Göğüslerim hakkında?

Göğüslerimin ikisindede küçük kist gibi kitle var sert bastırınca acıyor sütyeni çıkarınca ağrı oluyor arada bir dokunun ca ağrı oluyor sadece kist olan yerde değil komple heryerde göğüs kanserinden şüphelenmeye başladım ve ben bakireyim göğüs ucum kahverengi bakirelerde pembe oluyormuş

0|0
2|25

En İyi Erkek Görüşü

• kızım göğüs ucu bakirede pembe olur diye saçma bilgilere inanma. öyle şey mi olur. meme ucu ve çevresindeki areola rengi büyüklüğü ve şekli insanın cildine ve genetik yapısına bağlıdır. kişiye göre değişir. bekaretle alaksı yok.
    sadece emzirme döneminde hafif ton olarak koyulaşma olur.

kanser meselesine gelince. doktora gidip meme kanseri kontrolu yaptır. zaten bunu erkekler dahil herkes 6 ayda bir yaptırmalı en az yılda bir kez

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 24

• akraba kadınlarda aıle buyuklerınde bu durumdan muzdarıp olanlar varsa duzenlı doktor kontrolunde olmalısınız sız.. erken tanı o kadar onemlıkı bu konuda!!

0|0
    0|0
  • Göğüs ucu rengi değişir kişiye göre.

0|0
    0|0
  • göğüs ucu rengi tamamen saçmalık.
    kitle için uzmana görünmelisin

0|1
    0|0
  • Meme ucu rengi ve bakireliğin ne alakası var yahu !
    Bence kısa zaman içinde bir uzmana görünmelisin, mevzu ilerlemeden tedaviye başlanırsa ve kanser ise belki memen alınmadan kurtarırsın

0|0
    0|0
  • benim eşimdede vardı gitti meme kanserinden şüphelendi çünkü ailesinde vardı kist çıktı ama iyi huylu erken teşhis önemlidir

0|0
    0|0
  • Alakası yok vücut ile ilgili. Genelde haff pembe oluyor.. bazılarında etrafı siyah. Vücutla alakali. ya da çok emdirirsen değişir rengi

0|0
    0|0
    • Yok hiç emdirmedimki neyse renk önemli depiş zatn

• canım senın memelerının resmı yok koyda bkalım o sadece ergenlık ıcın baska bısey degıl aynısı erkekde oluyor hormonların buyuyor...

0|0
    0|0
    • Hayır ben reşitim göğüslerim büyümeyi tamamladı

• Manyak ya 😂

• aynen oyleyım canım ya...:) :) :)

• oluyor"muş"

Doktora git abisi. O kist ise ileride çocuğun olunca problem yaşarsın.

0|0
    0|0
  • Hekime gorunmende fayda var.

0|0
    0|0
  • burada sana kımse saglıklı bilgi veremez bir doktora gorunseydın

0|0
    0|0
  • doktoro gittt

0|0
    0|0
  • bir niye doktora gitmedin iki renkle bakıreliğin ne alakası var ya o ten renginle alakalıdır :)

0|0
    0|0
    • Gidicem doktora zaten yani kızlar cevap vermediki onlardada oluyormu

• kimse burada doktor değil ayrıca olsada uzmanı yoktur sen en iyisi doktora git. allah şifa versin

0|0
    0|0
  • doktora gitmelsin !!!

0|0
    0|0
  • Ağrıyosa kanser değildir ama doktora git alırlar küçük bir operasyonla

0|0
    0|0
  • doktora git bence işallah bişey çıkmaz

0|0
    0|0
  • allah korusun doktora hemen başvur!!!

0|0
    0|0
  • gecmıs olsun

0|0
    0|0
  • Doktora gitmelisin

0|0
    0|0
  • Renkleri birakin şimdi sirasi degil. Erken ve de dogru teshis icin hemen doktora gidiniz

0|0
    0|0
  • ne alaka pembe kahve
    sen bı doktora gıt şakası yok bu işin burada sorupta saçma sapan cevaplar alma

0|0
    0|0
  • Biliyorum bunu kistlerin çok çeşidi var korkmana gerek yok çok kadında var bu gidip baktırmalısın sadece endişelenme çok azı kanser olabiliyor onların ve öyle olsa çok daha büyük acı duyarsın

0|0
    0|0
  • anlıyorum hemen panığe kapılma önce bir doktora görün detaylı olarak baksınlar başka bir sebebide olabilir arkadaşımında göğsunde kıst var sakın endişelenme iyi huylusu birşey etmıyor tedaviyle geçiyor hemen olumsuz düşünme.

0|0
    0|0
  • Bundan kuckmu buyukmu ;(

http://hizliresim.com/qmGYD3

0|0
    1|1

Kızlar Ne Diyor 2

• cahıllığınde bu kadarı. ne alakası var meme rengıyle bakırelığın hadı onuda geçtım gıt doktora şakaya gelmez kıst

0|1
    0|0
  • bence doktora gitmelisin burada ki sorunun cevapları abazalık olur sağlık değil...

0|2
    0|0
    • Kesin gidicem zaten saol 😊

Yükleniyor...