Bakirelik önemli midir?

Kızlardaki bakireliğin önemi siz erkeklere göre yüzde kaçtır?

0|0
7|9

En İyi Kız Görüşü

• bence namusu iki bacak arasında aramak yanlış olur tabi ama rahat yaşayalım derkende sapıtmamak gerekir.herkesin kendi hayatı tabi.eğer erkeklerde yapmasaydı derdimki evet kesinlikle çok önemli.ama zaten erkekler kendi bacılarına bunu yaptıktan sonraaa... :) kızlar ya kandırılmıştır ya tecavüze uğramıştır ya da güvenmiştir.sanki bayanlar hiç bir şey hissetmeyen robotlarmış gibi erkekler hemen üste çıkıyo ama ben erkeğim ben isterim alla alla öbürü ne o da bir bayan ona da Allah vermiş dugu o da ister.sen yapıyorsan bana birşey söyleme hakkın yoktur.sen hayata başka bakıyorsun diye bende senin gibi bakmak senin gibi yaşamak zorunda değilimdir. senin gibi yaşamıyorum diye de beni ayıplayamazsın.herkesin zararı yararı kendinedir.kızların kandırıldıklarına inanıyorum ben.henüz yaşamamış olsamda yaşamış olanları empati yaparak anlayabilirim anlayabilirz.her yıl kaç genç kız öldürülüyor.yok dans etmiş yok tecavüze uğramış.hele şu tecavüz olayında kızları öldürüyorlar ya sanki hata onlarınmış gibi bi de erkeği koruyorlar ya yemin ederimn hepsi idamlık :) tabi kadını ezebilirler ya kolay geliyo ona yüklenmek.yazık..zaten onca kötü şey yaşamış...Allah bu insanları ıslah etsin ne diyeyim.ben kimsenin hayatına karışmam herkes dilediği gibi yaşar ama ben onlara uyup onlar gibi yaşamam arada fark var.zaten bunun dedikodusunu yapanlarda hayatlarında yapçak birşeyi olmayan boş insanlardır.ya da kendileri yapamadılar ve yapamıyorlar ya bunun verdiği kıskançlık haset vs çok şey sayılabilir.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• hem önemli hem değil..önemli değil çünkü erkek cinselliğini rahatça yaşayabiliyorken kadında yaşayabilmeli. önemli çünkü hayatının adamı karşına çıtığında ilk onunla yaşayabilmekten daha güzeli yoktur..

0|0
    0|0
  • bu sorudan bende bıktım sormaya gerek yok türkiye biliyor cevabı...

0|0
    0|0
  • Bıktım ama bu sorudan yahu.Biraz çeşitlendirin soruları.

0|0
    1|0
  • tartışmalar sürüyor

0|0
    0|0
  • bu sorudan bıktım.

0|0
    0|0
  • bakirelik göreceli. kimi erkeğe göre kabullenirim kimine göre yarı yolda bırakırım düşüncesi. bi erkek kadınının el değmemiş olmasını ister. haklı da. evliligi bu yüzden bozabilirler bile.

0|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Bence önemsiz. Sadece onun için evlenen hata yapar. Ama bu konunun sitede en çok sorulmuş soru olma olasılığı %100 :)))

2|0
    0|1
  • % 27,3659. bu nasıl bir soru? herkes yüzdeyle mi cevap verecek:))) aslında sen bunu kendi muhattabına sor bence. çünkü her erkeğin bakış açısı çok farklı. bu ülkede genel eğilim buna önem verildiğidir. hele de sen bunu sormak zorunda kalıyorsan senin sosyal çevrende buna önem verenlerin sayısı sanırım daha. ben sana şunu söyleyebilirim ki bu durum hem erkeğe hem de sözkonusu kadına göre değişir. bekaret zihindedir falan diye saçma sapan klişeleri bir kenara bırakırsak( ki bunu söyleyenlerin zihnen de bakire kaldıklarını hiç sanmam) bence o kadar önemli değil. ama zerre kadar önemli değil diyemem. birini özellikle "bakire" diye tercih etmem ama hayatımı paylaşacağım kadının ilk ve son erkeği olmak isterdim tabi. insanoğlu işte çok şey istiyo. bir de şöyle bir söz var: erkekler ilk olmak ister, kadınlar son.

0|0
    0|0
  • bana göre önemlidir önemserim ama önemsenmemesi gereklidir çünkü erkek bu konuda rahattır kadın niye irdeleniyor hor görülüyor

0|0
    0|0
  • bi yerde önemlidir tabi eğer bakirelik gittiyse nasıl gittiği merak konusu olabilir kaç defa bu işin gerçekleştiği belli olmaz sakat iş bize yakışmaz kız bakire olmalı ilk görüşte ama aşkın gözü kördür tabi bi hayat kadınına bile kapılabilirsin o yüzden büyük konuşmamalı kısacası bakirelik bizim adetlerimize göre önemlidir önemli olmak zorundadır

0|1
    1|0
  • çok önemli tabikide kişiye ve durumuna göre değişir ama genellikle bakire olmayan kızla hemen yatma düşüncesi ortaya çıkıyor. Bakireyse ona göre davranış değişiyor.Evlenmemiş bir erkek kadınını bakire ister.Ama boşanmış erkek için önemli değildir budurum.

0|0
    0|0
  • ne yazıkki türkiyede namus yüzüne binlerce kardeşimiz töreye kurban gidiyor en yanlış olanda budur olaya buradan bakmak istedim

2|0
    0|0
  • bence farketmez =)

0|0
    0|0
  • %51

0|0
    0|0
  • %0

0|0
    0|1
Yükleniyor...