Kızları arzulamam normal mi?

Erkek arkadasim var ve gayet de mutlu bir cinsel hayatimiz var. Ama ben kizlari arzulamadan duramiyorum. Yolda bir kiz gorup begensem donup bakiyorum. Heteroseksuel iliskide pasifim ama lezbiyen bir iliski hayal ettigimde aktifim. Bu nasil istir? Yardim edin..

0|0
4|11

En İyi Kız Görüşü

• Biseksüelsin bu gayet normal. Farkında olmayan, kabullenemeyen milyonlarca insan var. Kendini keşfet.

0|0
    0|0
    • sen invetro ?

• Ben sevdiğim insanın cinsiyetine, dinine, ırkına bakmıyorum. Yani bir bayanla da ilişki yaşayabilirim. Bu beni biseksüel yapar sanırım.

• :D güldüm buna :)))

Erkekler Ne Diyor 11

• biseksüellik olabilir sende onuda aktif olmayı istiyorsun demek

0|0
    0|0
  • biseks durumu yardımı neden istiyosun kurtulmakmı istiyosun bu durumdan

0|0
    0|0
    • hayir bu durumun ne oldugunu ogrenmek icin yardim edin demek istedim..

• hic saatler gecirmedim ki bi kizla. deneyecegim ama :)

• sonucunda bilgilendirilmek istersen tanım doğrumu diye :) işte önemli olan aslında saatler geçrdikden sonra hissettiklerin

• lezbiyen ilşki yaşadıysan seni cezbetmiş olabilir.. hem erkekten hemde, hem cinsinden hoşlan

ilginç? Heteroseksuel iliskide pasifim diyorsun ama arkadaşımla mutlu cinsel hayatım var diyorsun? nasıl oluyor?

0|0
    0|0
    • e erkek arkadasimla iliskimde pasifim demek oluyor bu.

• her 10 kızdan 8'i biseksüeldir bu dünyada.

0|0
    0|0
  • Hormonlarını kontrol ettir normal değil bu.

0|0
    0|0
  • saplantı olmuş sende anormal bi durum :( kurtulmayı istiyor musun?

0|0
    0|0
    • hayir ama hoslandigim bir bayani istiyorum.

• biseksüelsin galiba, hoşlandığın veya hoşlanmadığın sonuçta kendi cinsine ilgi duyuyorsun...

• o zaman mutlu değilsin bence.. lezbiyen ilişki yaşadınmı hiç.. deneyimimn oldumu?

0|0
    0|0
    • tam anlamiyla yasamadim ama birkac tecrubem oldu. sevgili olmadim yalnizca bir iki kez ustu kapali sevistim.

• ikisi de farkli ki :/

• farkı kızlan olanmı?

• yemek,içmek,s.mak ,işemek gibi normal kardeşim..(rahatladın mı?)

0|0
    0|0
  • Bir psikolojik destek almayı dene.

0|0
    0|0
  • sevgilin çok şanslı biseksüel bir sevgilisi var ve yaşayacağı şeyler bütün erkeklerin hayallerini süsleyen şeyler :(

0|0
    0|0
    • ucleme konusunda biraz bencilim ve sevgilim beni yalnizca erkeklerden degil, kizlardan da kiskaniyor. cok da hos bir durum degil yani :D

• istiyor tabiki

• kim istemez yaa :D

• Erkek arkadaşın bu durumu biliyormu?

0|0
    0|0
    • hayir bilmiyor :/

• :) iyi bakalım gizi arkadaş sen gizli ben gizli umarım şöyle hoş ateşli bir kız çıkar karşına senide mutlu eder :)

• tesekkur ederim gizli.bilmukabele :)

Kızlar Ne Diyor 3

• doktora git ve benden uzak dur :))

1|0
    1|1
  • Bunun psikolojiyle bir alakasi yok.. sadece hormonal bir durumve senin gibi milyonlarca insan var her ne kdr gizli olsalar bile...

0|0
    0|0
  • aynı sıkıntıyı paylaşıyoruz cevap bulunca banada haber verırmısın

0|0
    0|0
    • biseksuelmisim ve erkek arkadasim bi kizla olmama izin verdi. hatta ucumuz bile olabiliriz dedi :/

Yükleniyor...