Cinsel yolla bulaşan hastalıklar?

Hayattan soğudum cinsel yolla bulaşan hastaliklarin kurbaniyim cinsel yolla bulaşan molluskum ve gonore virusunun yaptigi varikosal saptandi testislerimde allah dan HPV hepatit ve hiv bulasmadi testlerime baktirdim son öğrendiğim beni cinsel hayatta oldukça soğutan HPV virusununde tr de yaygin ve tokalasmayla bile bulaşabilen bir virüs olduğunu da öğrenince iyice hayattan sogudum arkadaşlar size tek tavsiyem alkol sigara kesinlikle içmeyin ve olabildiğince saglikli beslenin tüm hastaliklarin dusmani okuduğum tüm virüslerde karsima çikan bagisiklik sistemininizin güçlülüğü çok doküman okudum kafayi yedim biraz ramak kalmisti zührevi bir hastaliga yakalanmaya ki bu ileriki zamanda bulasmayacagi anlamına gelmez hepatit koruyucu asilarinizi yaptirin 200 TL canli para saydim GT korkusundan ve o asilarimi oldum 10 000 TL de olsa tüm cinsel yolla bulasacak hastaliklarinin koruyucu asidi olsa o parayi verip yaptiririm zengin değilim ama taksitle bile öder yine yaptiririm skrm sokrm demeyle olmuyor umarim bu yazimi okuyup ders alir bu uckuruna fazla düşkün kişiler

0|0
2|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Iste malesef kimsenin basina gelmeden akillanmiyor. Senin icin hayirlisi olmus yoksa seninde haberin olmayacakti. Belkide sni Aids gibi lanet bir hastaliktan kurtardi. Gecmis olsun..

0|1
    0|0
  • geçmiş olsun milletin bunu anlaması lazım

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...