Kızlar dürüst olun lütfen.

şimdi biliyoruz ki herkesin bir geçmişi var .karşınıza ailenizinde tanıdği bildiği bir insan çıktı ve evleneceksiniz .bu erkeğe geçmişte yaşadığınız herşeyi anlatırmısınız .yoksa bunların bir kısmını söylemezmişiniz. ((yaşadıklarımdan kasıt kesinlikle bekaret meselesi değil)).tabiki belli başlı şeyleri söyledim detaya gerek varmı sizce ?

0|0
11|11

En İyi Kız Görüşü

• sormazsa anlatmam. soruyorsa da cevabini kaldiramayacagi seyler sormasin.

0|0
    0|0
    • erkegin kaldıramayacagı şeyleri sen nasıl yaşayıp KALDRIDIN ?

• Neden her konu gelip de kadın-erkek savaşına dönüyor bir türlü anlamıyorum. Yok kadınlar donunda sallar, yok erkekler kadınları üzer ve yoluna devam eder vs. vs. Herşeyden önce üst kimliğimizle insan olmayı denesek?

• databasein yazdigini okudun mu?

Erkekler Ne Diyor 11

• Bence yaşanmış yaşanmıştır ve bitmiştir. O yaşadıkların seni ve bunu yaşadığın insanları ilgilendirir. Şu an evliliğe giden bir ilişkide bunları açıp da bu mutlu hali bulandırmaya gerek yok inan bana. Bu konularla ilgili karşı taraf soru soruyorsa ve illa öğrenmek istiyorsa hayatına birilerinin girdiğini ama çok fazla bir yakınlaşma olmadığını söyle ki sanırım bunu söylemişsin. Ve asla daha ayrıntısına girme..

0|0
    0|0
    • zaten bu hepsıı :)))bunuda soyledım ileri gıtmedıgımı soyledım ayrıntıya gıtmeye geek yok galıba

• Kesinlikle yok evet. Sizin artık bundan sonraki hayatınız ve birbirinizden alacağınız mutluluğunuz önemli.

• Yaşadığın şeylerin önemli kısımlarını söylediysen detaya inmene gerek yok. Çünkü başkalarıyla yaşadığın şeylerin detayını duymak seni seven hiç bir erkeğin hoşuna gitmez

0|0
    0|0
  • Eğer Onu rahatsız edicek bir mesele varsa şimdiden söyle bence Sonrasında Kavga ve boşanma olabilir , ufak tefek şeyleri söyle sana güveni daha artar :)

0|0
    0|0
  • sen bu soruyu burda sorduğuna göre anlatman gerikipte anlatmadığın bişeyler var.

0|0
    0|0
  • cevaplara bakınca durum o kadar kötü kullanılmamıs hatun yok anladığım kadarıyla . erkeklerede herseyi derler erkekler her zaman düzgün maalesef evlenecek kız yok

0|0
    0|0
    • erkekler her zamn duzgun mu bak bnde kesınlıkle kızların fazla bısey yasamamasına taraftarım.erkekler yapıyor kızlar neden yapmıyor lafını kullanmayacam saçma olur. evlenecek kız yok deme .bır kız evlendıkten sonra sadec senın olacak gecmıs bıtecek keske erkeklerdede boyle bır ozellık olsaydıı

• Kız haklı.Aslında olay şöyle gerçekleşiyor.10 erkek var 10'da kız var diyelim.Bu 10 erkekten ikisi piç karakterli 8'i düzgün olsun.O 2 piç karakterli çocuğu bu kızlardan 8'i sever.2'si uzak durur.O da iyi ihtimal.Ama o 2 piçin yaptıkları 8 erkeğe mal edilir.Çünkü onlar sürekli icraat halindedirler.Olay bence budur.

• Aslında kandığını söyleyen kızlarda kanmıyorlar.Bile bile lades.Hoşlarına gidiyor işte erkeklerin piç tavırları.Bu yüzden bu kızlar suçlu.Ancak o 2 piç erkek daha fazla suçlu bu işte.

