Eşimde akınti ve baskı hissi?

Merhaba eşimin vajinasinda baskı hissi (ozellikle ıkınma veya tuvalet esnasinda kendini belli eden) ve beyaz ve kotu kokulu akinti var. Yil basi gecesi birlikte olmuştuk (Korunmasiz) en son ve 7 Ocakta normal surede adetini oldu , birkac gundur basi da agriyor bugun uykusu da vardi. Daha once bu belirtilerden birkac tanesini yasayan var ise bunun nedeni ile ilgili fikir verebilir mi adet olmasaydi hamilelik belirtisi olabilirdi diye dusunduk ancak dis gebelik mi acaba diye de düşünüyoruz, Mart ayında yurt disina tasinacaz ve biraz bas basa kalmak ta istedigimiz icin bebis istemiyoruz henuz ve melegimin mantar ya da enfeksiyon kapmis olmasindan korkuyorum son haftalarda sogukta da kaldi ondan da olabilir mu acaba?

0|0
1|1

Kızlar Ne Diyor 1

• Mantar Enfeksiyonu veya idrar yolu iltihabı olabilir.
    Jinekolog a muayene olmasında fayda var.

0|1
    0|0
    • Tesekkurler , artik bir gun isten izin alip gotureyim onu da oyle cok kotu degil ama odum kopuyor zarar gelir diye

Erkekler Ne Diyor 1

• mantar olabilir korkma geçer benim hatunda da çıktı bir haftada yok oldu ama doktora gidin bence

0|1
    0|0
    • Teşekkür ederim :) Doktora gideceğiz tabi ki ön fikir almak istedim sadece hafta sonu ayarlayacağım , teşekkürler yeniden.

• daha fazla bilgi için yazabilirsin bana

Yükleniyor...