İlk gecede Kızlık zarı yırtıldıkdan sonra en daha sonraki ilişki ne kadar sürede olmalıdır?

Arkadaşlar tedbir amaçlı öğreniyorumda şu an nisanlıyım evliliğin ilk gecesınde bekareti bozuldukdan sonra esımın kanaması nezaman durur ve 2. bir sevişme ne kdar sürede olmalıdır ve kanaması ne zaman durur tahmınen bayan arkadaşlar cevap verebılırse sevınırım.

0|0
4|5

En İyi Kız Görüşü

• ya bir kac damla yani fiskirmaz. ertesi gun agri sizi olmazsa tekrar deneyebilirsiniz

0|0
    0|0
    • acıkcası kendi ile bu konuyu bır ara konustugumuzda 40 gun felan beklemen lazım dedi dudagım ucukladı gercekten bu kadar zaman surermı?

• tsk eig icin

• ben tesekkür ederim bilgileriniz için

Kızlar Ne Diyor 3

• Kanaması 1 günde durur ama 5 gün ilişkiye girmemelisin 5 gün sonra istediğin kadar seviş

0|0
    0|0
    • kendısı 40 gun bana dokunamazsın felan diyor

• ozamana kadar bıraz hevesımızı alırız bekleriz :)

• Bir şeyin tadını aldıktan sonra ondan vazgeçmek imkansız

• www.doktorsitesi.com/.../kizlik-zarinin-degisik-yapida-olmasi-bir-kisiye-zarar-verir-mi Burayı oku ve evlenmeden önce yapısına bakin derim bende öyle yapicam cünkü eğer yapısı çok sert yani bozulmayacak zorlattıracak hatta yarımay şeklinde olanların ki filan yırtılıyor herkesin yapısı farklıdır gidip gözüksün en azından iliskiye girerken daha temkinli ya da biraz daha ağrısı olacak ama geçecek gibi seyler duyması iyi olur her kizlik aynı degildir

0|0
    0|0
    • Bazılarının zar yapısı esnektir ne acı duyar ne kan gelir mesela veya dedigim gibi bazı zar tipleri cok acı hissettirmesine nedne olup o kisiyi iliskiden sogutabiliyor o yüzden onları yasamadan doktorla muayene olunup konuşsa içi rahat etse dhaa iyi olur

• Yaşamadım bilemiyorum sorunuz takipe aldım merak ettim bende

0|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• kişiye göre değişir. 30saniye süren de var. bir saate yakın pıt pıt damlayan da var. acıdan sabaha kadar kıvranıp bir daha yatmaya töbe eden de :D

1|0
    0|0
  • o günden sonra kızlık zarının iğleşmesi için kendine gelmesi için 3gün geçmesi lazım kardeşim 3 gün ilişkiden kaçının

1|0
    0|0
  • Yuh 5 gun diyor sabaha devam ederim abi

0|0
    0|0
  • hemen:)

0|0
    0|0
  • Biraz ara verirsin

0|0
    0|0
Yükleniyor...