• Anlatmazsa sorun yok, ısrar etmem zaten. Anlatmak ister de yalan yanlış, eksik gedik anlatırsa bozuşuruz... Ha, beni sorguya çekeni ben de çekerim ^^

0|0
    0|0
  • anlatmazlar kendilerini azize gibi sunarlar önemli bir geçmişi erkek duyar ayrılmak ister ben ne yaptım ki derler masumu oynarlar ister kızın ister gücenin gerçek olan süreç böyle

0|0
    0|0
    • ya genelde her evlenen ız boyle yapar ya emınımmmm

• geçmişiniz geçmişde kalmıştır bence geçmişi karıştırmayın herkes geleceğe baksın.

0|0
    0|0
  • anlatmazlar asla.

0|0
    0|0
  • Gerek var.

0|0
    0|0
  • Bakire degilsen evlenme.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Aslında iki tarafın da açık olmasından ve herşeyi anlatıp, bilmekten yanayım. Ancak çok şey bilince insanın kafasının daha çok karıştığını da biliyorum. Karşı taraf herşeyi bilmek isterse ve bunu kabullenebilirse anlatırım. Ancak kendi adıma hiçbir erkeğin geçmişini öğrenmek isteyeceğimi sanmıyorum. Canım çok yandı zira.

0|0
    0|0
  • Neler yasadigin bagli, bence en önemli seyleri söylemelisin... Bir gün olurda duyarsa biliyordum diyip gece bilme, ama o an o durumu ögrenipte yüzü kizarmamali.. Bilmesi gereken seyler vardir, bilmemesi gereken seyler vardir..

0|0
    0|0
  • hiç grek yok bence geçmişinle mi evlenece seninlemi çok saçma.. seninde onunda geçmişte yaşadığınız size aittir. artık bundan sonrası önemlidir. bence anlatma sende kalsın sana özel kalsın

0|0
    0|0
  • anlatırım sonucta karsımdaki kişi benm eşim yani diğer yarım olcak aramızda sırlara gerek varmı? bence yok

0|0
    0|0
  • anlatmışdım evlenirken...bu son olsun bir daha anlatma dedi..gerçi bişey yaşamamışdım..bir erkek sadece öpmüşdü beni..onuda eşime söylemişdim...bişey demedi..konusunu bile açmadı.

0|0
    0|0
  • 5 yaşımdan o yaşıma kadar her şeyi anlatırım sicilim temiz çok şükür olmayanlar düşünsün :D

5ten öncesinide bırakın hatırlamıyim bi zahmet :))

0|0
    0|0
    • benım sicilim temiz olmadığından değilki canım .karşındaki errekeğe herşeyı anlatamzsın ondan dıyorum.kabarık bır dosyam yok yanı:))

• masumluk değil aklımı kullanıyorum :D pişman olacağım bişi yaşamıyorum ;)

• tabıkı canm kım pısman olmak ıster allah korusun

• gerek yoktur. anlatmamak en doğal hakkım, sonuna kadar kullanırım.

0|0
    0|0
  • yooooooooooook saaaaaaaakınnn eğer duyma ihtimali yoksa söyleme...erkeler masum sever ve masum kal onun gözünde...TECRÜBELİYİM...erkekler hoşgörüsüz

0|0
    0|0
  • önemsemedigim seyleri anlatmam. birde zaten baska hic kimsenin bilmedigi seyleri.

0|0
    0|0
  • Sormadığı sürece anlatmanın lüzumu yok bence. Yok ısrar etti amaaann sıkıcı hikayeler hepsi der konuyu kaparım.

0|0
    0|0
    • canım bence kımse anlatmaz degılmı ?

• Valla benim anlatmışlığım oldu. Adamlar sonra komplekse giriyolar. En iyisi sen en iisisin diip susturmak.

Yükleniyor...