Bakire değilim nasıl olacak?

Şuan 20 yaşındayım. 4 yıl önce nasıl olup bittiğini anlamadığım kötü bi tecrübe yüzünden terkediliyorum kimle sevgili olsam. Ben konuşmasam da kulağına gidiyor bu konu. Oysa o gün ilk ve sondu.

Şimdi evlilik düşünüyorum. İzmir gibi bir yerde evlenilecek adam akıllı birini bulmak zaten bu kadar zorken bir de bu dert var başımda. Ne yapsam nasıl yapsam bilmiyorum :(

Akıl vermek isteyen varsa dinleyebilirim...

Güncellemeler:
Arkadaşlar cevaplarınız için çok teşekkürler. Artık bu konuda konuşmak istemiyorum.

0|0
7|27

En İyi Erkek Görüşü

• Canım öncelikle burda ben seninle evlerim tarzı çok yorum göreceksin aldırış edip dikkate alma sakın...

Soruna gelecek olursak, İzmir'i iyi tanıyorum ve bir dönem ulusal bir gazete için yaptığım araştırmada, İzmir'in dünyanın bütün şehirlerinden daha yüksek boşanma oranlarına sahip olduğunu tespit edip bu konuda günlerce haber yaptım.

Hata olarak düşündüğün bu yaşanmışlık yüzünden eş adayı bulamadığından yakınıyorsun ama bakire olarak evlensen bile evliliğinin bitmeyeceğini kimse garanti edemez.

Sana tavsiyem hemen evlilik düşünme, en azından kendine 24 yaşına kadar zaman tanı... Bu süre içinde bir çok kısmetin çıkacaktır.

Umarım doğru insanla karşılaşır ve hayat boyu sürecek mutlu bir evliliğe imza atarsınız...

6|1
    0|2
    • Teşekkürler :(

• Yani dananın kuyruğu seni cevabını onaylıyorum :)

Erkekler Ne Diyor 26

• Bunu sorun etmeyecek bir çok insan var ama o insanlarında senden bir beklentisi vardır, Başta dürüst olman gibi.

1|0
    0|0
  • Sen bu duruma boşuna üzülüyorsun. Benim de elime kız eli değmedi sevgili anlamında, cinsel anlamda ama ben de evlenilecek kız bulamıyorum. Sorun karşımıza bizim için hayırlı kimsenin çıkmamasıdır şimdiye kadar. Sen açık sözlü olmaya devam, kötü birşey yapmışsın ve bunu asla saklama hiçbirinden ki seni kabul edecek kişi öyle kabul etsin. Unutma ki senin için doğru insan seni öyle kabul edecek olan kişidir. Yalan söyler, saklarsan kabul edeceği varsa da vazgeçer senden, bir tane olduğuna inanmaz bile...

1|0
    0|0
    • Bu kadar kolay değil...

• Kötü haber tez yayılır! Sen yine de dürüst olmaya devam edeceksin. Yoksa zaten kimse sana yanaşmaz. En azından senden duyarlarsa güvenirler sana...

• oofff

• Bakire olmazsın okey sorun değil Ama diktirip bakireyim yalani yapan bi kadın adidir,şerefsizdir.Böyle bi kadından cocuk sahibi olmak mide bulandırıcıdır.

2|1
    1|0
  • bu yönünü kullanmak isteyenlerde olur evlilik düşünüyorum diyosun bakire değilsin biri cıkar karsına bi süre birlikte olursunuz sonra yakınlasmaya baslarsınız ileriye dönük hayaller peşinden gelir ve sen ona inanmaya baslarsın kendini ona teslim edersin ilişkiye girersin ve sana yakınlasan istediğini elde ettikden sonra senden soğuyabilir dedikleri gibi daha20 yasındasın kötü bi tecrübe yasamıssın hemde cok erken ama bunu düşünme artık okuyosan kendini derslere ver okumuyosanda hayatı yasamaya bak biraz

1|0
    0|0
    • ASLA İLİŞKİYE GİRMEM.

