Ege üniversitesindeki yaşamı anlatırmısınız?

Alkol seks daha fazlayı v. s bu üniversitedeki yaşamı ve bunları nasıl gerçekleştireceğimizi anlatırmısınız

0|0
0|3

En İyi Erkek Görüşü

• Yıllarım geçti orada, öyle bir dağıtmışlık yok arkadaşım. Aksine orada okumak beni daha seviyeli, daha medeni bir insan yaptı. Ege'de okumadan önce bir kız selam verse, biraz ergenliğin de etkisiyle, hemen anlam çıkarırdım. Orada çok fazla arkadaşımız oldu, Ege kampüsü gayet iyi bir sosyal ortamdır, çılgın parti mekanı değildir. Okulda bulunduğum tüm süre içerisinde taşkınlığın olduğu tek zaman yanlış hatırlamıyorsam 2007 bahar şenliklerndeydi. Onu da kısa zaman sonra öğrendik ki, çevreden gecekondu gençleri gelip dağıtmışlar ortalığı.
    Ama tıpkı, İstanbul, Antalya, Eskişehir, Bursa, Samsun, Muğla da olduğu gibi gençlerin çokça takıldığı mekanlar vardır, Bornova Küçük Park, Büyük Park çevresi, biraz uzakta Alsancak böyle yerlerdir. Bazı illrde çok sevdiğin insanın elini tutsan dövecek gibi bakarlar, burada baskı yoktur. Zamanla ortama alış, bir anda değil arkadaş ortamın oluşacak ve büyüyecektir.
    Bu bilgi kirliliği İzmir için de yapılıyor ne yazık ki. Ama gelirsen görürsün İzmir'in kızları bir bakışına tav olmaz, herkes süper miniyle dolaşmaz, görgüsüzler yoksa ortamın tadı kaçmaz. Aklını belden aşağısıyla bozarsan ya da buranın insanlarını hafife alırsan dışlanırsın, benden söylemesi... Çünkü insanlarımız rahattır ama dağıtmış insanlar değillerdir... Ve başka yerlerde öğrencinin ev kiralaması çok zorken İzmir'de insanların sana yardımcı olduğunu göreceksin. Yok abi ben ortamcıyım diyorsan, ben de sütünü içip 11de uyuyan değilim, sitelerden hatun ayarlarsın, üniversite ortamında bu tip şeyleri arama derim Amerikan Pastası filminin ortamı yok çünkü...

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 2

• kız olsaydın bilen bilmeyen anlatırdı sana ege ünv , ben ordan mezunum süer bir okul tamm bir ünv

0|1
    0|0
    • İibf ye gitmeyi istiyoum

• ege ünv neden peki, bir selçuk degilde ya da size yakın antalya degilde peki

• Ben egeliyim egeyi istiyorum şu an konya civarında sadece okuyorum normalde ege bölgesinde bir yerde ailem evim memleketim

• Ege üni. alkol ve seks bataklığımı.

0|0
    0|0
Yükleniyor...