Sevgilime tanga alsam hoş karşılar mı?

Sevgilime tanga hediye etsem nasıl bir tepkiyle karşılaşırım?

0|0
6|8

En İyi Erkek Görüşü

• eger seni erkeği larak benimsediyse tecrübelrime dayanarak söylüyorum. bir kadına verilecek en iyi hadiye ç

cektir . eger yanında birde çikolota eklersen süper olur. ama eger güzel bir iç çamaşırı alırsan işte o zman asıl sen dünyanın en şanslı erkeği olursun.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 6

• eger uzun surelı ve cınsellık ve duygusal anlamda ıyı bır ılıskınız varsa bence kırmızı bır tanga cok hos olabılır :)

0|0
    0|0
  • Eger ilişkiniz ileri boyutta ise victoria secret al (çakma alma mümkünse:D ama yeni basladıysanız hiç alma tokatı yersin :D

0|0
    0|0
  • bana alsa kafasına gecrrdım al sen gıy yapardım terkederdım :))

0|2
    0|1
  • ilişkiniz o boyuttaysa olabilir ama cinsellik yaşamıyorsanız ters tepki verecektir ki bu da doğal hakkıdır

1|0
    0|0
  • Hey Allah'ım g string al,o zaman boynuna atlar.Manyak mısın nesin.

0|0
    0|0
  • ilişkiniz ne boyutta yaşlarınız kaç

ben olsam çıldırırdım!

0|0
    0|0
    • 23 yaşlarında,ilişkimiz iyi sayılır,çıldırmak derken hangi manada

• ben paçalı don seviyorum tanga kıçımın içine kaçıyor giyemiyorum

• alışırsın :)

Erkekler Ne Diyor 7

• ne yaşadığınıza bağlı değişir tabiii

sadece elini tuttuğun bir kıza gidip tanga alamazsın yaniii

ama bişeyler yaşamışsan bu hoş olabilir

0|0
    0|0
  • bir cinsel hayatınız varsa, bazı şeyleri aşıp biyerlere geldiyseniz kızacağını sanmıyorum. daha bugüne kadar kızan bir sevgilimde olmadı o konuda ama erken falan davranmamak gerekiyor.

0|0
    0|0
  • Al arkadaş al eğer ilişkiniz ileri düzeydeyse hiç bı sıkıntı yok . İnan sen bu kardeşine yok kafana vururmuş yok onu alman demek içinde görmek istemekmiş falan sen al ne düşüneceğini düşünme inan mühim olan senin ne düşündüğün.Ayrıca bi seviyeden sonra nasıl sevmeden sevişme olmuyosa sevişmeden de insan kenetlenemiyo,ve unutmaki en güzel meşk hatununla sevdiğinle yaşananıdır.Hadi kolay gelsin kardeşim benim.

0|0
    0|0
  • ilişkinizde cinsel boyuta geçtiyseniz bence hoşuna gider. elele tutuştuk, kafede oturduk diyosan ters teper.

0|0
    0|0
  • sevgilin sana hıyar alsa hoş karşılar mısın ?

0|0
    0|0
  • arada cinsellik varsa: severrr

yoksa: yedirir onu sana

0|0
    0|0
  • ne msj vermek istiyorsun diyeceğine varmısın iddaya

0|0
    0|0
Yükleniyor...