• 4 yıldır değişmedi.

• hakkında hayırlısı o zaman inşallah hersey gönlünce olur

• öncelikle soruna ve cevaplarına bakarak anlaşılıyor ki gerçekten samimisin.

bence senin için en iyi çözüm zarını diktirmek olur. herkes hata yapabilir ve bence diktirmek çokta kötü bişi değil sonuçta sen nasıl olsa bozuldu deyip devam etmemişsin. diktir gitsin unut gitsin derim.

1|0
    0|0
    • Öyle yapacağım zaten ama yaralarım iyileşmez bundan sonra...

• bu zaman da bekareti okadar önemseyen varmı bilmiyorum.aklıma bir mankenin sözü geliyor.didem taslan diyorki;birini sırf bakire diye tercih ediyorsunuz ya kulak zarı patlaksa? sıkı soru dimi?bu zamanda bedeni bakire ruhu kaşar aklı fikri şeytanlıkta olan kızların sayısı azımsanmayacak kadar çok.sen ilişkilerinde dürst olmayı tercih et allah gönlüne göre verir zaten.sabret...

1|0
    0|0
  • öncelikle yorumları ve cevapları okudum okuduçka kadın milletine olan inancım daha da azaldı benim tavsiyem her zaman dürüst ol hayat bir zardan ibaret değil kişiliğini kaybetme bende izmirdeyim birçok arkadaşım var dul olan bakir/bakire olmayan ki kendimde dulum önemli olan içinde bulunduğun şartlarla mutlu olmak olmaya çalışmak başkalarını kandırmamak...

1|0
    0|0
  • sen bakire değilsin diye seninle evlenmeyecek olan adamla zaten işin olmasın

3|0
    0|0
    • Burada herkes iyi güzel yazıyorda niye biriniz karşıma çıkmazsınız sanki.

• ama şimdi sende böyle bir erkek arama,sadece yüreğinin götürdüğü yere git.yani bakire değilsin diye sen aşık olamassın gibi birşey yok.asla kendinde bir eksiklik görme.inan bana eksiklik sende değil,senin bakire olmadığını kafaya takanda.

• Ne önemi var

Ha bakire ha değil

Seviyorsam sçm zara.

3|1
    0|2
  • Nasıl bir destek istiyorsun moralin mi bozuk tam olarak?

0|0
    0|0
  • ya diktirip karşındakini kandırıp vicdanının ahlaksızı olursun

ya da senin zarınla değilde kalbinle ilgilenen birini bulup ömür boyu mutlu olursun

1|0
    1|0
  • Konuşacaksın kızım üçkagıda gerek yok.Eşine bekaretini bile dürütçe söylemeyeceksen evlenecek yüreğe sahip değilsindir.adamın bilmek hakkı ve dürüst olursan belki sorunda etmeyecektir.Dürüst delikanlık ol

1|1
    0|0
  • sorun etmeyecek birini bul

1|0
    0|0
  • kötü bi tecrübe ! .. malesef süslü cümleler kuramicam hiç kusura bakma bi hata yaptıysan bedeli ödersin burasıda böyle ..

2|1
    1|0
    • 4 yıldır bunun bedelini ödüyorum, ömürüm boyunca da öderim zaten. eyv.

• Bu kadar katı olma ve büyük konuşma..

• ben evlenirim senle sorun etme ayrıca günümüzde kaç erkek bakir de seni beğenmiyormuş üzlme bence

1|1
    1|2
    • abi sende herkesle evleniyosun karın yok mu senin ?

