KS'nin eski halini özleyenler var mı?

Arkadaşlar artık gerçekten site kalitesinin düştüğünü düşünüyorum. Hani seviye denen bir şey kesinlikle kalmadı. Seviyeden kastım şu;

Hepimiz ciddileşip namus bekçisi kesilelim yada kibarlıktan ölelim demiyorum. Ama artık her soru ile dalga geçmeler, her cevap altında çekişmeler, aynı soruyu farklı insanların yüz kere sorması... Cinsellik kategorisi aynı fabrikadan çıkmış gibi.

Birde insanların sorduğu sorularla dalga geçilmesi... Sizin için eski sorularımdan seçmeler yaptım. Bakın sorduğum sorulara o kadar saçma ve gereksiz ki. Ama eğlenceliydi. İnsanlar gelip "soruya bak ya mal bu" demek yerine "şimdi ki gibi", soruya katılıp eğleniyordu. Güzel vakitler geçiriyorduk.

link

link

link

link

link

Not: Burası sadece bir site, ciddiye alınmaması gerektiğini düşünüyorum ama ciddiye almamak bence kaliteyi düşürmek demek değildir.

0|0
7|8

En İyi Kız Görüşü

• Nefesim katıldım sana.

Nerde çokluk orda bokluk hesabı oldu burası çoğalınca saçmalıklar arttı , site daha çok duyulunca 18 altı doldu daha dün kız 16 yaşındayım şu nasıl olur diye sormuş , 15 yaşındakileride gördük. Yönetimin biraz daha dikkat etmesi gerekir ee tabi bizim de şikayet etmemiz.

Tabiki namus bekçiliğine gelmedik yeri geliyor bizde dalgaya alıyoruz ee saçma insanlara saçma cevaplar hesabı.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Seviyenin düştüğü görüşüne katılmıyorum.Ben bu siteye ilk defa 2010 yılında üye oldum.Tam hatırlamıyorum ama üyeliğim 3-4 ay sürdü.O zaman da çok dengesiz insanlar vardı ve zaten o yüzden üyeliğimi iptal ettim.Farklı karakterde bi sürü insan var ve düşündüğün ortamı hiçbir zaman yakalayamazsın bu sitede.Kimseye kısıtlama da getiremezsin.Bu sıkıntıyı çözmesi gereken tek kişi veya kişiler yöneticilerdir.Onlarında bu dengeyi sağlayabilmesi çok zor.Bize düşen görev dengesiz insanlara karşı birlik olup bu siteden dışlamak.Başka da aklıma bişey gelmiyor.

0|0
    0|0
  • nerde varsa eskiler de var.

0|0
    0|0
  • 1 senedir beri kalitenin düşmesinden muzdaribiz.

eskiden soru sorup en fazla 8 cevap alırdık ki o zaman herkes birbirini tanırdı sitede.

0|0
    0|0
  • bu tarz sorular olsa can kurban :=)

0|0
    0|0
  • Senin şu ara geçmişe çok takıldığını görüyorum.

Haklısın güzel zaman geçiriyorduk site kalitesi daha yüksekti , fakat ergen doldu artık .

0|0
    0|0
  • yine güzel vakitler geçirilebilir ciddiyet olmasa da saygı göstermek lazımdır bence

0|0
    0|0
  • ahh nerde o eski günler

0|0
    0|0
  • Benden ötürü :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• ben eskiden beri üyeyim bu üyeliğim yeni ama öncekinde sadece gözlemciydim muhabbetlere pek girmiyordum.. bence tekrar eden sorular haricinde soru kalitesinden pek bi değişilik olmadı sadece sitenin üye devir sayısı arttı.. popüler oldukça site her türdün insan geldi.. o yüzden canım biz hala aynı biziz eski topraklar olduğunu gibi yeniler sapıtık :))

görmüyor musun siteye gelir gelmez hemen siteyi arkadaş bulma sitesi veya partner sitesi sanıp bir sürü saçma soru açıyorlar..

bu sebib sorularının saçmalığı veya diğerlerinin saçmalığından değil sadece siteye düşen alık balıkların yaptğı bişi bence.. :))

1|1
    0|0
    • Ayrıca bunlara eklemek istediğim bir kaç bir şey daha var benim. Ben daha yeni üyeyim ancak yaptığım araştırmalara göre eskisine göre daha az yorum yapılıyor sorulara ve sorulara yorum yapanlara baktığımızda erkeklerin yorum yapması daha fazla görünüyor.

Bence makara vs. gibi şeylerin önüne geçmek site yönetiminin gizli kullanıcı özelliğini kaldırıp veya günde bir kere gizli kullanıcı olarak soru sorulmasına izin verilip, siteye davetli üyelikler kabul etmesi gerekir.

• hımm evet maksi önerilerin güzel..

• sorduğun sorular çok eğlenceliymiş :D

1|0
    0|0
  • harbiden ya şimdi hep ya aynı şeyleri soruyorlar yada sıkıcı saçmasapan şeyler yazıyorlar :( sıkıcı olmaya başladı nefes sorularına baktım iyi şeyler düşünüyorsun hadi yine sor eğlenelim :)

0|0
    0|0
  • Hahaha :D yanlız sorular süper :D

1|0
    0|0
  • Katıldım öyleydi :)

0|0
    0|0
  • çok düşündüm bulamadımı özledim etmusa kızgınım

0|0
    0|0
Yükleniyor...