Tekrar hamile olma ihtimalim yüksek mi?

3 ay önce çocuk aldırdım 2 ay boyunca ilişkiye girmedim sonrasında 1 ay içinde 3-4 kere daha ilişki yaşadım ama hiçbir şekilde içime boşalma olmadı. 1 kere çocuk aldırdığım için şimdi içimde yine korku var. Normalden fazla akıntım gelmeye başladı haftaya test yaptıracağıö ama hamile olma ihtimalim yüksek mi? Henüz bulantu göğüs dolgunlaşması vs. Yaşamaya başlamadım.

Güncellemeler:
Tuvaletten otuzbirinize devam ederken gelip buraya yorum yazmayın saçma sapan görüşlerinizi orasını burasını açan hatunlara yapın. burada yardım amaçlı bir soru sordum.

0|0
4|9

En İyi Kız Görüşü

• Risk var tabiki.

0|0
    0|0
    • Birkaç belirti sonrası test yapmam daha mı mantıklı olur?

• Ertesi gun hapi alsaymissin keske.
      Disa bosalmasi iyi de, onun oncesinde bi' sivi akiyor. Onun icerisinde ise bolca sperm mevcut. Simdilik test ve stres yapmana gerek yok bence. Regl donemini bekle.

• Açıkcası çekindiğimde biraz o regl gününden 2 hafta önce ve 1 gün önce yaşadım sonra regl oldum ve reglim bitince akıntım arttı ve reglime daha 10-15 gün var

Erkekler Ne Diyor 9

• Adetin geçti mi şu an?

0|0
    0|0
  • çocuk aldırmışsın sonra yine vermişsin birilerine kızım sizde hiç akıl yok mu? hamile kalmak istemiyosan eğer bu boku yemiyeceksin.

1|1
    2|2
  • Akıllanman için kaç kere kürtaj yaptırman gerekiyor?

1|0
    0|0
  • Bence degilsin ama korunsaniz mi artik?

1|0
    0|0
  • İçine boşalmasa bile her kalma riskin var , aldırdığın çocuk kaç aylıktı

0|0
    0|0
  • hamile kalma riski azda olsa her zaman vardır.
    Korunarak ilişkiye girmeni tavsiye derim.

0|0
    0|0
  • Korunduysan bisey olmaz

0|0
    0|0
  • olanlar normaldir. çocuk aldırdın belli bir süre akıntın olr. ama dikkat et ilişkilerine mikrop kaparsın. hem neden korunmuyon sen

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Korunmadınız mı?

0|0
    0|0
  • %35 var.

1|0
    0|0
  • içine boşalmadıysa sorun yoktur.

0|0
    0|0