• canım benim şaka olduğunu anlamayacak kadar zekiisn galiba geyik olsun diye öyle yazdım canım benim ya

• Senin adına çok üzüldüm.Bakire olmaman garip değil fakat çevrede bu durumun duyulmuş olması çok üzücü bir durum. Hayatta bekaretten çok önemli konularda var.Bunu bilen ve anlayan erkeklerinde var olduğunu unutma ve umudunu asla kaybetme .Umarım karşına seni seven ve anlayan birisi çıkar.Merak etme herkesin bir kısmeti vardır.Bahtında güzel olur umarım.

0|1
    0|0
    • Güzel dedin ama karşıma öyle biri çıksa bile bunu anlamam mümkün değil :(

• Kendimden nefret ediyorum

• kendine haksızlık etme

• Ne nasıl olacak ? bakire değilsin diye dünyanın sonu mu ? Sana gerçekten değer veren kişi onu kafaya takmaz ;)

0|0
    0|0
    • O kişiyi bulamam ben. bendeki böyle bi kader.

• Amacım buradan koca bulmak değildi.

• ben koca bul demedim ki burdan:) bak şimdi eğer gerçekten biri seni seviyorsa bakireliği dert etmez yani bence :) Çünkü bakire olmadığında seni terkeden kişi seni cinsel amaçlı sevmiştir :) Ya da ben öyle düşünüyorum :/

• etrafımda ailem dahil hepsi kapalı diyosun yaşamadığın pozisyon zenginliği kalmamış sonra vay bana vaylar bana :D güzel dikim yapan yerler var izmirde ya da git kendin gibi birini bul

0|0
    0|0
    • aa hiç yakıştı mı ama bu laf szin gibi namuslu birine halbuki ben size yardımcı olmaya çalışıyorum

• istediği gibi yaşar sanane be senin kınamaya ne hakkın var? sen git kendine bakire ama onla bunla oral, anal yapmış kız bul, kandırılmayı hakeden örümcek beyinli seni. Sinir oldum ya.

• Teşekkürler levresrouges. Beni anlayan biri çıktı sonunda.

• buraya yazdıklarını git sevdiğin adama anlat açık açık.illa bakire isteyen ben bile etkilendim.de ona başımda böyle bir olay geçti.beni kullanıp bırakacaksan bile senin canın sağ olsun seni çok sevdim falan filan biraz edebiyata gir.eğer gerçekten seni seviyorsa sorun etmez yok mantık evliliği düşünüyorsa kusura bakma olmaz o iş.

0|0
    0|0
    • 7 aydır sevgili olmuyordum kimseyle. Birine aşık oldum oda bu olayı duyunca terketti. Ne dediysem fayda etmedi. Önüme gelenle yatıyorum sanıyor. Bir güzel doldurmuşlar. Neyse o ne hali varsa görsün ama derdimi bile anlatamazken,sözüme inandıramazken bu insanlarla nasıl başa çıkarım...

• sen köyde falan mı yasıyorsun nasıl dolduruşa getiriyorlar.valla benim sevdiğim biri hakkında kaşar falan yorum yapsalar kavga ederim

• :( o da haklı. kızamıyorum.

• biraz tanıştıktıktan sonra ilk sen söyle başkasından duymasın

0|2
    0|0
  • Bazen gerçekten sevdiğin adama "keşke ilk erkeğim sen olsaydın" demen, onun gerçekten ilk erkeğin olmasından daha önemlidir...üzme kendini seni bunun için terk edecek adamın koy dötüne

1|0
    0|0
  • Ee bu da bu işin cezası gülüm.

0|3
    0|1
  • gerçekten evlenmek istiyorsan derdini çözebilecek tek kişiye aç gerisini takma kafana.

0|0
    0|0
  • adam akıllı birini hak ettiğini düşünüyormusun

0|1
    0|0
  • nefes alıyomusun ? hayattamısn? hayat senin hayatın mı? eee problem ne ?

0|1
    0|2
  • diktireceksin arkadaşım araştır internette, kimseler bilmesin

0|0
    0|2
    • namus kavramı beyinde biter insanları namussuzluğa teşvik etmek ahlaki ciddi bir suçtur sen seni kandırmaya çalışan biri ile evlenmek istermisin

• :/ Ne desem boş.

