Bartholin kisti?

Arkadaslar olan var mi apse olursa operasyon oluyor bugun farkettim bende vajinamin girişnde sag tarafim fındk büyüklüğünde sismis cok acimiyor ama var mi olan ne tür tedavi ediyorlar?

Güncellemeler:
Kizlar hic gecmedi mi basinizdan yaa
Bugun doktora gittim ilac yazdi buyümesini beklicez dedi basinda olan varsa beklemesin aman gidin doktora çok zor bir durum valla yürümem zorlaştı :(

0|0
2|1

En İyi Erkek Görüşü

• genelde cerrahi olarak boşaltılır diye biliyorum

0|0
    0|0
    • Evet annemde oluyor apse diyor doktor boşaltıyor operasyonla ama cok agrili oluyor benim oyle bir durumum yok sadece acıyor biraz otururken falan

• abseleşirse zaten boşaltılmadam geçmez. Takip de edilebilri. Büyür ve şikayet ortaya çıkarırsa müdahele gerekir

• Evet yarin gidicem doktorada merak ettim operasyon olmadan atlatan var mi falan diye iste insanin icine kurt ďüsüyor :(

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Kızlar Ne Diyor 2

• benim yurta arkadaşım da olmuştu çok ağrılı olmuştu doktor doktor gezdi bayağı ilaç kullandı... doktor tedevisi zaman alır falan demiş ama hiç ameliyattan bahsetmedi... belki oldu söylemedi... geçmiş olsun zor... yurtta mantar yaygın olur genelde kalabalık ortam o da mantar diye geçiştirmiş sonuçta zor bir zamanda gitmişti...

0|0
    0|0
    • Kendi patlamazsa yarıp akıtıyorlar gercekten cok zOr hem acısı hem şişmesi falan

• aynen... oturmak bile acıtıyor derdi ki ağrı eşiği çok yüksek bir kız dı...

• Acitiyor cok zormus dusmanima vermesin allah

• Geçti mi?

0|0
    0|0
    • Evet pazartesi günü kendisi patladı sonunda 17 gün sürdü

• Tamam

Yükleniyor...