Trans bireyler?

Trans bireyler hakkında düşünceleriniz nedir toplumdan dışlanmaları hakkında ne düşünüyorsunuz? burada trans birey varmı?

Güncellemeler:
Lütfen ciddi olun abuk sabuk yorumlar yapmayın bende transım
Bayanlar erkek arkadaşınız bir trans olsa ne düşünürsünüz?

0|0
0|5

En İyi Erkek Görüşü

• Bence onları toplumdan dışlayanlar daha büyük ibnelik ediyorlar.

0|2
    0|0
    • Bencede ancak iş imkanı barınma avmlerde bile tuvalet sıkıntısı yaşayan birçok trans veya trans olmak isteyen birey var bunlar için birşey yapılması ülkemizi geliştirir bence yanılıyomuyum?

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 4

• valla bence toplumun içinde olmaları gerekiyor.. onları fuhuşla suçlamakla olmuyor.. başka seçenek mi bırakılıyor.. kim iş verir.. ki içlerinde çok yetenekli çok zeki ve başarılı olabilicek bireyler olduğunu biliyorum.. ama çok kolay değil sadece bizim toplumumuza özel bir durum değil.. bir çok toplumda benzer davranıyor.. malesef

0|1
    0|0
  • Hem trans hem bey😂
    tuhaf olmus

0|0
    0|1
    • Trans bey değil birey o bu 1. 2. Trans erkek ve trans kadın vardır sonuçta beyde bir erkek için kullanıldığı için sorun yok bunda gülüncek bişeyde yok.

• transeksüeller hayatlarını yaşamalılar ama bilirsiniz para kazanmak amaçlı yaşayanları desteklemiyorum
    transeksüel olmak bayan olarak hayatkarını yaşamak isteyenlere diyecek sözüm yok
    bir insanın hisleri duyguları çok önemlidir.
    bir transı dışlamak hor görmek ön yargılı yakşalmak çok yanlıştır

0|0
    0|1
    • keşke gizli olmasan duygularımı paylaşmak çok isterdim sizinle

• tamam nasıl isterseniz bana bir zaman saat verirmisin sizinle görüşmek için

• iyi geceler :)

• Bület Ersoy dünyaca meşhur olacaktı. Onun önünü kestiler :D

0|0
    0|1
    • Bunun şakası yok laubali olmayın

• Nedenini düşünsene sen bir

• Sen bir çeneni kapasana abuk sabuk konuşma

Yükleniyor...