Hamile olma ihtimalim var mi?

Son adetimi 9 gun once gordum ondan onceki adetimden ustundende 36 gun gecti. Kasiklarimda asiri bir derecede agri var diye acile gittin ultrason cektiler rahimde bir sivi kist ve tanimlanmayan bisey gordu doktor ve kadin doguma gorunmen gerekiyo hamile olabilir misin dedi cok korkuyorum yani iliskiye girmedim ama nisanlimla yuzeysel biseyler yasadik ama bakireyim yani iliskiye girmedik yuzeysel biseyde yani sürtünme yoluyla hamile olma ihtimali olabilir mi internetten rahimde cikan sivi ve çizgi seklinde bisey gorundugu icin arastirdim ve belirtiler uyuyor henuz kadin doguma gitmedim bir sey olma ihtimali var mi sizce

0|0
4|16

En İyi Kız Görüşü

• Kist hamileligi engeller diye dusunuym. 9 gun once mi sonrami yuzeysel birliktelik yasadin.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• En son adetinden sonra ilişki oldu mu?

0|0
    0|0
  • Spermi içine aldiysan geçmiş olsun.

0|0
    0|0
  • neden hamile olmaktan korkuyorsun iste resmen ergenler?

0|0
    0|0
  • Hamile değilsin :D

0|0
    0|0
  • Endişeye gerek yok yinede tanıdık iyibi hekimle dahada mutmain olunuz. geçmiş olsun.(E. ünv. Tıp. fak. uzmanım)

0|0
    0|0
    • Boyle bir ihtimal yok mu yani peki ultrasonda cikan sey sıvı ne olabilir

• Acile gittigim icin acil doktoru yorum yapamadi kadin doguma yönlendirdi ama rahimde sivi cikti ve kist vardı kist onemsiz dedi ama siviyi anlayamadi ve cizgi seklinde bisey cikti hatta korunmak icin bisey taktırdin mi dedi sizce ne olabilir

• hayır hamile değilsin endişe etme, ağrılar geçtiyse kadın doğumada gitmene gerek yok benim tahimin ve tanımım üşütme iltihabı. acil dr ları uzman hekim değildir boşuna psikolojinizi bozmuşlar, yinede mutmain olmak istersen ya bir uzmana gidiniz ya da benim tarif edeceğim özel bikaç belirteçi yapman gerek, ama burdan yazamıyabilirim heralde burdan yazılmaz

• Icine bosaldimi

0|0
    0|0
    • Hayir dedigim gibi iliskiye girmedik sadece sürtünme yoluyla biseyler oldu ama zevk suyu ya da meni rahim icine girebilir mi direkt iliskiye girmeden de

• Yani kendiliğinden iceriye girebilir mi

• gider hamile kalan var azda olsa boyle

• kesin hamilesn.

0|0
    0|0
  • Hee çocuğu sana bluetooth la göndermişler. Rahime sperm ulaşmadan çocuk olduğu nerde görülmüş öyle olsaydı benim baya çocuğum olurdu

0|0
    0|0
  • olamaz. Yakın zamanda birşeye çok üzüldün mü?

0|0
    0|0
    • Eğer cevabın evetse yalancı gebelikten şüpheleniyorum psikolojik birşey ama fizyolojik etkileri neredeyse 1e1 görürsün ve kendini hamile olduğuna inandırırsın. Kesinlikle doktora gitmelisin

• cervix vagina denilen bölüm vardır. Orada portio vagina vardır (dışa doğru çıkıntı ) spermin oraya bırakılması lazım orya bırakılsa bile ejakulat denilen akıntı yardımıyla Oosit2(ovumun bir devresi) ile tuba üterinanın ampulla kısmında birleşmesi gerekir başka yerde birleşirse gebelik şekillenmez. bu kısa bir süredir. ayrıca portio vagina'nın yanlarında girinti vardır burasıda fornix vaginadır bunlarda portio vaginaya spermin ulaşmasını zorlaştırır. Oosit 2 ampullada kısa süre kalacağı için Spermin daha önceden gelip beklemesi gerekir. Sonuç vulvana sperm gelmiş olsa bile hami kalma ihtimalin 1000 de 1 den az.

• Senin hamilelik testi yaptırman lazım. Hamile olma ihtimalinden dolayı değil. doktor mutlaka ister. Ne insanlar geliyordur ben sevişmedim hamile kaldım diyen. yılda kim bilir kaç tane çünkü. (Utandığı için yalan söyler doktoru kandıramaz )

• al bir test yap ne korkuyon bu kadar

0|0
    0|0
  • Hamile olman cok dusuk bir ıhtımal kist olabilir muhtemelen o

0|0
    0|0
    • Kist zaten cikti ama cikan sey kist disinda bisey

• Girsede yumurtaliklara kadar ulasamaz dimi

• Anlattıklarına gore cok düşük ihtımal 10-15 tl ye bır gebelık testi al eczaneden ve işe üzerineteste bak ne zaman ılıskı yaşadın

• Hemen kadın doğum doktoruna başvur.
    Hamile olma riskinin olacağını sanmıyoum

0|0
    0|0
  • Yok be o kadar basit değil hamile kalmak

0|0
    0|0
  • Sürtünürken meni öncesi sıvı gelir ondan bile hamşle kalrsn olanlar var. dikat et

0|0
    0|0
  • olabilir tabiki

0|0
    0|0
  • Çıplak olarak mı sürtündünüz?

0|0
    0|0
    • Evet ama meni ya da zevk suyu kendiliğinden yumurtaliklara ulasabilir mi

• Vajinaya dogru bosalmadi bosalacagi zaman geri cekti ama zevk suyu gelmis olabilir bosalsa bile icine girmeden yumurtaliga ulasir mi meni

• az gizliliği açayım bana yazarmısın?

Kızlar Ne Diyor 3

• üstelik ikiz olabilir

0|0
    0|0
  • Kadin doguma git yasin kac

0|0
    0|0
  • içine boşalmadığı sürece sıkıntı yok bakire olsan bile ama dikkat et yüzeysel yaşadıklarında mümkün olduğu kadar vagina üzerine boşalmasın ;)

0|0
    0|0
    • Icime bosalmadi zaten vajina ustunede bosalmiyor bosalacagi zaman geri cekiyor ama o esnada gelen zevk suyu ya da meni vajina icine girer mi vajina islak ve kaygan oldugu icin korkuyorum

• zevk suyundan hamile kalma olasılığın milyonda 1 ihtimal o yüzden korkma

Yükleniyor...