Bir kız benimle sevişemeyince iftira attı, ne yapmalı?

25 yaşındayım, liseden yeni mezun kardeşimin sınıf arkadaşı bi kız var. 18 yaşında. Herkesin peşinden koştuğu bi kız ama kimseye yüz verdiğide yok. Bizede çok gelir. Bikaç hafta önce evde kardeşim yokken kucağıma oturdu ve ben bişiler yaşamak istiyorum dedi. Kendine gel bekaret için erken dedim ama analdan girersin bişi olmaz dedi. Ben olmaz dedim, sonra kimse senle evlenmez dedim. Bi kere öpsem dedi ve 10-15 dakika kadar öpüştük mecburen. Sonrada kardeşime senin sapık abin beni elledi demiş. Adım kötüye çıktı. Bu kızı ne yapmak lazım?

0|0
5|10

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 4

• arkadaşlarını topla tenhada grupça elden geçirin... yaniii dalın kıza :D

0|2
    0|0
    • kızın yerine kendini koyup da cevap yazsana

• üf tamam naparsan yap anlayan anlamış zaten.

• atarlı

• Kızı tenhada kıstırıp kanırta kanırta ...

1|4
    0|0
  • hiiç ama hiç takma. sonuçta kardeşin sana inanır. olmadı öyle bir şey diyeceksin hepsi bu.

0|0
    0|0
    • aslında oldu ama taciz etmedimki

• tamam işte taciz etmediğin için inkar edeceksin zaten.

• ben senin bu anlattığına inanmıyorum

0|0
    0|2
    • kız sana gel diyecekte sen gitmeyeceksin...puhaaha kaldımı lan öyle erkek...

veya anlattığın doğru iyiki bişe yapmamışsın bana tecevüz etti diyecekti sonra ucuz kurtulmuşsun

• inanmazsan darılırım :D Kız 18 yaşında ben 25'im. Naapsaydım sevişse miydim soonra üstümde kalsın dimi

Erkekler Ne Diyor 10

• Yapsan da yapmasan da yaptı derler ya böyle bir şey. O yüzden derim ki isteyen bir bayana hayır demeyeceksin.

Bu aşamadan sonra bu kız bir daha kolay kolay senle olur mu olmaz mı onu bilemem ama madem böyle yapıyor o zaman ona istediğini ona ver.

Genede dikkatli olmanı tavsiye ederim, yapmadan böyle yapan biri yaptıktan sonra ne yapar onu bilmiyorum. Bence çok fazla umursama

0|1
    0|0
  • demekki neymiş affetmiycen ;) bu arada çok iyi niyetlisin :))

0|1
    0|0
  • s*kmek lazım panpa :D

0|1
    1|0
  • senin için gay demediğine şükret :)

0|2
    0|0
  • beceriksiz seni, kız kucağına gelmiş sen hala edebiyat yapıyon :)

0|2
    0|0
  • napılacağını biliyosun sen kardeş :))

0|1
    0|0
  • vibratör gönder gizli kargodan

0|1
    0|0
  • kızlar gidecekleri erkekleri bilmiyor senin gibi erkeklere gideceklerine bize gelselerdi s*kerdik bari

0|2
    1|0
    • 18 yaşında lan yuh*sizin :D

• ne olmuş 18 yaşındaysa yetişkin bir kız sana geleceğine kardeşine gitseydi şimdiye kadar kardeşin s*kmişti kızı

• ne adamsınız :D

• bana gelse böle bir kız biri gelse bile s*kerim isterlerse beni assınlar kimse elimden alamaz 40 yılın acısını çıkarırım

0|1
    0|0
    • 40 yaşında mısın? 18'lik kız daha yuh be :D

• o lafın gelişi 20 yaşındayım :D

• Kaynar kazana atmak lazım. Yandım erim dedikçe altına odun atmak lazım.

Söyle kardeşine ondan uzak dursun mazallah yanlış yola sevk edebilir.

0|2
    0|0
Yükleniyor...