Arkadaşlar lutfen yardım?

arkadaşlar dün gece eşimle beraber olduk normal iyiydi herşey. ancak 2ci sefer de bütün çabalarımıza rağmen bir türlü sertleşmedi. daha önce de 1ay falan önce böyle olmuştu. o zaman aldırmadık pek. ama tekrarlanınca ciddi bir problem var mı diye endişe ediyoruz. sizce neden ola bilir? herkezin başına geliyormu bu? doktora gidelimmi? bu arada eşim 27yaşında, 1sene önce bel fıtığından ameliyat geçirdi. ameliyatan önce olmuyordu böyle. acaba onunla bir ilgisiola bilirmi lütfen yardım
Saçma sapan yorum yapacaklar hiç yapmasınlar daha iyi

0|0
0|7

En İyi Erkek Görüşü

• piskolojik heycan stres sıkıntı kafasına takılan birşey varsa etki edebilir o duruma onların hic biri değilsede bir doktora gitmek gerekir hastalıgında etkisi olabilir

0|0
    0|0
    • çok yorgundu o gün. ondan ola bilirmi?

• evet oda etken olabilir yorgunluk isteksizlik etkiside var elbet kendini olaya verememiştir

Erkekler Ne Diyor 6

• öncelikle soru saçma olduğu için saçma yorumlar tabikide yapacaklar. altı üstü bir gece sıkıntı yaşadınız diye sanki birdaha hiç sertleşmeyecekmiş gibi davranan sensin. hatta bu 2 oldu diye çetele tutanda sensin. eşin bir insan robot değil bir günü bir gününe tabikide tutmayacak.

0|0
    0|0
  • her birleşmenizde mi oluyor bu durum yoksa düne hasmı?

0|0
    0|0
    • yok 1ay önce oldu ilk defa. bide dün. ilk birleşmede sorun yok ama ikincide kalkmadı hiç

• dedim doktoruna soralım diye. yine tekrarlarsa gideriz dedi. yani onunla bir ilgisi olabilir dimi?

• bence eşin doğru söylemiş tekrarlarsa gidin sorun...

• normal 2 kaldirmuyor demekki kocan

0|0
    0|0
  • belden ameliyat olmuş. doktora girmelisin yorgunlukta etkiler ama o kadar etkilememeli...

0|0
    0|0
  • 2, için arayı uzatın biraz

0|0
    0|0
  • İkincisi hemen sertlesmez bildigim kadariyla.. en az yarim saat bir saat bir zaman gecmesi gerekmiyor mu..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...