Kabusum başlıyor yine?

Of anlarsınızya ADET sancım napıcam napmalıyım benim ağrilarim çok buyuk ve bu sabah başladı iyi gelen birşeyler var mı karın ağrisina?

0|0
6|7

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 6

• selam geçmiş olsun, bu durum dogal bir şey , ama kolay geçmeyen bir senderom, ilk önce ayaklarını çok sıcak tut, sakın karnına sıcak su torbası koyma bu iyi gelecegi yerde , enfeksiyonu arttırır , onun için ayakları sıcak tutalım, bol c vitamini al, ılık içecekler nane limon gibi paresatamol içermeyen bir agrı kesici kullanma hatta hiç alma , kasıklarına dogru bol bol masaj yap ve de temiz havasız kalma

0|0
    0|1
    • Tamam saol insanlar genelde :) tm tersini yapar su torbası ama doğru bir yazı saol

• şekerli sıcak su iç.

0|0
    0|0
  • Geçmiş olsun kasıklarına sıcak su torbası koy kalın çorap giy

0|0
    0|0
  • allah yardımcın olsun. s

0|0
    0|0
  • Gecmis Olsun

0|0
    0|0
  • Dolorex at ağrı kesici

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Sıcak su torbası koy belina kasiklarina falan ayaklarina papatya cayi ic ama herseyden once bir kadin doguma git benimde cok fenaydi duramiyodum muayne etti ilac verdi ve şu an o kadar rahatim ki

0|0
    0|0
  • ayaklarının altına sıcak su torbası koy, belini sıcak tut, gerekirse iki çoray giy..

0|0
    0|0
  • ılık duş al faydası oluyor

0|0
    0|0
  • Dorolex direk kesiyor ağrıyı. doğal bisey istiyorsan sıcak şekerli su iç oda iyi

0|0
    0|0
    • Saol ilk defa duydum deniycem saol

• Kendini sıcak tut cenin pozisyonunda yat biraz ağrın geçer

0|0
    0|0
  • Papatya çayı iç.
    Ayaklarının altına sıcak su torbosı al.
    2 çorap giy.
    Soğuk almamaya bak
    Uyumaya çalış

0|0