Karmakarışık bir hikaye

çok yakın görüştüğümüz bi aile vardı.

7 sene önce babam ve o ailedeki kadının mesajlarını okudum ve sevgili olduklarını, annemden de salak diye bahsettiklerini okudum.

babama çok kötü davranmaya başladım, kimseye hiçbir şey söyleyemedim, 7 senedir içimde sakladım.

annem de bu yakınlığı anlamış ve intikam alma hırsıyla kadının kocasıyla sevgili olmuş geçtiğimiz aylarda. bunlar ortaya çıkınca bende babamın sırrını bildiğimi açıkladım. annem ve babam yüzleşti. babam o kadınla """yatmış""" bu benim asla kabul edebileceğim bi şey değil. anneme de kızgınım ama babamın yaptığı çok iğrenç. bi daha ne annem ne babamn yüzünü görmek istemiyorum. onlardan iğreniyorum. özellikle babamı boğsam yeridir o kadar kinim nefretim var. o ailenin de çocukları var, benimde kardeşim var. ne olacak şimdi, ben ne yapacağım? hayatıma bu şekilde nasıl devam ederim, nasıl atarım bunları içimden, annemin bile bunu yapmasını nasıl hazmederim? nasıl?

0|0
3|7

En İyi Erkek Görüşü

• çok zorum bi durum gerçekten.. öncelikle baban çok büyük bi yanlış yapmış ama annende yanlışa yanlışla karşılık vererek daha büyük bi yanlış yapmış, öğrendiği zaman söyleyip ayrılmak istiyorum deseydi en doğrusuydu. bu şekilde intikam alınmaz. sizi düşünmesi gerekirdi. burda olan size yani çocuklara olmuş, ama senin utanmana gerek yok bence, çünkü herkes kendi yaptığından sorumlu ve herkes kendi yaptığından utansın, sende bundan sonra kardeşinle beraber hayatına bundan sonraki safalarına bakıcan artık...

0|0
    0|0
    • kardeşim... depresyonda şu an, hemde çok ağır bi şekilde. tam ergenlik döneminde annesini başka bi adamla konuşurken yakaladı... ben kaldırabilirim ama o daha ufak.

• psikoloğa götürsen belki faydası olur. sanırım bu durumda da yapılması gereken en doğru şey o olur..

Erkekler Ne Diyor 6

• atsan atılmaz satsan satılmaz, çok zor bir durum babada da yanlış çok annede haklıyken haksız konuma düşmüş , öğrendiğinde boşanması yeterli olacaktı , ne tavsiye edilir bilmiyorum ama okul filan şehir dışı düşün , okul yoksa daha zor , evlendiğin zamana (ki bu sırtında kambur olarak kalacaktır, eşin dert etmez ama eşinin ailesi dert eder belki) kadar, aynı evde yabancı gibi olacaksınızdır

0|0
    0|0
  • Sakin ol

Kendi hayatına kendin yön ver , yapabiliyorsan kendine başka bir hayat kur sadece ailenden maddi destek al;

Yaşın da gelmiş , ayrı eve çıkma ayrı bir hayat sürme zamanın gelmiş.

Maddi destek sağlayamıyorlarsa , çalış ve kazan.

İntikam kötü birşey...Aldatmak daha kötü.

0|0
    0|0
  • Gerçekten kötü bi olay.Allah yardımcınız olsun kardeşinle senin ve o ailedeki çocukların.Ama unutma hayatın sonuda değil.Anca bunu söyleyebilirim.

0|0
    0|0
  • bekleyerek.

0|0
    0|0
  • ALLAH sabırlar versin..:(

0|0
    0|0
  • çok kötü ve gerçekten devir o kadar kötü ki...insanlar sahtekar acımasız hatta iğrenç..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• babanın yaptığını kınıyorum da annen nasıl böyle bişey yapar bi bayanın bi annenin yapması bi bayan olarak daha ağır daha çirkin karşılıyorum. Annen sizleri düşünmeliydi. Yaklaşımı son derece yanlış olmuş. Umarım en kısa sürede toparlarsın. Allah yardımcın olsun. Çok çirkin çokkk...

0|1
    0|0
  • ne soylenebilir ki uzgunum:/

0|0
    0|0
  • Allah yardımcın olsun.

0|0
    0|0
Yükleniyor...