Hamilemiyimdir?

Sevgilimle korunmasiz olarak iliskiye girdik yilbasi gecesi. Bundan bir ongun onceside adet donemimdi. bir aksilik yasandi. Ertesi gun hapi aldik ama benim icimde korku var bikacgundur kasik agrisi cekiorm ara ara hamile kalma riskim nedir

0|0
5|13

En İyi Kız Görüşü

• hap regl yapcak seni işte kanaman olcak ondan kasık agrısı cekıyorsun bende yenı kullandım hap ve agrılarım vardı 3 gün boyunca sonra kanamam oldu

0|0
    0|1
    • Yani korumama ihtimali yoktur degilmi ilk defa bu durum yasandi cnku

• hamıle degılsn dmi

• Hayir sukurler olsunki :)

Erkekler Ne Diyor 13

• İlişkiden ne kadar sonra aldın hapı?

0|0
    0|0
  • O hamile sen değilsin , yalnış hap aldı o. #V

0|0
    0|0
  • Nur topu gibi zina günahınız okdu tebrikler.

1|0
    0|0
  • Ertesigün hapını hemen aldıysan kalmayacaksın.

0|0
    0|0
  • Hamile degilsi..

0|0
    0|0
  • Kimse sana saglıklı bilgi veremez doktora gorunmeden rahatlıyamassın herkes sallıyo biişiy

0|0
    0|0
  • merak etme bişey olmaz

0|0
    0|0
  • içinize ifrazat yapmadıysa. Bu konuda endise etmenize gerek yok.(E. ünv. tıp. fak. uzman)

0|0
    0|0
  • ağrılar aldığın ilaçtandır. Yüzde 85 hamile değilsin.

0|0
    0|0
  • Bosaldiysa içine geçmiş olsun

0|0
    1|1
  • neden korkuyorsunki
    korksan vermezdin asıl seni terkedince napıcan onu düşünnn

0|0
    0|0
    • ya bir bak işine

• inan beni ilgilendirmez ama sonra çok üzülüyorsunuz
      onun için söyledim karar seninnn

• yazış tarzı konuşma biçimi çok önemlidir. sen tarzına dikkat edersen yanlış anlaşılmassın. daha ağır bir tepkide verebilirdim tarzına ama bana yakışmaz. insanların ne yaşadıklarını bilmeden yargılayamassın. terkedince diye bir ithamda bulunmak tanımadğn biri için nkdr doğru. kendin öyle birisinki herhalde herkesi öyle görüyorsun diye geliyor insanın aklına. ama emin olki şerefsiz erkek nkdr çoksa adam gibi adam olan erkekte var ve benim erkek arkdşmda adam gibi biridir. yinede teşekkür edrm görüşün için

• Eyvah hapı yutmuşsun sen :)

0|0
    0|0
  • İnşallah hamilesindir

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• 36 saat içinde almışsan gebelik önlenmiştir , biraz ağrı çekersin o da normal.

0|0
    0|0
  • bısıy olmaz bende kullandım 2. adetımıde gordum. 3. yu bekliyorum bugünlerde. ama ılkı cok gecıkmıstı benım

0|0
    0|0
  • Hamile kalma ihtimalin var tabii ama test yaptirmadan emin olamazsin canim test yaptir

0|0
    0|0
  • Biz nerden bilelim korunmasız ilişkiye girdiysen o ihtimali göze almışsındır zaten git test yaptır

0|1
    0|0
Yükleniyor...