Hamileyim yardım edin?

ablamın kocası kanıma girdi beni kandırdı şimdi hamileyim ne yapacam ben aldırsam mı

0|0
8|30

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 29

• o mu kanına girdi yoksa senin mi kanın kaynıyordu zaten eniştene?

2|1
    0|0
  • Ablanın yüzüne bakabiliyorsan, ona anlat.

0|1
    0|0
  • Yapmidsin bir hata ablaninda nikahi dusmus oluyo bu durumda yani kendi zina etmissin ama ablanin nikahi dustugu icin otomatikman artik onlarda her birlesmede zina yapiyo olacaklar yani onuda yaktin hayirli kardes. Neyse tamam yapmissin artik ama simdi ne olacak yani ne yapmayidusunuyon artik

0|0
    0|0
  • Hamilesin ve yardım istiyorsun. Derin derin nefes al ver al ver al ver:d hep böyle gitmiyor tabi ver alma dicem ama dua et çocuk var ;)

1|0
    0|0
  • Aldır tabi

0|0
    0|0
  • Arkadaşım geçmiş olsun tecavüzmu etti isteyerek mi oldu hamileysen konus ve aldir mutlaka ne kadarlik hamilesin

0|0
    0|0
    • Arkadaşım imkanin varsa aldir hemen enistenlede konuş

• öyle yapacam

• Bence sadece suçlu aramayin ikinizde hata yapmis olabilirsiniz ama askin tarifi yok gönül otada bokada konuyor hsyat devam ediyor

• Ablanın kocası kanına degil başka bir yerine girmiş :)

1|0
    0|0
  • Kimse kimsenin kanına girmez belki sende istemişsin

0|0
    0|0
  • Okuyunca İnsanın Kanı Donuyor. Ama Bir Yanda da Gerçek Değildir Ya Diyorum.
    Öyle Bir Durum Varsa Parayı Bastırıp Çocuğu Aldıracaksın Daha Olgunlaşmadan, Yoksa Hem Ablandan Hem Seneden Bebek kaos Gibi

0|0
    0|0
  • beyez akletli kıllı enişte vakası vol 8235487

1|1
    0|0
  • ufff bir bitmedinz ya hayallerinizi yazmayın suraya ya

0|0
    0|0
  • Hostu yakisikliydi diyor ya ablasinin Kocasina. K. b ama yaptigin büyük o. Luktur. Allah sizin gibi insanları uzak tutsun. Ben 4 yillik sevgilime dokunmaya kiyamam picler baldizina yavsar.

0|0
    0|0
  • Sen kaç yasındasın cocuğu aldırsanda cinayet işlemiş olacsksın birde ablands mikah düştü artık karı koca değiller

0|0
    0|0
  • Evli değilmisin sen neden korkuyorsun. Sakın bekarım deme :D

0|0
    0|0
    • Dur dur yeni anladım ben daha. Naptın sen ya aklın neredeydi? O zaman ya ablana kuma gidecen :D ya da ver enişteye baksın. Kızım siz manyakmısınız başka yapacak adammı yoktuda eniştenle yaptın bunu. Dünyanın çivisi çıktı len şu hale bak

• Halaaaa bu fake sorularını yiyip ciddi cvb verenler var

0|0
    0|0
  • aldırma niye aldıracaksın ki? Sevişirken, korunmazken aldırmadın şimdide aldırma.

0|0
    0|0
  • Ciddi misin sen?

0|0
    0|0
  • kaç aylık

0|0
    0|0
  • çocuğu aldır ve akıllı ol.
    Yaptığın çok kötü ve normal değil.
    Profesyonel destek al.

0|0
    0|0
  • kocan enişte mi s*kmedi mi hasgfgafva :P

0|0
    0|0
  • eniştenmi?

0|0
    0|0
  • Baldız baldan tatlıdır derler enişte isi biliyor

0|0
    0|0
    • Ne diye kandin ne isin vardı kanmasaydin simdi kara kara düşünürsün böyle

• kendini parmakla :D

0|0
    0|0
  • Yaptığın gunah yetmiyor birde xinauetmi işliceksin sakınnnn

0|0
    0|0
  • aldır tabi ama bu gizli aşk böyle devam etmez

0|0
    0|0
  • ALDIRMA DURSUN, YARIN BAKARSIN Bİ İŞE YARAR, TÖBE YAA,

0|0
    0|0
  • Bidaha takıl bişey olmaz

0|0
    0|0
  • Hani bizi neden çağırmadın tüh *

0|0
    0|0
  • Bu nasıl bir adaletsizlik insan baldızının kanına girermi hiç. En iyisi gidip aldırmak

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Neden suçu sadece karşı tarafa atıyorsun? anladığım kadarıyla yazdıklarından herhangi bir zorlama yok.. sende istemişsin o niye kanına girmiş oluyor?

Bebek aldırılır bir şekilde o işi halledersin de, ablanın yüzüne nasıl bakacaksın bu saatten sonra? rezillik!

2|1
    0|0
  • Fakesin

2|2
    0|0
    • Aynen ya bir cevap bile vermiyor görüşlere baksana sorup kaçıyor gerçek olsa böyle yapmazdı...

• kanına gırdı derken ıkna ettıı demek ıstedın sanırım adamın haberı var mı ne dıyor yanı hos ne dese ne degısecek kı oda ayrı bı konu tabı :D aldıracaksın tabı

0|0
    0|0
    • yani toydum tecrubesizdim hiç sevgilim olmamıştı o da hoş yakısıklıydı

• evet bakireydim o bozdu

• böyle bı rısk aldın yanı ne dıyım gecmıs olsun

• Kendi isteginle yapiyo sonra kandirmak oluyo ne diye kandirdi acaba sana şeker mi verecem dedi

1|0
    0|0
  • bir bitmediniz he

0|0
    0|0
  • kaç yaşındasın.

0|0
    0|0
    • 25 im

• of işin çok zor , nasıll yaparsın bunu yaa

• ne yaptınız merak ettim

• kocan var mı evlımıson sjsssj

0|0
    0|0
  • Ne diye kandirdi ablani birakip senimi alacam dedi? Onun kadar sende suclusun insan enistesiyle düsüp kalkarmi ablani görünce hicmi utanmiyorsun?

Benimde enistem var herkes haddinide yerinide biliyor , o istese bile senin buna asla izin vermemen lazimdi kandirdi gibi laflar inandirici gelmiyor cocuk degilsin kanacak !!

1|0
    0|0
Yükleniyor...