Kızlar Ne Diyor 7

• Bak canım.. Zarını falan diktir yorumlarına kulak asma bence.. Ki seni seven adam seni herşeyinle kabullenecek.. Sana tavsiyem, çıktığın kişiye hemen söyleme.. Sevgisinden emin olduktan sonra söyle, böyle böyle de, hata yaptım ilk ve sondu de.. Artık evleneceğim adamı bekleyeceğim de.. Eğer seni seviyorsa gerçekten sorun etmeyecektir bunu..

Sıkma kendini.. Ne şeyler var evleniyor, kızlık zarı sağlam ama hep anal yapmış her şeyi tatmış kızlar var.. Senin gibi gerçek bakireler mi evlenemeyecek..üüzlme

1|1
    0|1
    • Teşekkür ederim... Evet çevremdeki kızlar anal takılıyor herşeyi biliyorum,farkındayım ama her koyun kendi bacağından asılıyor işte...

• Zarı Diktir diosun seni herşeyinle kabullenicek diosun Bu ne yaman çelişki.Bakire olmaması kabul edilebilir ama bu konuda oyun oynayıp yalan sölemesi boşanma sebebidir benim için.Ayıptır yahu evlinecek insanı nasıl yalan söylersin.bide ciddi ciddi nasihat kıvamında sölemiş.Dürüst Olun,Şeytan değil

• Diktir yorumlarına kulak asma diyorum.. İyi oku..

• dert etmeyecek birini aramalısın yada hiçbişey demeyip diktireceksin..

1|0
    1|1
  • diktire bilirsin..

1|0
    1|4
  • asil izmirden bulursun. bence fazla laf soyleme izmirlilere. git konyada ara bakalim bulabilecek misin?

0|0
    1|1
    • yahu adam bulmak kolay da istediğim gibi biri bulamam diyorum...

• nsil birini isyiyorsunki

• aynı durumdayız napıcam bilmiyorum inş. multu oluruz

1|0
    0|0
  • 16 yasinda hadi bi yanlis yapmissin bari 20 yasinda evlenmek isteyerek ikinci hatayi yapma derim univeristeye git okulu bitir 26 27 yaslarinda evliligi dusun o zaman zaten senden bekaret beklemeyecek adam bulursun afedersin ama bu yasinda bulamazsin kimseye de inandiramazsin ondan sonra kimseyle olmadigina

2|1
    0|1
    • Hiç bir zaman inanan olmaz zaten ama devamı olmadı! Ben bu psikolojiyle 26 yaşına kadar yaşayacağımı sanmam :( Elimden tutup bana destek çıkan biri olsun istiyorum...

• sakin diktirme gibi seyler dusunme kocani kandirarak saglam bi evlilik yapamazsin vicdanin sizlar gun gelir soylersin o zaman daha kotu olur bu psikolojiyle diye dusunme yapmissin olmus bitmis sil artik kafandan bu durumu morelini bozmak ben boyleyim demek sadece sana zarar verir akisina birak biraz hayatini

• Deniyorum...

• flep yöntemi, diktir. iftira atıyorlar bakireyim dersin. yapacak bişey yok başka. dürüst olsan bu sefer evlenceğin adam hayat boyu buna takılacak belki başına kakıcak, çare bırakmıyor bize gerizekalılar. dürüst olamıyoruz işte. diktir gitsin.

1|0
    0|3
    • Haklısın zaten bende böyle düşünüyorum. Psikolojimin daha bozuk olduğu dönemlerde itiraf ettiğim kişiler olmuştu. Üstesinden gelmeye çalışacağım ama keşke böyle olmasaydı... Ben diğerleri gibi arkadan verip de millete namusluyum ayağı yapan tiplerden değilim.

• Komik olan ne?

Yükleniyor...