Uzun süre kullanılmayan vajina kendini topluyor mu?

Gayet ortalama üstü sayıda partneri olmuş ama son 1-2 senede az sayıda kişiyle beraber olmuş bir kadının vajinası tekrar daralmaya mı başlar
Yoksa kendini tecrübeli göstermek için yalan mı söylüyor gerçekten dardı ama bana pek mantıklı gelmedi

0|0
4|3

En İyi Erkek Görüşü

• Küçük kız gibi davranınca kızlık zarının eski halini aldığını duymuştum

0|1
    1|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Vajinanın darlığı ve genişliği diye bir şey yoktur. İçeriye giren cisme göre boyut alır. Bir kadının tecrübesini vajinadan değil performansından anlarsın

2|0
    0|0
    • Daha ne konuşuyorsun o zaman. Tabi ilk önce performansın ne olduğunu öğren gel sonra bu işi konuşursun

• ahahah tamamdır sen de ironi nedir ne değildir ona bir bak.

• bakireyim ama çok çok çok iyi performans sergileyebilirim. her önüne gelen bir kızda gayet kötü sevişebilir.

1|1
    0|0
  • Kesinlikli performans içten. Gelen bişey benım arkadasım 20 kişiyle beraber oldu hiç aktif değil sadece yatıyo hiç bişey yapmıyo ben bir kişiyle seviştim bana sen cok ustasın dedi oysakı içimden gelen bişey

0|1
    0|0
  • Zannetmiyorum belki bir iki kere yapmistir ama daha fazlasinda kalir oyle cekmez

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• ne kadar daralırsa daralsın en fazla bir hafta sonra eski haline dönüyor merak etme

0|0
    0|0
  • Kadınına bağlı yani

0|0
    0|0
Yükleniyor...