Bakirelik testi denilen bir olay var aynasında bakirlik testi var mı merak ettim?

Bakirelik testi denilen bir olay var aynasında bakirlik testi var mı merak ettim?

Güncellemeler:
Yok diyorlar peki ben nasıl anlarım adamın daha önce benden başka biriyle olup olmadığını?

0|1
0|11

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 10

• Bu soru neyin imasi merak ettim.. bekaret zarinin sadece disilerde oldugu , tibbi bir gercektir.. bakirelik testi sozu ne manada yazildi bilmiyorum ama , bu testin tecavuz ya da kucuk yasta kizi iğfal etme ya da iftira gibi konular haric zaten uygulanmaz.. merakini cok manidar , bir o kadar da sataşma icerikli buldum..

0|0
    0|0
    • Alakası yok amin olabilirsi. Kimseye sataşmıyorum.

• O zaman erkeklerde bir cesit bakirlik zari vs olmadigini bilmeyecek kadar cahil olmayacagina gore , sebep ne? Anlamak mi... bilemezsin.. cocugun caylakligindan anlarsin.. ve bakirim itirafindan.. dinine bagli gencler grnelde bakir kalir isteyerek.. zinadan kacinirlar. Bunu da onurla soylerler evlenecekleri kiza. Digerleri de mahcup sekilde utanarak soyler.. gulunmekten korkar bazen.. bakirim diyen bir erkegin yala. soyleyecegini bu yuzden tahmin etmiyorum..

• Bakirelik testi doktorun acip vajinayi kurcuklayip evet bakire demesinden ibaret yani bakirlik testi diye bir olay yok

0|0
    0|0
  • ne demek istedgnı anlamadım

1|0
    0|0
  • bunu anlamanın başka yolları var samimi olanlara bu anatomik özelliği aktarıyorum burdan paylaşım tıbben etik değil. Endişeye gerek yok yinede tanıdık iyibi hekimle dahada mutmain olunuz.(E. ünv. Tıp. fak. uzmanım)

0|0
    0|0
  • Anlayamazsın böyle bir test yok. Hem nasıl anlayacaklar söylesene. Adamın penisinde deformasyona mı bakacaklar. Ne kadar git gel yapmış diye.

1|0
    0|0
    • Bilmiyorum işte bende soruyorum.

• Erkek dürüstse söylerse anlarsın başka yolu yok :D

0|0
    0|0
  • Maalesef yok.

0|0
    0|0
  • Sanmıyorum ancak olabilirde burada yok diyenlere bakma benimde bir bilgim yok belki vardır bir bilimsel yöntem

0|0
    0|0
  • aynasında derken ne dmk istedin? evet var bn hemşireyim.

0|0
    0|0
    • Aynısıda demek istedim.

• erkekler için bunu anlak zor hem anlamak imkansız birşey çünkü bizde zar yok :)

• var da tahmin ettiğin gibi tersten.

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...