Yapay kızlık zarı nasıl birşey?

etik değil aslında ama sadece meraktan soruyorum. yapay kızlık zarları varmış beraberlikten önce vajinaya yerleştirilen türden. hiç kullanan var mı? nasıl birşey?

Güncellemeler:
Arkadaşlar ben yapmak için sormuyorum kandırmak en kötü şey zaten bana göre ama merak ettim nette dolaşırken gördüm meraktan sordum.

0|0
1|11

En İyi Erkek Görüşü

• bir sevgilimle fantezi olarak kullandık vajinanın içine yerleşiriyorsun sonra eriyor sıvıyla penis girincede bildiğin kan gibi sıvı geliyor bakire isteyenlerin işi zor valla :/

0|0
    0|0
    • peki vajinanın genişliği vb gibi nedenlerden dolayı anlaşılmaz mı? mesela sen bunu yaptn kan geldi bu ürünü kullandığı için ama vajina dar değil ne düşünürdün?

• o darlık falanda hikaye daha önce 4-5 sevgilisi olmuş kız arkadaşım varda gayet dardı onunki kız büssürü ilişki yaşamış hala acı çekebiliyordu arada sırada.

Erkekler Ne Diyor 10

• boş ver değmez gerçeği iyi

0|0
    0|0
  • gerek yok onlara falan artık istersen bin kere ilişkiye gir yine de kalıcı dikim yapabiliyorlar ne zaman ilişkiye girersen gir kanama oluyor.

0|0
    0|0
  • Vayyy mk. Şimdi bu ürünün çıktığını duyan bakire kızların bir çoğu, " amann nasıl olsa yapay zar çıkmış, bozuk olsamda sıkıntı olmaz" diyip ilk fırsatta zarı patlatır. 150 Lira da bedavaymış.

0|0
    0|0
  • Perde gibi dusun penis girince kan akiyor

0|0
    0|0
  • aldatmış olmazmısın

0|0
    0|0
  • ilk defa duydum

0|0
    0|0
  • desene memlekette evlenilecek helal süt emmiş bir KIZ kalmadı diye

0|0
    1|0
  • vay a. q onudamı yaptılar

0|0
    0|0
  • desene iyice kontrol etmek gerekecek artık

0|0
    1|0
  • Başka her haltı ye sonra bunları araştır

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 1

• bence o yapılsa bile bir erkek daha önce yapmışmı yapmamışmı anlar o kendini kandırmaca die düşünüyorum

0|0
    0|0
    • evet bende bunu merak ettim doğrusu

Yükleniyor...