Konuştugum kız meğer evliymiş

Arkadaşiar bundan 2,5 sene önce bir kızla nette tanıştım kızla aynı şehirlerde oturmuyorduk,arkadaş filan derken sevgili olduk,1 saat mesaj atmasam karşılık vermesem kız kurdesen döküyodu,zaman ilerlerdikçe telefonda sürekli cinsel içerikli konuşmaya başladık,hergün cinsellikle ilgili konuşmalarımız muhakkak oluyodu,oturduğu şehir bana çok uzak olduğundan gidemiyodum yanına,sonra ben 6 aylığına ingiltere'ye gidiyorum dedi ama seni sürekli arıçam dedi ve ev telefonunu aldı benden ingiltere'deyken sürekli yine konuşuyorduk en sonunda türkiye'ye geldim dedi ve bir süre sonra 2,5 yıllık birlikteliğin sonucu ayrıldık,sonra msn'de takılırken onun msn'sinin açık olduğunu gördüm ne yapıyom meltem fiilan dedim,karşıdan hemen ne meltemi kardeşim sen kimsin filan dedi sonradan öğrendimki bu msn eski çıktığınınmış benim dönemimde çıktığı çocuğa aitmiş buda o msn'ye giriyomuş ve konuştuğum dönemlerde bu kizn ingiltere'ye evlenip gitmiş yani diyiceğim bu kız ingiltere'de evliyken hala neden benimle konuştu ? üstüne sürekli evlendiğimiz zaman bakire çıkmazsam benden ayrılırmışın diye,neden aynı soruları soruyodu arkadaşlar ?

0|0
11|4

En İyi Kız Görüşü

• yazık lan:(

0|0
    0|0
    • neden ?

• Ama öyle bişi evlenmeden önce düşünmez,aklının uçundan geçmez,normalde bir erkek için olağandışı bir durumdur bu çünkü erkekler kadınlara cinsellik konusunda her zaman ihtiyaç duyar,ama sevmek öyle birşeyi erkeğe bile böyle şeyler düşündürtmüyor..

• seversn o kdr seversnki öyle bi tutkuyla onu istersnki evlilik sdce bi teferruat kalır birbirlerine ait olduklarını düşündükleri anda herşey unutulur senin düşündüün kdr basit değil

Kızlar Ne Diyor 10

• hayal dünyasında yaşıyordur..

0|0
    0|0
  • hiç böylesine rastlamamıştım görüşmeden 2.5 yıl sadık kalmak ve ve evlendıgını ogrenmek ve senın hala kufur etmıyor olman ilginçççç :D

1|0
    0|0
    • ben sevmiyodumki kızı,ayrıca sadıkda kalmadım,sadece o çocuktan benimle konuşurken ingiltere'de evli oldugunu öğrenmek ve benimle günde ortalama arayıp 2 saat konuşması garibime gittti...

• İkizimde öyle düşünüyoduk sanırım :)...

• sen aramadıysan sıkıntı yok :P :D

• 2,5 sene görmeden konuşmasaydın malik hala kalkmış bakire değilsem evlenir misin sorusuna takılmış :D

0|0
    0|0
    • Görmedim derken sadece karşı karşıya görmedim,hakaret etmeyin lütfen burda soru soruyoruz sadece...

• Oturdugumuz şehirler çok uzaktı,yakın olsa yanına giderdim zaten..

• bahaneler

• fantezi dünyası oldukça geniş biriymiş fazla düşünmeye gerek yok

0|0
    0|0
  • Adının meltem olduguna emın mısın ? :p asdhjhgf

0|0
    0|0
    • Evet çünkü kardeşleri,kuzenleri face'de ekliydi..

• 2.5 ene görmemişsin vakit geçirmiş işte

0|0
    0|0
    • sadece karşı karşıya görmedim ama ben onunla vakit geçiyordum, 3 tane kızla çıktım onunla konuştugum dönemde..

• ee o zaman neden soruyosun ki sen biliyosun nedenini

• kızın psikolojik sorunları vardır..aklı olan böyle davranmazki.

0|0
    0|0
    • Gerçekten öyle olabilirmi ? ama hiç sorunlu bir kıza benzemiyodu ama..

• Oda dogru ama bence kız kaşardı...Bunu da benim anlamam çok zordu..

• evet buda olabilir.

• aferin

0|0
    0|0
    • Fikirlerinizi almak istemiştim..

• 2,5 sene dile kolay...Bilemiyorum hiç mi farketmedin bunu?

0|0
    0|0
    • yok hiç farketmedim çünkü 300 tane fotosu vardı bende,sürekli cam acardı bana ingiltere'deyken günde 3 saat tlf'de konuşurduk sürekli o arardı nerde bile bilirimki ?

• 2,5 sene siz simdi hic dogru dürüst görüsmediniz mi? pardon ama hayal dünyasinda yasamissiniz!

birde "sevgili olduk" diyorsun ya°

0|1
    0|0
    • Yaaa 300 tane fotosu vardı bende,msn'de sürekli cam acar konuştuk...Bribrimizi gördük yani..

• sonucta cok sacma ötesi bi durum var ortada. sana tavsiyem bir an önce irtibatini kes ve birdaha bu gibi olaylara girme. birisiyle sevgili olmak istiyorsan disarida birsürü sevgilisiz hatun var;)

• Yavvv zaten 1 sene oldu öldümü kaldımı bilmiyorum :),ilk ve sondu zaten sanaldan bir kızla konuşmam...gerçekte zaten konuştugum kızın haddi hesabı yok..

Erkekler Ne Diyor 4

• Kurdeşen döken kıza bak, ayakta yemiş seni.yutmuş yalamış, kullanılmış mendil gibi bir köşeye fırlatmış, seni iffet gibi araba camına sıkıştırmış... :P

1|0
    0|0
    • Dostum bana ne olcakki ? onunla konuşurken 3 tane kızla çıkıp ayrıldım, sadece garibime giden ingiltere'deyken evli oldugu halde günde ortalama benim 2 saat konuşması yani hiçmi korkmamış.

• Sen olayın korku, heyecan kısmında isen bişey diyemem. Ama olay aldatmak ise, karşılıklı olmuş işte. ödeşmişsiniz.

• dünyada 4 milyar kadın var takıldığın şeye bak...

0|0
    0|0
  • "benim dönemimde çıktıgı çocuga aitmiş"

Sıcak denizlere inme politikasını izlemiş kadın. Senin döneminde izlediğin "denge" politikası, şimdinin dangalaklığına eş değer.

0|0
    0|0
  • basit seni cinsel obje olarak görmüş bunu yalnız erkekler yapmaz

0|1
    0|0
Yükleniyor...