Penis boyunun azalması hakkında?

"Yakın zamanda sık masturbasyon yaptım. Yani 1-2 ay boyunca, 2 günde bir yapıyordum ve saatlerce sürüyordu. Sonra bende isteksizlik baş gösterdi ve penisim küçüldü. Yani hem kalınlık, hem de boy olarak küçüldü. Normal dururken de eskisi gibi değil, elle uyarıp büyüttüğümde de eski boyutuna ulaşmıyor. Ve cinsel isteksizlik söz konusu. Geçen boşalmayı denedim, yapabildim ama zorlandım.

Bu sorunu aranızda daha önce yaşayan ya da bilgisi olan var mı? Zamanla düzelir mi yoksa doktora gitmeli miyim? Penis boyunun hep bu şekilde kalmasından endişe ediyorum"

0|1
0|9

En İyi Erkek Görüşü

• Çok mastürbasyon yaptığın için olmuş.Ara verirsen durum düzelir.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 8

• 2 günde bir saatlerce kurcalarsan küçülebilir, dikkat et tamamen erişemesin. Şaka bir yana Üroloğa git arkadaşım senin durumun normal değil daha büyük bir sorun açmasın başına.

0|0
    0|0
  • kardeşim ara sıra herkesin başına gelir hatta ilişki sırasında ereksiyon bozukluğu yani kaldıramama problemi de çekersin... olayın özü doğru ereksiyon olmakta.. karşında kişi ya da nesne seni yeterince tahrik ederse penis boyun önceki normal halinden daha büyük bile olabilir... dert etme...

0|0
    0|0
  • Penis boyunun tıbben ve teknik olarak kısalması mümkün değildir. Kilo almanıza bağlı bir göz yanılması yaşarsınız. Kilo aldıkça penisiniz küçülüyormuş gibi gelir. Ama gerçekte uzayan bir organ kısalması mümkün değildir.

0|0
    0|0
  • kilo sorunun varsa kısalır dostum biraz ara ver

0|0
    0|0
  • azcık az çitile kardeş.. suyunu çıkarmışın küçülür tabi:)

0|0
    0|0
  • masturbasyona biraz ara ver.. yemene içmene dikkat et.. onu canlandırcak şeyler ye ;) ( pekmez, fındık, ceviz vs.. ) benimkide arada sırada öyle oluyo.. 2 güne kadar kendine geliyo tekrar

0|0
    0|0
  • şap falan yemediğine emin misin ?

0|0
    0|0
  • Endişelenme hep öyle kalmaz. Seni tahrik eden bi bayanla cinsel ilişkiye girdiğinde normal boyutuna ulaşır

0|0
    0|0
Yükleniyor...