resitsen çok sorun etme ama zaman aleyhine işliyor haberin olsun elini cabuk tutman gerekiyor

1|1
    0|0
  • ne tür bir yardım istiyor musun?

0|1
    0|0
  • Vallahi öl sen ya, müstahak.

1|0
    8|4
Yükleniyor...