Sevgilim bana hakaret etti

Kız arkadaşımla öpüştükten sonra (kendisi bakire, oral falanda yapmadık hiç, evlenmeden cinsellik yaşamak istemiyor) ona 'vajinanı yalamak istiyorum aşkım' dedim, kız kıpkırmızı oldu. 2 dakika geçtikten sonra bana 'seni tanımasam abaza olduğunu düşüneceğim' dedi.. Resmen hakaret etti, haklı mıydı?

0|0
10|10

En İyi Erkek Görüşü

• Haklı. Açılmamış güle kaşar muamelesi yapmışsın.

1|2
    0|1

Kızlar Ne Diyor 10

• hakaret değil iltifat etmiş. denir mi öyle zönk diye.

0|0
    0|0
  • hakaret etmedi kız utanmıs orda.ayrıca itici gelmiştir sonucta yasayanın bakıs acısıyla yasamayanın bakıs acısı aynı olmuyor azcık anlayıs

0|1
    0|0
  • yerden göğe kadar haklı az bile yapmış.

1|3
    0|1
  • doğru dimiş

0|1
    0|1
  • hakaret falan etmemiş . onun yerine koy kendini anlarsın aslında abaza olduğunu sanar elbet .

0|1
    0|0
  • ne kadar süredir berabersiniz?

0|0
    0|0
    • 9 ay

• sende sorun yok. haklı değil. 9 aylık sevgilime de sırf bunu dedi diye abaza demezdim.. sonuçta sen bunu sapıklığından değil birbirinizi sevdiğinizden diyorsun, istiyorsun. aşkınızdan söylüyosun. ve insan sevgilisiyle cinsellik paylaşmıcakta kimle paylaşcak? abaza demezdim yani, sevgilim neticede.

• Haketmişin sende

0|0
    0|1
  • bilmem hhuyuna bağlı yani

0|0
    0|0
  • Sonuna da ''yavrumm ohyşş'' ekleseydin tam olurdu.

0|0
    0|1
  • daha bisey gormemis bir kizin vereceegi normal bi tepki takma o kadar

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Doğru söylemiş abazasın zaten, evlenmeden olmaz demiş bir kıza sen hangi hakla vajinanı yalayayım dersin... ucuz sıradan kızmı sandın onu bak ne güzel işte çoğu gibi azgın hatun müsfettesi degil, git özür dile adam gibi sevgilini sev. evlenince bol bol yalarsin.

0|0
    0|0
  • ne dedin? ne dedin? :):):):):):):)):):):):):)):):):):):)

0|0
    0|0
  • Herkesin bir popisi var tabi.

0|1
    0|1
  • Sapına kadar haklı

0|0
    0|1
  • abi o heyecanla vajinayı nasıl dedin kırk yıl düşünsem yine de vajina diyemem ben...

ha bana kalırsa kız haklı.. istemiyorsa zorlama sana istediğini verecek birini bul ya da sen de evliliği bekle...

0|0
    0|0
  • kızın yerinde olsam seni vururdum .

1|1
    0|1
  • kız amonyak, sanki evde*turşusu sandıgı var onda.

1|0
    1|0
  • yumruk atsaydın

0|0
    0|0
  • 9 aydır yapmıosan abazasındır zaten :D

0|1
    0|0
Yükleniyor...